Simar – 09.08.2014. – Roli potvrdi Sidu da je Sunaina Simar!
Simar – 09.08.2014. – Roli potvrdi Sidu da je Sunaina Simar!
Vikrant je u hodniku u bolnici. Doziva Kartika. On krene da otvori vrata sobe u kojoj je Simar, ali ga Savita zaustavi. Vikrant je zbunjen videvši Savitu tu.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
U Bharadwaj kući, Roli se moli. Sid je ugleda, priđe joj. Sid: “Moliš se za Sunainu? Zašto si tako zabrinuta za nju?” Roli: “Ona je ovde zbog Anđeli. Ona je naša odgovornost.” Sid: “Ona nije dete, ona može da brine o sebi.” Roli: “Ja sam zabrinuta za Anđeli. Ako Sunaina ne dođe pre nego što se Anđeli probudi, Anđeli će biti zabrinuta.” Sid: “Staramajka je bila u pravu. Doveli smo Sunainu kao Simar, ali šta ćemo reći Anđeli kad Sunaina ode? Zar se ne sećaš šta je danas uradila?” Roli se seća kako je Vikrant rekao da je Simar u opasnosti. Ona kaže u sebi da ne može da se fokusira ni na šta dok se Simar ne vrati. Sid ode. Roli nastavi da se moli: “Šta je greška moje sestre? To što želi da Sunaina dobije pravdu? Ili to što pomaže drugima? Kada će istina pobediti?” Ona je u suzama. Ona stavi ruku iznad plamena: “Matarani, moraš da čuvaš sestru.”
Vikrant kaže Saviti da je trebala da mu kaže, on bi je doveo, zašto je sama došla. Kartik dođe i kaže da je ona bila sama u Ahmedabadu, pa ju je on pitao da dođe tu, želeo je da ga iznenadi. Savita kaže da je Kartikov čovek došao i doveo je. Vikrant se pita da li je Simar sa njima, da li je rekla to da bi ga iznenadila, ali potom misli kako ne bi rekla da joj je život u opasnosti. Kartik pita Vikranta zašto izgleda zabrinuto. Vikrant mu kaže da pođe sa njim. Savita kaže u sebi: “Moj nevini sin! On uvek traži manje nego što vredi. Šta mogu da kažem, da je Simar na putu ka Bogu?” (NASTAVAK NA SLEDEĆOJ STRANI)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Sasural Simar ka-Simar
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:







107 Komentar(a)
DINA
Pozdrav,
Jeco evo mene iz arhive. Izgleda da sam prva koja počinje sa komentarima. Pogledala sam opis serije što si nam ostavila i moram ti reći da sam odlučila napraviti porodično stablo da mi ne bi neko promakao. Odgledala sam zadnju seriju i pogledala njen prevod. Moram još pofatati imena pa da malo povežem ko pali ruku, ko je kidnapovan i ko je osoba u kolicima. Dva tipa se motaju. Za sada mi je sve još nepoznato, ali vidiš da se trudim.
ja
Ako treba pomoći tu sam,..idem odgledati današnju epizodu 😀
Jeca
Ako želiš, mogu da ti opet ponovim ko je ko? 🙂
ANITAA
Jeco,ja ovdje znam samo ko je Roli a ko Simar,i znam da se Simar sada ponovo pojavila,ako budem lupala djevojke ja se izvinjavam jer zasita nemam poima ko je ko.
Jeca
I tebi ću da objasnim. 🙂
ALEKSA
A meni objasni ko je Kusi? Ali fino, jednom mi nisi fino objasnila… Kako se ona prvi put pojavila?
Jeca
Ako obećaš da mi nećeš otimati čitaoce za Simar 😀
ALEKSA
Evo necu, ovako javno obecavam! Nek’ gleda ko sta hoce i voli! Sad objasni…
Jeca
E tako 😀 Jel te mrzi da čitaš malo veći pasus?
ALEKSA
Nije problem!
