Simar (1 089.ep.) 26.01.2015. – Lažna Roli tera Simar da ošamari Anđeli!
Sanđu priđe Simar i pita je kako je. Simar kaže da je dobro. Pari kaže da šta god da je Shruti rekla, neće joj verovati. Verovaće njoj (Simar). Sudžata potvrdi, kaže da svi njoj veruju. Treba joj odmor (Simar). Sudžata kaže svima da pođu sa njom. Pozove i lažnu Roli. Roli pozove Sanđu da pođe sa njom. Sanđu odbije da ide sa njom. Simar kaže da Sanđu nije dobro, uspavaće je tu. Lažna Roli odbije, kaže da ona nije dobro. Potom upita Sanđu hoće li poći sa njom. Sanđu klimne glavom. Lažna Roli kaže da je Sanđu uvek sluša i nikad ne prekrši obećanja. Simar je napeta. Svi odu. Lažna Roli kaže Sanđu da ona (Sanđu) ode, a ona (lažna Roli) će doći. Sanđu ode. Lažna Roli zaključa vrata iznutra.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Shruti: “Hvala, ali…”
Vašnavi: “Želiš da pitaš zašto sam sam ti pomogla pošto ih znam. Videla sam istinu u tvojim očima i želela sam da ti pomognem. Oni su dobri ljudi, ali su mnogo namučeni. Nikad nisu nikog povredili. (Ona joj da prasad i vodu.) Sad mi reci, šta je bilo?”
Shruti: “Došla sam ovde iz Kanpura pre mesec dana i radim za nevladinu organizaciju. Zbog tog posla sam otišla u Baradvađ kuću. Od tad je sve uništeno.”
Lažna Roli je nasamo sa Simar: “Uradila si šta si mislila da treba. Ne teraj me da pređem granicu.”
Simar: “Ja sam..” (NASTAVAK NA SLEDEĆOJ STRANI)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Sasural Simar ka-Simar
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:







30 Komentar(a)
Jeca
Izgleda da će Vašnavi da pomogne. 🙂
Maria Antoaneta
Ok, Vasnavi mi je bila pomalo sumnjiva, sad je ok,..dalje,lazna Roli,pa nemam vise komentara koliko me nervira,,cuj to moras udariti Andjeli, pa msm stvarno, prelazi granice…I Sid me opasno nervira, Ja koliko vidim ovde, Simar vise ne moze nista da uradi,znaci svezane su joj ruke…Prava Roli, sta reci, sve je na njoj, kao sto i Jeca kaze, mozda Vasnavi pomogne,.. Joj, samo da Sid sazna istinu, vise mi nista ne treba 😀 🙂
melani
i ja mislim …
daj boze
Jelena93
Da mislim da ce da joj pomogne da se seti da je ona prava Roli 😀
Lana
Počinje klupko da se odmotava.Dobro je,Roli će se setiti svega i pomoći naravno,jer lažna R.ne zna da još neko prepoznaje kad je neko hipnotisan,a i dosta su ga otegli,nek ta nadobudna faca (lažna R.),polako nestane iz priče,vreme je.
ja
Ako se brzo ne rijese ove lazne Roli ja cu da oootkacim.! :!
Jeca
Spremi se da otkačiš xD
ja
HAHAH Polako pocela xD
Dada
Ja toliko sumnjala u Vasnavi a ona im izgleda pomaze 🙂
ja
da..
Jeca
Čini mi se da smo svi sumnjali 🙂
vanja
Ova lažna Roli nema srca. Kako može da traži od Simar da udari Anđeli. Znala sam da ce Vašnavi da pomogne Simar i Roli. Hvala Bogu sad će se sve srediti. Toliko sam zamrzila ovu lažnu Roli. Najgore je što će Simar morati da udari malu Anđeli mnogo mi je žao i Simar a pogotovo Anđeli 🙁
Jelena93
Ne verujem da ce Simar da udari Andjeli,ili ce neko da naidje ili ce ona nesto da uradi..:D
Jeca
Biće strašno ako je udari 🙁
vanja
Slažem se Jeco 🙁
Dada
Ne verujem da ce je udariti jer kod njih se toliko oduzi jedno desavanje tako da verujem da ce se prava Roli setiti svega i pojaviti u trenutku kad Simar treba da osamari Andjeli, pa ce je spreciti ona i Vasnavi… Ili ce neko iz kuce naici…
vanja
Nadam se da neće
Jeca
Možda Staramajka naiđe…
vanja
Nadam se da će neko naići i da Simar neće udariti Anđeli. Mislim da neće niko ući i da će Simar udariti Anđeli.:( Ko može da zaustavi lažnu Roli može da radi šta god hoće sa njima. Toliko sam je zamrzela da ne mogu više da je gledam. Nadam se da će brzo da reše slučaj sa lažnom Roli inače ću poludeti.
melani
takodje… i ja sam je zamrzela mnogo jedva cekam novu epi…
vanja
I ja jedva čekam
Dada
Moguce… Ne znam da li ce ona, ali neko sigurno hoce…
Tempesta
Da l je moguće da zmijurina traži ovako nešto??
Jeca
Mada sumnjam da će lažna Roli odustati tako lako od toga…
ja
Gdje ste..? :*
,Vericicee :*,Vanjaa,Lano,Jeco,Maria,Melani,Temp,Jelena,Dada,Pejton,…
Greeting for you :*
Jeca
Ja sam tu 😀
melani
i ja sam tu
samo mi net mnogo koci pa zato ne mogu da pisem
Tempesta
Pozdraaav! 🙂 :-*
melani
kada stavljate novu ep…
ne mogu vise da cekam jer osecam da ce u ovoj novoj epizodi saznati cela ostina
Jeca
Ubačena današnja epi 🙂
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!