Gledaćete:Somija pita Harmana da je odvede kod Sohama.Harman joj kaže da će je odvesti sutra.Nani zove Somiju i kaže joj da beba mnogo plače.Somija odlazi i peva joj uspavanku.
Hej, pozdrav! Dvoje administratora, uz naše izvrsne moderatore, konstantno brine o vama, osluškuje i ispunjava vaše želje! Rekoh dvoje, pa da se predstavimo, moje ime je Igor i zadužen sam za tehničke detalje, njeno Tina i ona je i autor i tehnički asistent. Toliko za sada, čujemo se na sajtu!
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!