Simar (1 145.ep.) 01.04.2015. – Sid želi da Roli nastavi da se obrazuje!

Roli: “Oprosti mi, zete. Ni da hoću ne mogu da ti pomognem.” Prem: “Samo malo, Roli. Danas je Sidov rođendan, a da je živ, sigurno bi ti doneo neki poklon. Bio je stariji od mene, ali kada bi nas videli, ljudi bi se zbunili, nisu znali ko je stariji.. Zato danas kao njegov brat i prijatelj želim nešto da ti kažem. Roli, dobićeš ovde sva svoja prava koje je Sid kao sin dobijao. Ti si bila snaja ove kuće, ali nakon Sidovog odlaska, ti si ćerka ove kuće. Zato danas na njegov rođendan želim da ispuniš njegovu poslednju želju.” Roli: “O kakvoj želji misliš?” Prem pušta videi snimak. Ostali se pitaju šta radi. Čuje se kako Sid priča da dolazi njegov rođendan i da mu Roli sprema poklon. U videu: Sid: “Ma brate skloni to i pusti da moja Roli vidi lice!” Sudžata je raznežena. Sid: “Molim vas da se suzdržite, Roli će biti tužna. Pa, ćao Roli. Znam da je malo čudno, ali mi je srce reklo da snimim ovo. (Pričao je još za poklone ali ja ne razumem…) Ja sam zaboravio da ovo gleda cela porodica, zdravo svima. Ja sam želeo da kažem šta mi je na srcu, a vi znate da Sidant sve radi u svom stilu. A ima još jedan razlog, moja Roli je tipična žena koja nikom ne daje ni da progovori kad ona (Roli) priča. Zato ja moram da pravim ovaj video. Ako mi dozvolite, želim da kažem Roli, mojoj dragoj šta osećam. Hvala vam puno, i uz vašu dozvolu počinjemo! Stvar je u tome gđo Roli, da ste se pre nekoliko vremena, udali za mene. Ispravna stvar, ali ste onda ostavili svoje obrazovanje. I sad da pređem na važno, od danas ćete obnoviti vaše obrazovanje. Nastavićeš svoje obrazovanje. A nakon toga, Roli će se pridružiti našem poslu, tj.Roli će raditi a Sid će odmarati!” (NASTAVAK NA SLEDEĆOJ STRANI)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Sasural Simar ka-Simar
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:







34 Komentar(a)
RoSid (Martina Stoessel)
Sta je sa ovom ep?Nema nicega..
veer
svi jedva cekaju da zmija ode,sad kad je nema epizode dosadne
Anabela Kruz
Da… 🙂
veer
samo da se sto pre pojavi i da se sve razjasni jer je jako dosadno
Anabela Kruz
Tako je 🙂
veer
da li znas ovu seriju ciju sliku imam na profilu?:)
Anabela Kruz
Slika je mala pa ne vidim jasno.
veer
http://5n1khaber.com/wp-content/uploads/2015/04/PARAMPARCA-SEZON-F%C4%B0NALI-2.jpg
Anabela Kruz
Je l barem dobra?
veer
super je ove dve devojci su zamenjene u porodilistu ova u crvenoj je cerka bogatasa,a zivi u siromastvu i pokvarena je,o ova sa desne je cerka od ove siromasne i dobra je,al nisu odugovlacili sa radnjom vec se u 2 ep sve saznalo
veer
moci ces i ti,a i drgi uskoro gledati ovu seriju jer je pink otkupio pravo na prikazivanje
RoSid (Martina Stoessel)
Pa kad zahvaljujuci njoj sad su epi dosadne,kad je razdvojila RoSid…
Tina
Ponovo ništa… taman pomislim da će se sve srediti kad ono oni se rasparavljaju dali će nastaviti istragu ili ne…. inače prevod je super.. <333
Kristina
Sidov snimak me mnogo rasplakao. Jako tuzna scena.
Martina
slazem se
Vanja
I mene je rasplakao Sidov snimak
RoSid (Martina Stoessel)
I mene je rasplakao,ali samo prevod,nemam snage i da gledam.. Jako je tužno 🙁 🙁 🙁
Avika Gor
Ja i Anabela smo mnogo ljute na članove sajta :/
Jelena93
zasto…?
Anabela Kruz
APRILILIIIIII!
veer
ma to je njihova prvoaprilska sala
Anabela Kruz
Jeste 😀
Tina
Zašto
Anabela Kruz
APRILILIIII! 😀 (Ma, šalimo se 😀 :)) :-*
Tina
Hehehe
Anabela Kruz
Ne bismo se mogle naljutiti 🙂
Anabela Kruz
Ostaviću vam u kafić jednu slatku RoSid scenu sa Simar… Crkla sam od smeha 😀
veer
a i taj njihov otac je neki cim ih je udo,a da nisu obe zavrsile skole u ovim epizodama na pocetku svi ga se boje u kuci ne znaju mu se usprotiviti,al aj takvi su indijci
RoSid (Martina Stoessel)
Ovo me ubija,jedva čekam kad će se pojaviti Sid,pa makar sa drugim identitetom,ova situacija,tuga…je strasna 🙁
Mahpeyker Eyshan Tezcan
Ovaj Sidantov rodjendan CE trajati 15 epizoda.
Mahpeyker Eyshan Tezcan
Devojke da vam se pohvalim.Juce Sam postala tetka.Sestra mi se porodila.Zato me nije bilo ceo dan
Sinderella
Cestitam!
Anabela Kruz
Čestitam! :-*
Jeca
Ubačena nova epi 🙂
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!