Odbačeno Siroče (607. ep.) 09.09.2016. – Chakor traži od Imli da prizna osećanja Vivaanu!

Noću, Chakor ugleda Vivaana kako sjedi. Smije se. On je oslovi. “Saware” svira u pozadini. Ona se prisjeti Imlinih riječi i plače. Ode. On je pita da ne ide od njega, pogriješio je, ali stoje na istom mjestu sada, neka mu kaže gdje da ide. Chakor trči do festivala bogu Ganeshu i prisustvuje artiju. Misli kako nikada nije došla prije po njegovu pomoć, borila se sama, sa vjerom da je on uz nju dok je na strani istine, ne shvata šta da radi sada, na jednoj strani je njena ljubav, a na drugoj Imlina sreća. Imli voli Vivaana, a on misli da ona (Chakor) i on mogu biti zajedno. Treba li se vratiti u haveli i ostati kao Surajeva žena, došla je tu da donese životnu odluku. Moli Boga da je vodi.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Najava: Chakor se vraća u haveli. Ranjana i Tejaswini su iznenađene vidjevši je. Ranjana je pita što se vratila, provocira je. Tejaswini je drago što se vratila. Chakor govori da je došla nazad zbog ljudi koje voli, ne da postane Surajeva robinja ponovo. Imli vidi Chakor i brine se.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Pitaj AI Sapunićku bilo šta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:
Stranica: 1 2






36 Komentar(a)
Selim :D
Ludilo. Neshvatam zašto se vratila…
Tina S.
Meni je bas drago sto se vraca, vece su sanse da se ona i Suraj zaljube. 🙂
Selim :D
Znam za tebe 🙂 . Kažem ti meni više nije bitno s kim će biti ali navijam za Vikor.
Selim :D
Dap. Svi smo na sajtu prijatelji. Kao da ja sada recimo tebe mrzim zato što si Sukorac to je totalno besmisleno.
helena
Tako je bez obzira što nismo na istoj strani kada su u pitanju parovi, ali se međusobno poštujemo i cenimo, družimo takođe što je najbitnije : )
Selim :D
Da. Ja s tobom najvise i komentarisem. To što mene neki ne vole i još mi vređaju glumce koje ja volim to nije moj problem.
helena
Ne ne obraćak pažnju, svkao ima svoj ukus a ukusima se ne treba raspravljati, i mišljenja koliko god bila različita treba da se poštuju i saslušaju barem. Svako priča šta mu padne na pamet samo se drži na rastojanju od takvih osoba.
Selim :D
Upravo tako. Ja bi joj što šta rekao da nije zabranjeno.
helena
Ma bolje nemoj ignoriši kaž uljudi ignorisanje najgora osveta i ja to podržavam!!!!
Selim :D
Ne znam u opste ko je to i zašto me izbegava. Ali predpostavljam ko to može biti.
helena
Nažalost sad se skroz pogubi, kako to misliš neko te izbegava ovd eili te samo vređa i udara pravo u centar.
Selim :D
Ima jedna osoba sa fejsa koja me je vređala i psovala pa mislim da je to ona. Ali neću više o tome. Jednostavno izbegavam kontakt sa takvim ljudima.
helena
Ok, izbegavamo tu temu, najbole ignorisanje i kraj i tačka!!!!
Mahpeyker Kosem Sultan
Je l’ ja?
Selim :D
Ne… Neka SuKor DevLek je nešto komentarisala o meni…itd ali ja sam ubeđen da je to Nevena/Latino. Ali nisam siguran ti 100% znaš ko se krije iza tog profila.
Mahpeyker Kosem Sultan
Ne znam zaista. Nevena ovde ima profil latino.
Selim :D
Nzm. Mislio sam da je ona. Ma ko zna ko je…
SuKorDevLek <3
Jesam , Nevena sam. Samo sam ti na jedan kom odgovorila. I ti sam te samo pitala koji je faktor Imli da ona odredjuje ko je bolji. Ne zanima me ostalo , pricaj sta hoces.
