Indijske Serije,  Saraswatichandra

Saraswatichandra 191. epizoda – Kumud saznaje da je Pramad bolestan!

Badimaa pita da ode, Yash je traži. Pita Kusum da dođe, treba da daju hranu Danny-u i Sarasu. Stavi joj ružu u kosu, lepo joj stoji. Kusum ode. Danny dođe do Sarasa i pita da li da odu kod Vide na ručak. Saras neće. Badimaa dođe sa hranom tu. Danny joj zahvali. Badimaa odlazi da vidi Sarasa. Saras je pozdravi. Badimaa pita do kada će se boriti. Saras priča kako je Kumud ljuta, stvar je da nije mislila da će kriti nešto od nje. Badimaa ga podrži, ita da kaže. Saras veli da ona neće to moći podneti. Danny vidi Kusum sa ružom. Pita da li je ljuta na njega. Ona negira. On je srećan, misli da je shvatila i prihvatila njegovu ljubav. Kanika dođe i vidi ih. Donosi slatkiše. Badimaa pita Kusum da da hranu Danny-u i Sarasu, ona ode sa Kanikom. Badimaa pita Vidyachatura da li ej Pannaben zvao. Guniyal priča sa Chandrikom. Chandrika kaže da nije Kusumina greška, Pramad je sve upropastio. Kumud hoće da ode da se izvini jer se zbog nje uništila Kusumina veza. Guniyal hoće da im sve kažu. Shakti pita kome će Kumud da se izvini. Momak (Mohan) pokuša da ubedi majku da prihvate Kusum. Njegova majka se brine šta će društvo reći. Momak ne želi da oženi bilo koju do Kusum. Kumud hoće da se vidi sa njima. Badimaa priča kako je Mohan dobar za Kusum. Vida dobije poziv od Pannaben i priča sa njom. Svi gledaju.

Picture source: www.desitvbox.com

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

(NASTAVAK NA SLED.STRANI)

Komentar mozete ostaviti ovde:

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3

Ja sam vasa nova moderatorka,Nina!Nadam se da cemo se lepo druziti kako smo to radili i do sada.