Simar (1 165.ep.) 24.04.2015. – Sid odlazi, Sudžata doživljava srčani udar!

Roli: “Šta? Prem je pio i seku je… i sami recite, zar zbog svog muža mogu biti toliko sebična? Da stavim sekin brak na kocku? Ne, sad je došlo vreme da zetu Premu i celoj porodici kažem istinu. (Ona krene.)”
Amar: “Ne, molim te, urazumi se. Dok je Mayin biser kod Rai-a, Sid je u njegovim rukama, a može ga i ubiti ako sazna da si živa.”
Amar kaže da Rai ima biser i da ne mogu da izađu na kraj sa njim. Kalendar se složi, ne smeju preplavljeni emocijama da načine pogrešan potez, moraju sve promišljeno.
Roli: “Više nego za sebe, brinem se za seku. Šta li ona proživljava?”
Roli počne neutešno da plače, Amar i Kalendar se pogledaju.
Prem: “Ali šta je Simar učinila? U čemu je stvar? Nešto vas pitam.”
Uma počne sve da priča Premu, prikazuje se flash-back.
Prem: “Rekla mu je da ide ali što? Ne razumem, jasno mi recite šta se dešava.”
Prisećanje:
Rađindar: “Zašto ne razumeš, mila? Boginja nam je dala ovu priliku da izlečimo Sudžatu.”
Simar: “Danas, ali šta će biti sutra kad majka ozdravi? Šta će biti kad sazna da je onaj koga smatra sinom — stranac?”
Mano: “Simar, videćemo. Razume se, sad je važnije da Sudžata ozdravi uz pomoć ovog momka.”
Simar: “Ne, mausi ji. Molim vas, shvatite šta govorim.”
Pari: “Dosta Simar! I mi znamo da pravimo razliku između dobrog i lošeg. A možda i bolje od tebe.”
Sid: “Ne shvatajte me pogrešno, ali mislim da je u pravu. Ja ne želim da u vašoj kući zbog mene bude neke svađe. Bolje da ja idem odavde, dajte mi dozvolu…” (NASTAVAK NA SLED.STR.)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Sasural Simar ka-Simar
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:







198 Komentar(a)
veer
eto i sudzata je dobila na minutazi
Martina (EMDE)
ova pari i kusi me stvarno nerviraju jadna simar sve se na nju slomi
ja
Dozivila srcani udar al lijece je u kuci..zanimljivo..
Ssara Khan (Ani)
Ne ide mi u glavu kako ne moze da utuvi sebi u glavu da mora da nastavi da zivi, pa proslo je tri meseca, mora da se pomiri sa time.
Martina (EMDE)
majka je to majke ne zaborave
Ssara Khan (Ani)
Slazem se, mada u nekim trenucima zna da iznervira reakcija…
ja
Ma izvode HAHA xD
Ssara Khan (Ani)
Danas je Simar navršila četiri godine… xD
Martina (EMDE)
Kolko vec traje puna cetri godine
Ssara Khan (Ani)
Da… Čestitke svima iz našeg tima.. 🙂
Martina (EMDE)
Izvini a sto
Ssara Khan (Ani)
Pa na današnji dan, pre četiri godine, počela je Smar.
Martina (EMDE)
Haha imas pravo I treba svi mi da primamo cestitke sta smo sve prosle zajedno sa njima
Ssara Khan (Ani)
Volela bih da se svi skupimo na novoj epi.
Jeca i ja smo se puno potrudile povodom proslave 🙂
Martina (EMDE)
Imacemo proslavu
Ssara Khan (Ani)
Da, hoćemo xD
Spremajte se xD
Martina (EMDE)
Mi smo spremne vi samo kazite kad je proslava
Ssara Khan (Ani)
Ubačena nova epi.
Ssara Khan (Ani)
Crkla sam dok sam prevela..
Ssara Khan (Ani)
Toliko su me iznervirali…
RoSid (Martina Stoessel)
I mene su opasno iznervirali samo dok sam procitala prevod,a kako je tek tebi bilo dok si prevela…
Ssara Khan (Ani)
Bolje da ne znaš…
RoSid (Martina Stoessel)
XD
veer
pari je definitivno dobila najvecu minutazu u ovoj ep cudi me da karuna nije progovorila hahahahaha
Ssara Khan (Ani)
E samo mi je ona falila pa da se ubijem!