ALEKSA
Cekaj, a ko joj je muz? I sto nju zovu Bilo?
Jeca
Staramajka ima sina Surendru, pa Surendrin sin Sankalp, e Kuši je žena Sankalpa. Njoj je pravo ime Bilorani, a dok se svetila Bharadwaj porodici, predsavila se kao Kuši i sad je ostala Kuši.
Jeca
Evo delovi vezano za to:
U Simar se stvara sumnja zato sto je Prem stalno laze za neke stvari. Neko zove Prema, pa on kaze Simar da se javi. Ona se javlja i cuje neku devojku kako preti Premu da joj da pare ili ce u suprotnom ispricati svima ono sto zna o njemu. Kasnije,Simar srece jednu devojku koja izgleda zabrinuto.Simar je pita sta joj je,ona kze da je iz Vrindavara (odakle je i Simar) i kaze da joj je neko ukrao stvari.Simar je poziva u kucu i ona pristaje.Prem je sokiran kada je vidi.Kada devojka i Prem ostanu sami,Prem je pita kako se usudjuje da ga zove kuci. Ona mu odgovara da ce tek videti sta jos moze da uradi. On tu devojku naziva Anisha i kaze joj kako joj nece dopustiti da povredi njegovu porodicu.On kaze kako ce joj dati pare i da tad ne zeli nikada vise da je vidi.Ona pristaje.Sutradan,Anisha odlazi. Kasnije Roli i Simar saznaju da devojka koja ucenjuje Prema je Anisha,ista ona koju je Simar bila primila u kucu.Takodje saznaju od Shaiula,da su se njih dvoje (Anisha i Shailu) slucajno sreli i da ga je ona namamila u stan i sipala mu sredstvo za spavanje u kafu.Dok je on spavao,Anisha je slikala kao da su bili zajedno i ucenjuje ga,ili da joj da pare ili ce poslati slike porodici.Prem je saznao za to i obecao je da ce mu pomoci.Simar i Roli obecavaju Shailu da nece nikom nista reci.Prem dolazi i Shailu mu kaze da njih dve znaju istinu.Simar i Roli govore da treba da nauce Anishu pameti i smisljju plan u kom ukljucuju i Sida.Sid glumi bogatog momka iz Londona i Anisha ga poziva u kucu.Kada pokusa da uradi isto sto i Shailu,Sid zameni case.Dok Anisha spava,Sid brise orginalne slike ali zna da postoji kopija.Sutradan,Anisha i Sid se opet sastaju.Sid joj predlaze da se uda za njega.Ona pristaje.Sid je zatim upoznaje sa Premom i predstavlja ga kao najboljeg druga.Kada Sid na kratko ode,Prem ucenjuje Anishu da mu das like ili ce reci istinu Sidu o njoj,a onda nema vencanja.Ona pristaje i daje mu slike.Kada ih Prem uzme,dolazi Sid sa policijom koja hapsi Anishu.Ona u jednom trenutku uspe da pobegne i poziva svoju sestru i isprica joj sve sto se desilo.Anishu zatim udare kola i pogine na mestu. U sledecoj sceni,pokazuju Anishinu sestru (Kuši) koja obecava Anishi da ce osvetiti nju tako sto ce unistiti srecu porodice Bharadwaj.
ALEKSA
Znaci, Kusi je negativna. Sad mi nije jasno ko je Anisa? Necu ni da te pitam. Sutra sve glumce da si mi objasnila u 2-3 recenice!
Jeca
Anisa je Kušina sestra koja je poginula. Kuši su sad svi oprostili i zaboravili sve, sad je snaja te kuće.
ANITAA
Dina evo i ja sam odlucila da se pridruzim,ali i dalje sam tamo na starom terenu,tesko se navici ali bar da pofatam likove onda ce biti lakse.
