Odbačeno Siroče (765. ep.) 18.04.2017. – Imli otkriva Surađu da je trudna!

Čakor i Imli su srećne. Imli je pita da kaže osećanja večeras, svaka noć će od sada biti prelepa u njihovim životima. Čakor veli da se nada da će tako biti. Traži svoj venčani prsten. Misli da mora reći istinu Surađu. Imli je pita da ne brine, Surađ je sigurno čeka. Surađ čega Čakor. Drži prsten i pita se gde je ona. Želi da brzo dođe kako bi ponovo uhvatio njenu ruku. Čakor i Surađ se smeju.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Najava: Čakor se vidi sa Surađem. On baca latice ruže na nju. Misli kako je konačno došao taj momenat, rećiće joj svoja osećanja. Vivaan pita šta je to. Imli mu kaže da će postati majka. Vivaan plače i povredi Imli.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Pitaj AI Sapunićku bilo šta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:






8 Komentar(a)
helena
Postoji velika mogucnost da je dete Vivaanovo, samo su nesto pomutili sa njegovim rezultatima proglasili ga sterilnim a on to mozda i nije. Naravno mozda i gresim na moje veliko razocarenje ako se ispostavi da je dete mozda Sukijevo.
Nina
Pozdrav Leno nadam se da nije Sukijevo dete vec Vivanovo. Zao mi je sto ce Cakor posumnjati u njega posle svega.
helena
Pozdrav Nina lepo je videti te ovde takve su zene imaju svoje bubice i cesto sumnjaju drzimo fige da se istina razresi ne volim ovakve igrice.
Nina
Tu sam ja Leno ali nazalost slabo je komentarisanje. Da li je drustvu dosadila serija ili imaju obaveza ne znam. Verujem i ja da ce sve biti ok ali ce ga razvuci sad prosto odugovlace i duze da je mrsko prevoditi.
helena
Verujem samo da ce se drustvo ponovo okupiti zivi bili pa videli. Kako si ti sta ima kod tebe!!???
Nina
Bilo je odmora za vreme praznika sad nastavljamo radno sa skolom. Iscekujem onaj veliki raspust ali nije da je i sada lose ako se izuzmu obaveze. Lose je vreme jako ovih dana.
Kako si ti, sta ima? Kod tebe je sigurno toplije i suncanije.
Mahpeyker Emir Kozcuoglu fan
Pa vidi ,ovog puta su i Surađ i Imli bili apsolutno trezni u kolima. I da se desilo nešto među njima očekivala bi se neka napetost i nervoza a ne da opušteno spremaju dekoraciju gde će Surađ izjaviti ljubav Čakor.
Mahpeyker Emir Kozcuoglu fan
https://uploads.disquscdn.com/images/c570a921fe725aeb2107dd7911aafc16c25945cd9a279c6066d45ef8601e4010.jpg
Desilo se,konačno !
Predivna scena,predivne reči…
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!