Martina (EMDE)
nemoj ti da se ubijes nek se ubio ona jer i ovako samo stoji samo je gledamo a nikako da cujemo a i kad cujemo samo gluposti
Ssara Khan (Ani)
Evo malo mi je falilo da odustanem od prevođenja, prekipilo mi je…
Martina (EMDE)
mada kusi je pametna osetila je da simar zna nesto
veer
lukava je ona prema onome sto sam cuda da je radila porodici nije toliko naivna
Martina (EMDE)
ma ona je naj lukavija a opet su joj oprostili a jadna simar zbog nje nemoze da ima decu
veer
sta joj je uradila pa nemoze?
Martina (EMDE)
kad su se svadjale simar je pala niz stepenice i izgubila bebu pa kad su simar i prem odlucili da roli bude sugart majka ona ih je prevarila i ona je usla mesto roli tako da je ona rodila andjeli
veer
a znaci ona je andjelina mama hahahaha
Martina (EMDE)
ma kakva majka ona je samo rodila pa je i nju mucila kad se setim sta je sve radila a opet ona je bolja
veer
sto ju je mucila?
Martina (EMDE)
da bi rodila simar je naterala da kucu potpise na njeno ime i kad je rodila sve ih je izbacila napolje onda se staramajka razbolela i ona je ucenila simar da joj da andjeli a da oni ostanu u kucu ali da budu u jednu malu sobu svi i simar je pristala onda je ona andjeli danima ostavjala da place gladnu dok se ona provodila uzela je jednu dadilju koja je nije ni cuvala andjeli a simar je sve to posmatrala a nije smela da uzme malu
veer
kad ovo citam vidim da je serija bila bas zanimljiva.A kako je kusi usla u njihov zivot?
RoSid (Martina Stoessel)
Da im se osveti zbog sestre..
veer
sta su joj sestri uradili?ovoj porodici se svi svete zato sto su nekom nesto uradili hahahaha
Martina (EMDE)
nista ona je njima
RoSid (Martina Stoessel)
Aha,kazem ja da je sve povezano..Pa ovako,Prema je njena sestra ucenjivala,znas dovela ga svojoj kuci,pa nesto mu stavila u msm da je bila kava,i on je “zaspao”,i tako se slikala sa njim,imala je slika na kojima je on sa njom,(ona je tako muskarce navlacila pa ih posle ucenjivala,da joj daju pare),i tako..Simar je saznala za to,pa i Roli i Sidant,..I tako da bi uzeli te slike iz njene kuce,smislili su plan,a to je bilo da Sid kao neki bogati momak iz londona dodje kod nje u kucu,..Sid je jedva pristao,Roli ga je nagovorila,…I njega je htela isto da osamuti,ali Sid je malo polio kavom,i ona dok je otisla da se presvuce on je zamenio solje,i ona je zaspala..I onda je pustio Roli Simar i Prema u kucu da nadju slike dok ova spava,i msm da nisu tad uspeli da nadju ne secam se…Sad preskacem deo,..Oni su je predali policiji i ona se kobajagi otela policiji,i dok je bezala udarilo je auto..I tako je Kushi dosla da se osveti…
veer
aha slicna prica kao i sa mayom
Martina (EMDE)
kako to mislis
veer
pa kusi se dosla osvetiti zbog smrti svoje sestre,a maya zbog smrti svog muza
Martina (EMDE)
tako je to kad njih stalno se neko sveti
veer
HAHHA DA NI KRIVI NI DUZNI UPADNU U NEVOLJE
Martina (EMDE)
bas tako
Martina (EMDE)
nije prema slikala nego parinog muza
veer
njega je pre igrao neki zgodniji momak,ap su ga zanemili sa ovim,a vidim da se ovaj novi isto vec neko vreme ne pojavljulje
Martina (EMDE)
ne msm da su sanklapa samo zamenili
veer
ne i parinog muza su
Martina (EMDE)
to neznam znam samo sanklapa parin muz je ruzan oduvek
veer
sad cu ti postaviti sliku
Martina (EMDE)
hajde
veer
http://img.india-forums.com/wallpapers/1280×1024/95810-sahil-anand.jpg ovaj
veer
http://images.mid-day.com/2012/nov/Ssumier-S-Pasricha.jpg a ovaj ga je zamenio mada pise na vikipediji da je napustio seriju
Martina (EMDE)
ovaj je bio od pocetka
Martina (EMDE)
ja se ovog ne secam
veer
tako pise na vikipediji,a i ima clanaka da je napustio seriju jer mu se nije svidela uloga serija se pocela emitovati u aprili 2011,a on je mislim u oktobru napustio tako da nije bio dugo,pa ga se zato nesecas
Martina (EMDE)
mozda vecinom sve pamtim ali uvek se nesto zaboravi
veer
http://img.india-forums.com/images/600×0/158379-cast-of-sasural-simar-ka.jpg eno ga pored pari,a na podu sede chery i prvi sankalp,a ko je ona decak?