ALEKSA
Ajmo mi na Malu nevestu da se bacimo. Gauri ce nam dati inspiraciju! 😉
Jeca
Kakva crna Mala nevesta, da nas nadživi sve. 😀 Ne otimaj mi čitaoce. 😀
ALEKSA
Anita je sa mnom, ona cesto komentarise tu seriju. A DINA moze i Simar i Malu nevestu pa postigne gledati i komentarisati… Mozda vam se i ja pridruzim, razmislicu!
DINA
Sinoć oko 2-3 poslije ponoći mi je Sonja dala nekakav, link do jutros samga gledala i na posao. Evo me -Hodam kao zommbbiii. Dva energetska sam popila da ostanem prisebna na poslu. Srećom sama sam u kancelariji.
DINA
Jeco, ne brini, kada sam prvi put ušla na stranicu Simar kontam valja mi se predstaviti. Kada vidim ja sama. O rekoh ima da zauzmem cijeli posjed i kao domačin da dočekujem ostale.
ANITAA
skoknit cu ja i do male nevjeste samo me nesto nerviraju singovi ovih dana parave se i glupi i ludi,nikada reci Gauri istinu,pa i ona Ganga poludila,
ALEKSA
Ma pocni gledati Malu nevestu. Imas sve na wikipediji, procitaj, tamo sve ima.
DINA
Tebe sam htjela posjetiti. Vidim da ste u Odbačenoj imali smrtni slučaj pa da izjavim saučešće. Valjda sam potrefila naziv serije. Zasada moje stalno sjedište će biti u arhivi pa šetajmo svuda.
ALEKSA
Ja pratim serije koje su aktuelne na TV-u, a to su Mala nevesta i Odbacena. Neces verovati, nije bio smrtni slucaj! Visnu nije umro, zena mu se porodila za vreme kada je on umirao i on je umro. Zena mu je rodila sina i stavila mu ga je na grudi pa je oziveo.
DINA
Onda čestitam na dvije prinove. Jednu od 3kg, a drugu od cca 73 kg,
ALEKSA
Ne znam jesi gledala film Sekula i njegove zene, tako se mi zezamo na sajtu Male neveste. Uglavnom, Jagdis (Jagi) se zenio tri puta, prva Anandi, druga Gauri, treca Ganga. Prva zena mu se udala za Siva, drugu je napustio i ne pojavljuje se u seriji ima 2 godine, a sa trecom zivi srecno i ima sina i Ganginog sina iz drugog braka. Sad se Gauri vratila posle 2 godine i ne zna da mu je Ganga sadasnja zena, a i dalje ga voli Gauri. Obecao sam Jeci da joj necu otimati citaoce za Simar. Gledaj Simar i uzivaj…
Jeca
Napisala sam ti za Kuši dole.
DINA
Meni se čini dasam to vidjela negdje na TV i to u periodu kada su mi bili smiješni ljudi koji gledaju indijske serije. E pa Dino nikad ne reci nikad. Sad me svugdje ima.
ALEKSA
Tako treba 😉
ALEKSA
Ode Madhubala, a stize nam Igra sudbine. Sta mislite o toj seriji? Je li neko citao? Prikazuje se kod nas na OBN-u…
DINA
Knedla mi je u grlu kada spomeneš Madhubalu , još nisa m svarila.
ALEKSA
Znam da je vama zbog Radze, ali ubrzo ce on glumiti u drugoj seriji. Pa mozda bude nesto drugacije od svega.
DINA
Ma nije samo Radža, tu je i RK, KRK,,,,
ALEKSA
Cek, zar to nije isti glumac?
milena
ja sam je gledala na OBN meni se jako svida
Jeca
O, dobrodošla Milena. 🙂
ANITAA
ojj Aleksa ja sam odgledala jednu epizodu nezelim vise da se vezem za ove serije,zavrsila Madhubala 🙁 jos mala nevjesta da zavrsi :),sve ove serije traju previse vise nezelim da se vezem ni za jednu.
