Simar (1 015.ep.) 31.10.2014. – Simar odluči da ostane da živi sa Vikrantom i Sanđu!

Simar (1 015.ep.) 31.10.2014. – Simar odluči da ostane da živi sa Vikrantom i Sanđu!
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Simar dođe u Sanđinu sobu i vidi je kako plače. Simar: “Pogledaj, kupila sam ti tvoje omiljene rezance/knedle! Hajde zajedno da ih jedemo. Poješću ih sve ako ne budeš jela.” Sanđu: “Neću jesti. Ne želim da idem u internat. Želim da ostanem sa tobom.” Simar: “Nemoj biti hirovita.” Sanđu: “Neću tražiti ništa, molim te mama. Želim biti sa tobom.” Simar: “Ne plači, pričaću sa tvojim tatom.” Ona potom prokomentariše kako je pogrešno poslati tako malu devojčicu u internat. Ode u Vikrantovu sobu i pronađe ga u suzama kako gleda Sunaininu sliku. Vikrant: “Niti sam dobar muž niti sam dobar otac. Nisam dobar ni drug. Moram da naučim Sanđu kako da živi bez mame.”
Prem je sa Anđeli. Seća se kako je izbacio Simar iz kuće. Surbi dođe. Prem krene da ode. Surbi: “Zašto bežiš od mene? Do kad ćeš ovako ćutati?” Prem: “Šta mogu reći? Pravio sam greške jednu za drugom. Nisam verovao onoj koju sam voleo i izbacio sam je iz svog života. Nikad nisam mislio da Simar može pogrešiti. Ona je uvek bila dobra žena. Nastavio sam da je okrivljujem i nisam ni pomislio na nju. A uništio sam tvoj život da bi ona patila. Nastavio sam da pravim greške, a jedna od tih grešaka je to dete. Obećavam ti da ću voleti to dete kao Anđeli. Neće biti razlike između tog deteta i Anđeli, ali neću moći da ti dam Simarino mesto. Žao mi je zbog toga.” (NASTAVAK NA SLEDEĆOJ STRANI)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Sasural Simar ka-Simar
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:







2 Komentar(a)
Lana
Šta još neće izmisliti..Surbi će nekako izgubiti dete,nažalost(ono nije krivo),a sve više mi žao Vikranta,al ajde…
ja
Ona nije ni trudna ja mislim,..sta ti ima biti zao Vikranta,negdje sam citala da je on kindapovao Prema,..
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!