Martina (EMDE)
msm umin sin da sad mogu da se setim hvala osvezila si mi pamcenje chery je isto bila dobra neznam sto je ona napustila seriju
veer
umin i satuov sin? nisam znala da oni imaju dete pa gde je on sad?
Martina (EMDE)
vajda su ga poslali u internat
veer
pa bio je onaj skok od 5 godina trebali su vratiti i njega,a i chery,al da ih neko drugi glumi
Martina (EMDE)
ma oni su zaboravili na njih
veer
vidim indijci su katastrofa zaborave na pola likova tokom serije
Martina (EMDE)
da samo 4 ili 5 glumaca a ostatak zaborave
veer
pa da dobro ako neki glumac napusti seriju neka ga zamene,a ne da brisu lik iz serije
Martina (EMDE)
da i simarine roditelju su u pocetku pustali a kasnije ni traga od njih
veer
da izgubili se ko da ne postoje
Martina (EMDE)
kao dea nikad ni nisu bili tu
veer
evo neke stare slike sa seta da se podsetis malo http://img.india-forums.com/images/600×0/147000-abhishek-sharma-birthday-bash-by-co-stars-shwetta-snehal-sahil.jpg http://i.imgur.com/6ehjD.jpg http://i.imgur.com/5NtgU.jpg http://photogallery.indiatimes.com/tv/shows/sasural-simar-ka/photo/8414782/Sasural-Simar-Ka.jpg
Martina (EMDE)
gde si nasla ove slike
veer
pa na google ukucas sasural simar ka i imas slika
Martina (EMDE)
ja vecinom gledam neke slike na fb
veer
http://sim04.in.com/d4d91f2e77f682d89b6393dc9f6f36ad_ls.jpg sta je ovde bilo?
Martina (EMDE)
ovo je kad je kusi uzela kucu a njima sala jednu sobu
veer
znaci ona je bila najveci negativac u seriji
http://www.bolegaindia.com/images/gossips/sasural-simar-ka-post_1352368352.jpg
Martina (EMDE)
vecinom da bila odvratna
veer
http://i.imgur.com/9BHRvP1.png ko je ova devojka vidim da je ima na puno slika
Martina (EMDE)
zaboravila sam kako se zove ali ona pravi problem sidu i roli
veer
aha vidim da ima slika kako je bila i ubolnici sta je bilo sa njom na kraju?
Martina (EMDE)
lagala je da je trudna pa se sid trebao ozeniti njom ali simar i prem su to otkrili na dan vencanja i sid se nije njom ozenio ai nju je kusi nagovorila da laze da je trudna
veer
ala je bilo u ovoj seriji svakakvih desavanja.Da li se mano kasnije pojavila?
Martina (EMDE)
ne ona se pojavila kad se roli udala za sida a simar za prema ona je dosla da pomogne staramajci da rastavi sestre
veer
kako da ih rastavi?
Martina (EMDE)
pa staramajka nije oduvek volela simar
veer
aha,a odakle je dosla mano gde je bila pre negop sto je dolsa kod njih?