ANITAA
kako kod njih lako ozive 🙂
Aida
Drage moje , ja sam ostala na staroj adresi.Seriju ne želim da gledam Nostalgija, šta da radim .Navratiću da vas pozdravim .Mislila sam da možemo ostati na staroj adresi, ali ako ne, onda dobro. Svako dobro vam želim !
Jeca
Sutra ću ako stignem da vam slikam sve i ispod imena da postavim, da znate ko je ko. 🙂
ALEKSA
Vazi! Nadam se da ce mi se svideti… Sve glumce sa wikipedije objasni. Moze?
Jeca
Ja ću da slikam iz serije, da bi ih lakše prepoznali. 🙂
DINA
O znaci imamo slikovnicu. Moram što prije savladati dok se još neko nije pojavio. Polako ja nigdje ne žurim,a mogu komentarisati i slike. Molim te napiši ko je negativac, a ko poyitivac da se ne ogriješim.
sonja
😉
ALEKSA
Sonja, ti budi nasa Roliii…
sonja
Hocu Aleksa , ja cu biti Roli a sta ces ti biti onda ? Moramo svi ovde podeliti uloge pa ko kome pripadne hahaha.
Inace videla sam da se Vishnu digao iz mrtvih sto sam naravno i ocekivala jer ne bi se on tako dugo drzao u komi da sad ode bez razloga.
ALEKSA
Ma ja cu biti Sid ili Prem. Ma Asfag je lep, voleo bih da bude tu necega. A pratis li Malu nevestu?
Jeca
Stvarno oživeo Višnu?
ALEKSA
Da! Sad sam rekao, Mukta mu stavila sina na grudi i on oziveo!
Jeca
Drago mi je, bilo mi ga žao. Jel nema amneziju ili tako nešto? 😀
ALEKSA
Eno linka u kaficu pa citaj…
Jeca
Mislim, ne bi me čudilo.
ALEKSA
Ajde prokomentarisi Malu nevestu! O Gauri mislim. Moze?
Jeca
Gauri misli da je Jagdiš samo nju čekao i da nema nikog u svom životu. Jagdiš mutav, ne ume da joj kaže. Da sam na Ganginom mestu, ne bih to trpela.
ALEKSA
U pravu si! Ali jos nije vreme da joj kazu… Ne mogu joj reci, jer je Gauri imala plasticnu operaciju, pa joj je potrebna medicinska nega 6 nedelja. Zato je doveo u palatu. Ali reci ce joj kad ga Gauri zavede… 😉
Jeca
Ma, Jagdiš je uvek bio slab na Gauri. Nadam se da će Ganga umeti bolje da se odbrani nego Anandi.
sonja
Ili ce i Ganga da se zrtvuje kao Anandi, . Samo je Gauri imala tesko detinjstvo ( vau spasla se decjeg braka i skolovala se, ono sto je i zelela) samo ona vuce oziljke iz proslosti, samo je njoj naneta nepravda. Zaboravila je sta je ona licno radila toj Anandi, onaj momenat kad je trazila advokata da navuce ljagu na Anandino ime , da je Anandi uzrok razvoda braka nikad joj necu zaboraviti. Sve sto je Jagdis radio malo je u poredjenju sa tim sto je ona htela da uradi. Bila prevarena od Jagdisa, ok, ali sto ga nije prezrela u momentu kad je saznala sta joj je uradio pa kao zena shvatila i setila se sta je Jagdis uradio i Anandi, nego ona jos trazi advokata da ocrni zenu kojoj je otela muza. Ma zdravo Gauri, sta god dobro sad da uradi za mene ce biti olos.
sonja
Ma kako da ne. A jedino resenje bas da ide u Haveli kod Jagija, ni kod mame ni tate ni kod Shivani , pa ni u bolnici da ostane uz stalnu lekarsku negu. I sad ce svi opet na prstima da hodaju jer Gauri opet ugrozena. Uh Aleksa ne povlaci me za jezik a zurim hahaha inace bih svasta rekla za malu slatku nevinu Gauri. Da ima mozga ona prva ne bi prihvatila da ide na oporavak tamo.
sonja
Jeste izasao ali nisam nista procitala da li ima kakve posledice. Doduse samo sam i preletela preko prevoda, vraticu se kasnije da iscitam. Koliko sam procitala, Mukta nije htela da poveruje da je umro, dozivala ga, nema reakcije a kad je stavila bebu i malac ga uhvatio za prst, on je prodisao.
