Simar (1 160.ep.) 18.04.2015. – Mano se vratila kući!
Staramajka:”Matarani,pokaži neko čudo,ne daj da se vrata zatvore.” Vrata se zatvaraju,Maya gurne komad vazne prema vratima,taj komad zaustavi vrata da se zatvore.Maya i ostali su srećni.Rai se okrene,Maya se pita da li je video kada je furnula komad. Rai:”Ne smeš izlaziti iz kuće.” Maya ugleda na daljinskom da gori crvneno svetlo. Maya pomisli:”Gori crveno svetlo,to znači da se vrata nisu dobro zatvorila.” Aryan i Rai odlaze. Maya:”Pre što on sazna da su vrata otvorena,moram ove izbaviti iz kuće.” Doktorica pregleda Sudžatu. Mano:”Kao da joj je neko oduzeo život posle Sidanta.” Sudžata doziva Sida. Doktorica:”Nemojte se brinuti,posle Sidantove smrti i svih događaja je uznemirena.Treba joj odmor.” Prem dolazi. Onda doda:”Prepisala sam joj neke lekove,videt ćemo kako će delovati na nju.” Prem:”Doktorice,ja ću paziti na nju.” Mano:”Prem…” Prem ode zagrliti Mano. Mano:”Kako si?” Prem:”Dobro sam,kako si ti?” Mano:”Dobro.” Doktorica:”Oporavit će se ona vremenom.Ali vi morate paziti samo na jednu stvar.” Prem:”Koju?” Doktorica:”Da niko ne spominje Sidanta pred njom,niti joj dopustiti da ona o njemu razmišlja.” Prem se seti šta je Simar sve uradila. Prem pomisli kako će je Simar na sve podsećati. Rađenar:”Sankalpe,idi i isprati doktoricu.” Oni odu. Satu:”Daj meni lekove odoh ih kupiti.” Rađendar:”Idi.” Satu ode. Prem ode do Rađendara i kaže mu nešto što mi ne čujemo.Oni posle toga odu. Maya ode do sobe i pozove ove da izađu.Girjesh dolazi,pa se vi ponovo vrate u sobu. Girjesh čisti,Maya se nameno poseče na komad. Maya:”Girjesh donesi mi led i zavoj,kada mi srv teče mogu izgubit život.” On ode. Maya pomisli da sada ovi mogu izaći. Simar:”Nema nikoga tamo,možemo ići.Ali nečujno.” Rai i Aryan su u sobi.Ovi krenu iz sobe,Rai čita neke spise. (NASTAVAK NA SLEDEĆOJ STRANI)
Razgovarajte sa likovima iz serije Sasural Simar ka-Simar
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:







70 Komentar(a)
veer
ovaj se sminka oko ociju vrv da izgleda jos strasnije
Martina
sad je maya svetica a prem negativan
deepika padukone (melani)
Hahah….slazem se..
Anabela Kruz
Jaoo, svratila nam Melanić… 🙂 :-*
deepika padukone (melani)
Hehe….da:*kiss…
Anabela Kruz
Svrati cesce, bas mi nedostajes… 🙁
Zapostavila si Simar, nije fer. :-*
deepika padukone (melani)
Ma ja sam tu…ja pratim sve vase kom…samo neemogu ja a da pisem net mi je slab….
Anabela Kruz
E baš mi je drago što si tu, ja sam se pitala zašto te nema :-*
deepika padukone (melani)
Ma strasno me zeza net pa zato nisam cesto sa vama…
Anabela Kruz
Dobro sto mozes ipak malo da svratis…
deepika padukone (melani)
Da…:*
deepika padukone (melani)
I ti meni nedostajes…..:*
Anabela Kruz
Maya ❤
Avika Gor
Lepotica naša ♥
Anabela Kruz
Najlepša ❤
Anabela Kruz
12. juna 2015. Sara počinje snimanje filma “Hamari Adhuri Kahani” u kome će glumiti Nailu… Možda će Maya uskoro otići a možda se Simar privodi kraju (Sara je izjavila da ostaje do kraja nedavno…)
veer
ko znamozda je uskoro zavrse,sad na colorsu nema nekih popularnih serija jelda?
Anabela Kruz
Ma imaju svašta nešto na Colorsu… Šuška se da se i Tina vraća na male ekrane.
veer
pa znam da ima dosta serija,ali nisu toliko popularne
Anabela Kruz
A možda bi i da osveže programsku šemu…
veer
nzm mozda im je simar najpopularnija serija ima ova uddan ali ni ta nije nesto popularna bilo bi dobro da tina bude velika cakor
Anabela Kruz
To je meni maltene kopija Odbačene…
veer
nije uopste slican odbacenoj nzm
Anabela Kruz
Dve male devojčiče… Naziv sličan i na Colorsu i na Prvoj… Vidim, naišla je na dobar prijem kod publike. Ne znam šta ću ja prevoditi ako se završi Simar…
veer
nzm mozda novu tininu seriju ako bude snimala
Anabela Kruz
Dobra ideja… Već imam i dogovorenu sa Jecom jednu seriju.. Hoću stalno da radim xD
veer
koju seriju?