Martina (EMDE)
to neznam vajda od svog muza
veer
hahaha vise nema muza od kad je dosla kod njih zaboravila je na muza hahahahha
Martina (EMDE)
vajda je muz napustio kad je staramajka prijavila njihovoh sina
veer
kog sina mano ima sina?
Martina (EMDE)
pa secas li se kad je mano priznala da je ona (kao) zena sa zelenim ocima i da je pokusala da se osveti staramajki sto joj je prijavila sina
veer
neznam ko je njen sin bio da nije rai jesu pokazivali ranije njenog sina?
Martina (EMDE)
ne nisu tako da i ja msm da je rai njen sin
veer
pa zasto ga je onda mataji prijavila policiji?
Martina (EMDE)
vajda on je voleo jednu devojku ali ona nije njega pa joj je bacio kiselinu u lice
veer
a to nisu pokazali nego su spominjali samo kroz pricu?
Martina (EMDE)
da izvini moram da idem cerke nece u krevet bez mene nastavicemo sutra sa sve sto te zanima laku noc
veer
ok laku noc
Martina (EMDE)
ti se do sutra seti sta si propustila i sta te zanima salim se ne zameri
veer
ma taman posla zasto bi ti zamerila
Martina (EMDE)
Drago mi je
veer
da li znas hoce biti danas ep?
Martina (EMDE)
Neznam nisam videla Ani ceo dan
Ssara Khan (Ani)
Rajo i Mano su slicne…
Martina (EMDE)
obe su lude
veer
ona i prvi sankalp su zajedno napustili seriju jer nisu bili zadovoljni ravojom radnje ona je izjavila da se njena uloga svodila na to samo da izlazi i ulazi u kucu i da pomaze roli mislim
Martina (EMDE)
pa mozda je i bolje sto je napustila da ne bude kao ove cetri kokoske koje se ukjucuju samo za gluposti
veer
hahha da posle toga je igrala glavnu ulogu u nekoj seriji
Martina (EMDE)
stvarno bas lepo
RoSid (Martina Stoessel)
Jeste i njega,ali znas da je Prem krisom kupovao i nakit njoj,msm da jeste i njega,
.a usput i za parinog muza se saznalo..Mada,bilo je to davno,i ne secam se bas dobro..
Martina (EMDE)
ne nije prema njega je ucenila zbog parinog muza da prem je njoj kupio sat
RoSid (Martina Stoessel)
Ma svejedno kako je bilo,bitno je to da smo se mi danas iznervirali zbog Kushi!A i rekla sam da se ne secam dobro sta je bilo,a i to kad je bilo gledala sam na YT bez prevoda,tako da ne znam tacno sta i kako..
Martina (EMDE)
imas pravo i ja sam gledala na yt bez prevoda
RoSid (Martina Stoessel)
Pa eto 😀
Martina (EMDE)
Da vecinom sam gledala bez prevoda ustvari svi smo
RoSid (Martina Stoessel)
Aha,ispocetka sam gledala na pinku dok nisu ukinuli[ usput i na internetu xD] ,pa onda nisam gledala 2-3 meseca,..pa ne znam sta je posle bilo ( verovatno opet na internetu sam gledala 😀 ) i pronasla sam ovaj sajt,i od tada sam ovde 🙂
Martina (EMDE)
I ja sam je prvo gledala na pinku pa kad su ukinulu nisam e prosle godine sam trazila odbacenu na yt I tako mi je izasla I simar I pocela sam da je gledam od pocetka a ovaj sajt sam nasla pre 4ili5meseci ali nisam bila prijavjena e kad sam uspela da se prijavim imala sam ime Peyton pa mi je neko odjavio a ja nisam znala lozinku pa sam se ponovo prijavila ovde sam pocela da pratim kad se Maya pojavila
RoSid (Martina Stoessel)
Aha,secam se kad si bila Peyton 🙂 Ja sam ovaj sajt pronasla prosle godine msm pre leta,.Za Simar znam jos od pocetka,jeste da sam retko pratila zbog obaveza u skoli,ali otprilike sam uvek znala sta se desava..A sajt sam slucajno pronasla kad sam trazila Simar “sa prevodom” ili tako nesto…
Martina (EMDE)
Slicna prica I samnom
Martina (EMDE)
njenu sestru su udarila kola i ona je obecala da ce da se osveti porodici bardovadj ne mogu da se setim kako ih je upoznala ali se karuni svidela i htela je da se ona uda za njenog sina jer je dobra i sama nema nikog onda se ona udala za sanklapa kusi je roli bila sumljiva od pocetka
veer
a ko je udario njenu sestru?a ona je bila udata za sankalpa,pa se razvela i ponovo udala ili?