Jeca
Kao bajka. 😀
ja
Njima je baš lako oživjeti osobu,.. 😀
sonja
Pratila sam pre ali sam prestala poodavno, mada budem u toku sa radnjom. Zujim ja tako po IF pa svasta pokupim od informacija
DINA
Sooonnnjjaaa. Uništila sam se sinoć. Gora sam od onih usporenih snimaka. Izvini ako si me čekala. Nisam te razumila i ja zasjela gledati sve što si mi napakovala. Samo čekam kada ću se srušiti.
Jeca
A šta si gledala? 🙂
DINA
Ako hoćeš većeras da ne spavaš, pitaj Sonju. Nemam srca da te nosim na duši.
sonja
Hahahaha, Jeco dala sam joj linkove za neke stranice na IF gde su devojke izvlacile neke od prelepih scena sa RK i Madhu, Holi, pa kad su snimali film kao Anamika i Karan , sa muzikom , lepo izgleda sve u svemu pogledati ih, nikad ne dosade.
Jeca
Aaa, ne smem da gledam, rasplakaću se.
sonja
Kod mene suprotno, tesi me upravo cinjenica da mogu da ih pogledam kad god hocu.
Nego ova Kushi smrad neki mali , jel ?
Jeca
Sad je kao dobra, znaš da je u indijskim serijama svima kratka pamet.
sonja
Hahaha pa koga cu onda da kritikujem ako se i ona prodobrila, znas ti mene moram nekog da opletem pa to ti je. Salim se naravno , nemam puno vremena sad da ulazim u detalje, onako kako ja to volim. Ono sto si nam ti ispricala dovoljno mi je za pocetak, ali kad se vratim moram to jos malo istraziti. Znas , ja inace volim Aviku tako da mi je drago da cu gledati seriju sa glumicom koju volim , ako ne budem baksuz pa cim pocnem oni promene glumicu 🙂
Jeca
Neće, skoro je izjavila da je jako zadovoljna svojim likom u seriji. 🙂 Sutra postavljam kratki opis svakog lika, pa ako budeš imala vremena pročitaj. 🙂
sonja
Hocu naravno. Sad odoh , ali znas ti mene, nocna ptica, vraticu se sigurno kasnije opet, mozda i sa nekim slikama 🙂
Jeca
Važi. 🙂 :*
ja
Ako treba pomoć tu sam 😀
sonja
Ali videla si kako lepo izgleda, mozes bas iznova i iznova da posmatras izraze njihovih lica , jos kad pustis muziku, dozivljaj je caroban. Htela sam bas da to pogleda i Aida, znam koliko uziva u slikama samo, a ovde bi joj dozivljaj bio jos potpuniji. Rekla je u sredu kad joj dodje snaha da joj pomogne oko linkova, ja cu biti jos tu pa cu ga opet ostaviti u kaficu, ako se mimoidjemo Aida i ja, postavi joj ti. Narocito jer su ovo i neke od njenih omiljenih scena. Ima toga jos puno, IF je caroban , devojke svasta prave ali o tom potom kad se vratim sa odmora i posvetim se i Simar potpuno a i vama.
DINA
Pogledaću sve . Sonja sastajalište je u arhivi. Ne mogu ti opisati kako sam ušla danas ovamo. Ni jednog komentara ispred,a mislila se predstaviti. Za sve ono što se nakupilo ovih dana danas je puklo u meni, ali šta ćeš. Pratimo i čekamo. Volim te puno. Nisam kod kuće pa sam na tuđem kompjuteru. Idem sada pa se javim.
sonja
Hajde. I ja p omalo odvajam sta cu da nosim , nesto nisam rasporedila vreme kako treba zadnjih dana a nije ni cudo. Cekala rasplet u MH, cekala tvoj novi avatar( hahaha) koristila vreme da provedem sa devojkama na starom mestu i tako, sad zbrda zdola sve. Upadacu i ja u pauzama.
