Indijske Serije,  Odbačeno siroče | Slomljena krila |Udan

Odbačeno Siroče 982. epizoda – Surađ stiže na vreme da spasi Čakor!

Čakor ga vidi, plače i sreće i grli ga radosno… Tada kreće da pada jaka kiša… Blato sa Surađa mu se sliva niz telo. Surađ je čist… Čakor ga pomazi po licu i kaže srećno: ,,Surađ… Ovo… Ovo je moj Surađ… Znala sam da ćeš doći, Surađ. Znala sam. Čekala sam te. Molila sam se Bogu da dođeš i tu si. Uspela sam. Pobedila sam!”
U pozadini je prelepa pesma “Mahiya”…. Surađ poljubi Čakor u čelo, privuče je k sebi i govori: ,,Tako je. Tvoja ljubav… tvoja vera je na kraju pobedila, Čakor. Došao sam. Ne mogu nikada da zaboravim tebe i našu ljubav. Nikada neću. Odsad smo zauvek zajedno. Kunem se. Obećavam…”
Ranviđej ustaje sa poda, vadi pištolj i uperi u Čakor: ,,Čakor, ne glumi da si pametna. Ima da te upucam. Surađ, pusti je! Čakor je ubica tvog oca! Zar si zaboravio? Ona zaslužuje smrt. Ubiću je danas! Gotova je!”
Surađ mu otme pištolj i krene da ga udara. Ranviđej pada na pod. Surađ ga besno šamara pesnicama. Udara ga… Ranviđej uzima pištolj iz Surađevih ruku i uperi ga u njega: ,,Kako si mogao da me udaraš zarad ove devojke? Ona je ubila tvog oca! Zla je!”
On ošamari Surađa. Surađ ga stegne za ruku i viče: ,,Ja nisam ničiji sluga. Ja sam Surađ Rađvanši! To mi je ime!”
Čakor gleda to i plače od sreće… Surađ se okrene ka Čakor i kaže odlučno: ,,Čakor jeste ubila mog oca, ali sa razlogom.”

(NASTAVAK NA SLED.STRANI)

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Komentar mozete ostaviti ovde:

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4 5 6

Ja sam vasa nova moderatorka,Nina!Nadam se da cemo se lepo druziti kako smo to radili i do sada.