Simar (1 125.ep.) 09.03.2015. – Roli zajedno sa porodicom igra igru protiv lažne Roli!

Sid ponovo pita Roli zašto ne odgovara. Roli glumi da ne zna gde se nalazi. Pita ih kako je došla tu. To je njihova soba. Sid kaže da je naravno to njihova soba. Roli kaže da je spavala u gostinskoj sobi. Roli kaže da je i ovo sigurno delo gdina Verma i njegove crne magije, inače zašto bi ona dolazila tu. Crna magija može naterati čoveka na svašta, izgubila je čak i svoj identitet zbog toga. Kaže Sidu da zna da je mrzi, ali ona zaista ne zna ništa. Sid kaže da misli da je u pravu, već im je rekla o crnoj magiji i svemu što je učinila zbog toga. Pari izlazi iz sobe, uplašena je i moli Boginju da joj pomogne. Stane iza vrata Roline i Sidove sobe, jedva skuplja hrabrost da prođe, plaši se da je zmija ne vidi. Simar dođe i vidi Pari. Pari se saplete, sklizne i zamalo padne, obori vazu na pod. Simar je zapanjena. Roli, Sid i zmija u ljudskom obliku se zbune. Roli se pita u sebi šta se desilo napolju, ko je napravio buku. Sid se isto pita. Simar i Roli se svaka za sebe pitaju šta da rade, lažna Roli i Sid krenu van sobe. Roli dozove Sida i pokaže mu šta je ispod jastuka na krevetu, tu se nalaze neke čudne stvari vezane za crnu magiju. Simar napolje kaže Pari da se smiri, da bude tiha. Predloži joj da krenu, Pari kaže Simar da su vrata Sidove i Roline sobe otvorena, Simar joj kaže da idu drugim putem. Krenu, dok u sobi lažna Roli pomisli u sebi da je sve to delo lažne Roli. (U nekim delovima je prevod kratak, ali prevodila sam i sa engleskog malo J ) (NASTAVAK NA SLEDEĆOJ STRANI)
Razgovarajte sa likovima iz serije Sasural Simar ka-Simar
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:







33 Komentar(a)
Jasmina Škamo
počeli su da se igraju,zanimljva epizoda hihih 😀
Jeca
Da, slažem se 😀
Jasmina Škamo
sace roli da je smota ko sarmu hahahaha
martina
Pocelo da se kuva
veer
bilo mi je zanimljivo dok nismo znali njenu tajnu sad mi bas nesto i nije postalo je dosadno
Anabela Kruz
Meni zanimljvo bas,mislim da ce se u sledecoj epizodi lazna Roli okliznuti i pasti,te izgubiti svest.
deepika padukone (melani)
ep… je odlicna… kao i prevod jedna pohvala za prevod…..:*znaci pocelo o onome u cemu sam mislila….
Anabela Kruz
Hvala,Melani.
deepika padukone (melani)
nema na cemu;)…♥♥♥ sorry nisam mogla juce ostati da caskamo jer sam imala porodicne problemi pa zato ne zameri mi… i love you(simar,brate side,sestro ani)*___*
Anabela Kruz
Love you too 🙂 <3
deepika padukone (melani)
ajjj… pocrvenalela sam sva….:*♥♥♡♡♡…
Anabela Kruz
🙂 :-* <3
Avika Gor
Hvala ti Melanić :*
deepika padukone (melani)
nema na cemu…:*
Lana
Tek se zakuvava,al zaista ga odugovlače sa zmijom,verovatno da bi nam prikazali koliko je sve to opasno…
Anabela Kruz
Slažem se,možda zato odugovlače…Mislim da sam čitala negde da je sve sa razlogom u njihovim serijama.Pozdrav za tebe.
Lana
Hvala Anabela,takodje pozdrav 🙂
Anabela Kruz
Hvala i tebi,drago mi je što si uvek tu,volim čitati tvoje komentare 🙂
Anabela Kruz
Dobra je epizoda,zanimljiva.Uživala sam gledajući…
Baš mi je drago što su se okrenuli protiv nje i što je zezaju 🙂
Avika Gor
Slažem se 🙂
ja
samo mi jedno nije jasno……Sid je rekao LR nemoj spominjati Amara….ona ga uopste nije spomenula…(p.s. nisam gledala ep. ali u prevodu ga ne spominje.. :))
ep. Zanimljiva 🙂
Tina
Veoma zanimljivo… 😀
deepika padukone (melani)
slazem se… jedva cekam novu ep…
deepika padukone (melani)
kada stavljate novu ep…. nestrpljiva sam verovatno buce nova ep… zanimljiva….
Anabela Kruz
Ja sam prevela svoj deo,još samo da Avika prevede svoj,i objaviće Jeca.Jako je zanimljivo 😀
deepika padukone (melani)
da i to mng….malopre sam odgleda jucerasnju ep pa ne da je zanimljiva nego neznam ni ja… zanela sam se kao da sam sa njima u seriji… (kad se zavrsila ep…. ja sam rekla a vec se zavrsilo oh ne…. kad ide nova ep….meni kao da je proslo 5min…):D
deepika padukone (melani)
ani ako jeca kasno postavlja ep… mozda me nece biti tu all mozda cu biti sve je u svemu ako ne zaspim jer sam jako umorna na ocima jedva vidim…. pozz devojke i jedan veliki kisss za moje cure:*♥♥♡♡…
Vanja
Kad ce prevod nove epizode? 🙂
deepika padukone (melani)
dal nema nove ep….
deepika padukone (melani)
dal nema danasnja ep….
Jelena93
Yaar je ljubav bila je zanmljiva epizoda :d
Jeca
pyaar je ljubav, a yaar mislim da je drug. 🙂
Jeca
Ubačena nova epi 🙂
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!