Jeca
Oooo, stiže nam i ti. 😀 Dobrodošla. 🙂
sonja
Bolje vas nasla. Ja eto u guzvi, pripremam se polako , u petak idem na more a dotle cu svracati ovako na prepad
DINA
Ja sam presjekla traku. Vidiš li invazije.
Jeca
Hahahahha. 😀
DINA
Sonja hoce li ti biti to novi avatar?
DINA
Uđi, uđi Izvoli sjesti, evo da te upoznam sa porodicom i njihovim tajnama
milena
Drage moje cure i Aleksa, nestignem ni da vam se cestito javi skacem sa jedne strane na drugu pa malo pogledam Geet malo staru Madu i tako prolazi vrijeme.
milena
zelim vam svima laku noc more me iscrpilo sad sam umorna idem spavati cujemo se sutra
DINA
Još malo pa ću ići i ja na odmor. More me vraća u žive. I ja bih voljela da kada dođe vrijeme za to obezbijediti sebi nešto na moru i tamo provesti starost, naravno ako je dočekam s Božijom pomoći.
jap
Evo vidim da ste se bas uklopile ovde,ja sam prekosutra na put zato se necu neko vreme javljat Zato Jedan Velik Pozdrav Za Sve :* ♥
DINA
JAP ne idi nigdje. Sviđa mi se taj tvoj avatar. Navrati nekad u arhivu gdje je Madhubala i tamo se okupljamo.
sonja
Juhuuu evo mene kao sto sam obecala
posto je Aleksa rekao da sam ja Roli , evo za pocetak;-)
DINA
Aaaa, konačno imam tvoju sliku Sonja. Dobar ti je taj pored tebe. Imaš moju punu podršku…
Znači Roli sam upamtila odlično. Sada mi treba ime ovog tipa.
ja
Zove se Sidant a u pravom Manish Raisinghani 😀
Jeca
Skraćeno Sid 😀
DINA
Hvala cure, znači oni se vole.Da li su u braku.
ja
Jesu,..
DINA
Hvala.
ja
Nema na čemu,.. 😀
ja
Sonja prava si srećnica imaš Sida uz sebe xD
Ko ne bi da bude Roli.? (Samo zbog njega,..)
Lana
Da li sam pogrešila seriju?Vidim mnogo komentara,baš mi je drago..Nego ovde će svima biti podeljene uloge(haha),a ja koja čitam od početka,koju ulogu ja dobijam? :))
ja
Lano nisi,..:D
Ko bi voljela da budeš.? 😀
Lana
Gde si ti stara drugarice? Ostavile ste me Verka i ti samu,al evo napokon gužva:).Mogla bih ja lepo da budem Mano-tetka,ona se uvek druži sa mladima:))
ja
Evo me,znaš kako epizode su bile toliko dosadne da nisam imala želju da komentarišem,..Javljala sam se s vremena na vrijeme al’ evo sada da ako se sve popravi,..ja te neću ostavljati samu ne brini,.. 😀
Mano je legenda,.. :D,Tako da je dobar izbor 😀
Jeca
Nisi pogrešila. 😀 Pošto čitaš od početka, biraj ulogu. 🙂
Lana
Haha,Jeco,pa ne znam,verovatno glava kuće,iovako sam najstarija ovde:))
DINA
Zdravo Lana, ja sam Dina. Napravili smo ti malu gužvu. Brzo ćeš se naviknuti.
Lana
Zdravo Dina,baš lepo što ćemo se družiti,bilo mi je dosadno samoj:)
Jeca
Ubačena nova epizoda. 🙂
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!