Anabela Kruz
Novu seriju Drašti Dhami…Odoh ja sad. Laku noć 🙂 ❤
veer
laku noc
veer
samo da te pitam jesi saznala ko je rai?
ja
Msm da je sin od Manorandjan 🙂
Anabela Kruz
Slazemo se xD
Anabela Kruz
Mano-in sin, mislim.
Mahpeyker Eyshan Tezcan
Ja gledam seriju seem slicnog naziva nema veze s Odbacenom.
Joj samo da Tina me uzme Chakori sits Sam je.
Ja Sam vec negde rekla da he Rai Vik ,Ali mislis like to ozbiljno?Pa onakav sexic sebe da kazni ovakvim izgledom.Unalazi se Vik total no.Ja big vise da to nine on.
Anabela Kruz
Ma nije Vik, haha. nije imao gde da menja lice i telo xD To je Mano-in sin.
Avika Gor
Jaooo…Nemoguće 🙁
Anabela Kruz
Meni je vise zao zbog Sare…
Mahpeyker Eyshan Tezcan
Jedna od dosadnijih epki.
Jel ArJan ili ArIan?
Kako god da prokomentarisem njegov izgled.Mnogo mi he sexi sa tom bradicom I Tim novim stilom oblacenja.Pravi Bad guys samo da nema onaj “ja Sam narkoman pogled” save big bill OK.
Steta stop malo me smeka Roll ili Mayu s tom bradicom.
Anabela Kruz
ArJan… Slažem se ❤
Mahpeyker Eyshan Tezcan
Oprostite na ovim greskicama,Ali telefon mi Sam menja tekst pa se IMA osecaj ko da sam s GT a prevodila.
Anabela Kruz
Lepo sto si se javila, nedostajes mi ti, a i tvoj smisao za humor 😀
Mahpeyker Eyshan Tezcan
Tu Sam,uvek.
Rai he pacov koji menja oblik stop posto.
Anabela Kruz
Ma jok, to je Vikrant, bio je na plastičnu operaciju… I lica i tela…
veer
ma neverujem
Lana
Divna najava,baš liči na Prema..
Jeca
Da, došao je do izražaja opet…
deepika padukone (melani)
Da…:D
Anabela Kruz
Ja ne mogu da verujem da se tako ponasa…
deepika padukone (melani)
Hm….pocinju zanimljive ep….A ovaj prem koliko me nervira……
Avika Gor
I mene…
Anabela Kruz
Poludeo covek nacisto…
deepika padukone (melani)
Hehe…pa nek ide da se leci…
Anabela Kruz
Maya ispade pametnija od njega.
deepika padukone (melani)
Da sad sam zavollela mayu, aprema zamrzela….
Anabela Kruz
Ista sam 😀
deepika padukone (melani)
Hehe…xDdjaba nismo sestre…
Martina
RoSid
Anabela Kruz
Moram da prokomentarisem ovaj kolaz slika, Holi… Iz godine u godinu su sve lepsi <3
ja
Premar-kiss../ 🙂
Kako su slatki zajedno cccc
Martina
Skatki su kad su zajedno I lep par
ja
Da..
Tina
Maya je bas lepa u ovoj epki. ❤
Anabela Kruz
Da, Sara je iz epizode u epizodu sve lepsa, sve vise i napreduje sto se tice glume <3
deepika padukone (melani)
Haha….slazem se
Mahpeyker Eyshan Tezcan
Citam epizode g gde he Premaros izbacio Simar zbog “udaje” za Vika I sad he I ovde isteruje.
Koje djubre.A kad shvati da Simar nine kriva nice puj pike ne vazi se.
Anabela Kruz
Ja sam videla na nekoj fotografiji kako je na kolenima i moli je za oprostaj… Verovatno u epizodama sa Vikrantom i Surbi.
Simar ne bi trebala da oprosti ni Premu, ni Pari, Umi, Karuni, Sudzati…
Niko od njih nije stao uz nju, rekao da je podrzava i krenuo sa njom u borbu, sem Staramajke i Radjindera. Maya je meni 100 puta bolja od svih njih…
ja
da,da to je ono sa Surbi…../
Anabela Kruz
Prem – IDIOT.
Martina
Amar y Maya
Jeca
Ubačena nova epi 🙂
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!