Silsila Badalte Rishton Ka – 11. epizoda – Nandini i Moli se napokon sreću! (2. DEO)
Kunal pogleda Moli i upita: ,,Ooo, dakle, ti znaš gospođu Nandini?”
Moli potvrdi. Rađ nastavi da glumi finoću: ,,Naravno. Onda su nastali neki glupi nesporazumi i to prijateljstvo je nestalo… Od tada ja brinem o svojoj voljenoj. Žao mi je zbog svega lošeg iz prošlosti. Nandini je stalno mislila o tebi i govorila tvoje ime uvek. Ako ne za mene, hajde zaboravi sve zarad Nandini… Počnite novo prijateljstvo.”
Nandini i Moli se onda pogledaju i nasmeše jedna drugoj. Rađ pruži ruku ka Moli (kao da se rukuju i počnu sve ispočetka – prim. prev.) i smeška se. Kunal i Moli se pogledaju.. Moli zatim pogleda Nandini i nasmeši se, pa se rukuje sa Rađom: ,,Naravno. Kako da odbijem izvinjenje?”
Oni se naizmenično gledaju. Nandini posmatra Rađa i smeška se zadovoljno.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Kod kuće, Dida (Molina baka) leži u krevetu u svojoj sobi i na tabletu gleda fotografije nekog zgodnog glumca. Tablet se iznenada gasi.
Dida se iznervira i kreće da udara tablet: ,,Gde se ugasi sada kada gledam ovog lepotana? Šta ne valja? Pramila! Dođi, Pramila!” (NASTAVAK NA SLED.STR.)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Pitaj AI Sapunićku bilo šta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:


Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!