Simar – 10.04.2016. – Roli umire,u Simarinom naručju!
Simar peva, mazi Rolinu kosu, i priseća se kako je to mnogo puta radila… Roli je u suzama, drži se za ranu, dok joj Simar emotivno pevuši pesmu… Odjednom, Rolina ruka pusti Simarinu i padne na krevet. Roli umire… Simar nastavi da peva pesmu, iako je svesna da njene Roli više nema, i da se nikad više neće vratiti… Sid uđe unutra sa doktorom, ali kad vidi Roli, stavi prst na usta kao da govori doktoru da bude tih jer Roli spava. Simar je emotivna, pita da li je završila i ovaj nestašluk, je l srećna. Izgleda da Simar tek sada primeti da je Roli mrtva, oslovi je i prodrma lagano.. Nastavi da je drma, govori joj da da neki odgovor, i pesmu joj je otpevala. Sid moli lekara da je pregleda, svi su u neverici. Doktor je pregleda, zatim govori da mu je žao. Lekar: “Nje više nema.” Svi su u suzama, Sid padne na kolena i plače. Uplakano je dotakne za ruku. Simar je poljubi u čelo, i stavi svoju glavu kod njene. Sid je zakači malim prstom. Svi su na mestu gde se obavlja Rolina kremacija. Svi su na nogama, jako su povređeni i uplakani, Simar sedi na zemlji i razočarana je. Tu je i Rolina i Simarina majka, a i Simarina prijateljica Prerna. Roli je obučena u crveno, poput mlade. Rolina majka kaže da je najveća bol za jednu majku da gleda kako njeno dete odlazi pred njenim očima, ona je u suzama, a Prerna je pokušava utešiti. Kuši je teši da se kontroliše, da ne gubi hrabrost. Sveštenik upita Sida da odradi ritual.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
(NASTAVAK NA SLED.STRANI)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Sasural Simar ka-Simar
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:


10 Komentar(a)
Martina (EMDE)
ove zadnje epizode su bile tako emotivne nedostajaces nam Roli slike
Vivian :D
Mnogo emotivne epizode. Tim je odličan,zaista su plakali. Mnogo tužno što je Avika otišla nakon ovoliko godina.
Martina (EMDE)
bas steta
Anabela Kruz
Slažem se. 😀
Tempesta
Ja sam se upravo isplakala a da nisam ni pogledala epizodu,vec samo procitala Anabelin prevod…bravo Ani…
Vivian :D
I ja moja Tempi,i ja. 😀
Tempesta
Sta nam rade ti Indijci, je l vidis moja Vivi…
Vivian :D
Isplakah se kao za najrođenijim,hahah. 😀
Ubiću ih 😀
Anabela Kruz
Hvala ti, Tempesta, mnogo mi znači tvoja pohvala, stv. sam se potrudila. 😀 :-*
My life my story
Nedostajace mi RoSid scene 🙁
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!