Selim :D
Pa koji si ti faktor da određuješ ko je bolji?
SuKorDevLek <3
Ne , nema , jer mi je onaj fb hakovan. Inace me ne dotice sta doticni pise , samo sam na jedan kom odgovorila , jer je, po meni , izvalio tesku glupost.
helena
Tek sad sam skapirala sve!!!!!
Selim :D
Prvo sam mislio da ti je na profilnoj Gulseren ali to nije ona valjda..?,!
Dragana
Helena pozdrav 🙂 gledala sam Umrao jaan odusevio me film. Tasa mi je preporucila Devdas kaze da je lep, jer si gledala mozda?
helena
Pozdrav Gago, sve sam to odgledala skoro ali sada sam u škripcu, pa nemam vremena kakvi su
u utisci meni lično fenomanilni filmovi gluma na nivou.
Dragana
Pa to su neki njihovi klasici. Iskreno Abisheka nesto posebno i ne volim ali ovde mi se dopao a Ash je prelepa. Nego kako ti se cini ovo nase siroce nesto cupkaju u mestu. Zeljni smo neke akcije…:(
helena
Ma ništa posebno, kad navratim samo to rupkanje samo me čudi prošle nedelje TRP jedva u top 20 najgledanijih a sada 3 svašta se tu dešava odugovlače sa KN povratkom akcije ni na pretek.
Mahpeyker Kosem Sultan
Je l’ meni?
SuKorDevLek <3
Meni , al me zabole sta ce da kaze , nek me pljuje , ja necu paznju obracati.
SuKorDevLek <3
Reci , imas priliku. Mene zabole , ja se zaliti necu.
Selim :D
Ako te ‘zabole’ idi kod doktora na sajtu te niko neće izleči…
Tina S.
Haha jos nisam naisla na osobu koja koristi rijec ‘dap’ kao i ja xd
Upravo tako, nema smisla da se mrzimo, normalno svako ima svoj stav i misljenje o seriji i njenim radnjama 🙂 🙂
Virtualno ili ne, ovdje na sajtu meni su svi dragi,.nemam vremena da komentarisem kao prije, ali svi su mi oke skroz ovdje 🙂
Selim :D
Ma to ja onako bzvz pisem ‘dap’ i slično. Ma ja nikoga ne mrzim na sajtu samo imaju osobe koje volim a osobe koje manje volim. Eto Helena mi je najdraza na sajtu i s njom se najvise dopisujem dok s Irmom tu i tamo da sada ne nabrajam sa svima sam manje više u dobrim odnosima.
Jana
Novo za udaan dolazi proslava za imli bebu koja se jos nije rodila svi su srećni cakor plese dolazi do toga da će imli pasti na stomak i izgubiće bebu cakor vivan i suki su tužni….
za shakti
Hrman će naći somy hrman će se boriti protiv guru Ma ….
ovo je su tačne informacije jel je sve sa indiskog sajta …..
tasa
Nova vest za seriju ne znam koliko je tacna( vesti sa tog foruma, stranice su skoro uvek tacne)
Citiram
Videcete dosta interesantnih desavanja ove nedelje. KN i Raginin plan konacno ce se ostvariti.
U medju vremenu Imli ce izgubiti bebu.Ona ce pokusati da se distancira od Vivana i zeli da se Vivan i Cakor ujedine.S druge stane Suradj ce misliti o ublazavanju Cakor iz svog zivota tako da bi mogla da se uda za Vivana
Moj komentar je na ovo strasno, izgleda da hoce da vrate stare parove,valjda ce shvatiti kada im gledanost jos vise opadne sta su uradili.
helena
Tašo mogu oni da vrdaju ali moj odgovor na ovu pakost i neuravnoteženost jeste glednaost, čas se poveća a čas smanji.
helena
Izvini nisam te baš najbolje razumela!!!!
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!