Martina (EMDE)
kad je pobegla od policije udarila su je kola ko kusi ili
veer
da kosi se udala za sankalpa prvi put ili nije posto se udala na prevari
Martina (EMDE)
ona se udala za sankalpa a drugi put na prevaru
veer
znaci bila udata za njega,pa se razvela pa se onda drugi put udala za njega na prevaru ako sam te dobro razumela
Martina (EMDE)
da dva puta se udala za njega
veer
a sta se desilo sa sankalpvim tatom tj matajinim sinom i sankalpovom sestrom chery?
Martina (EMDE)
za chery msm da je otisla da studira i vise se nije vratila a za oca od sanklapa neznam
veer
pa ti sve znas o seriji,a sta je sa onom smesnom simarinom tetkom rajo?
Martina (EMDE)
kad se simar udala nisu pokazali vise njene roditelje a ni tetku
veer
aha njena mama se pojavila u ep kad je maya dosla kao roli u kucu
Martina (EMDE)
da i kad je sorijena sestra kindapovala andjeli i nju
veer
ko je ta?
Martina (EMDE)
sorijena sestra
veer
hahahhaha
Martina (EMDE)
ma sete se i oni da ima i drugih glumaca u ovoj seriji sem simar
Martina (EMDE)
postala je komplikovana serija
Ssara Khan (Ani)
Da, ali mi je ipak draga 🙂
Martina (EMDE)
ponekad mi doce da je ne gledam ali se opet vracam jer sam je gledala od pocetka tako da sam navikla mada su poceli sve gluposti da snimaju ne secam se kad je bila romantika i srecni trenuci
Ssara Khan (Ani)
Veruj da je i meni tako..
RoSid (Martina Stoessel)
U istoj sam situaciji kao ti sto se tice gledanja,.a i to za romantiku,upravu si,dugo nije je bilo..
Martina (EMDE)
ma oni su izgleda zaboravili na romanticne trenutke samo nesto plakanje i bol
RoSid (Martina Stoessel)
Da,romantike najmanje ima,samo par epizoda kad se rese nekoga i onda opet nista..A realno manje-vise zbog toga i hledam seriju..
Martina (EMDE)
ja volim da gledam RoSid oni su vise romanticni nego Premar
RoSid (Martina Stoessel)
I ja volim RoSid gledati,zbog njih i pratim seriju,Premar mi uopste nisu zanimljivi..
Martina (EMDE)
i ja gledam seriju zbog njih Premar imaju i oni lepih trenutaka ali RoSid vise zato mi je zao sto su pocetne epizode obrisane sa yt
RoSid (Martina Stoessel)
I meni je zao sto su te pocetne epizode obrisane kad su tek poceli “da se vole”..Danas sam nesto pokusaval da nadjem od RoSid,ali nista..
Martina (EMDE)
i ja te epizode su bile dobre
RoSid (Martina Stoessel)
Da :'( I bolje od ovih sada…
Martina (EMDE)
msm da je zadnji put bila dobra romantika kad je bio sorija
RoSid (Martina Stoessel)
Aham i ja msm da je tad…Bas davno..
Martina (EMDE)
veoma davno
Ssara Khan (Ani)
Ja pronalazim na Instagramu…
RoSid (Martina Stoessel)
Ja nemam Instagram..Tamo imaju ep cele ili isečci?
Ssara Khan (Ani)
Isecci — RoSid.
RoSid (Martina Stoessel)
Aha kao onda kad si postavila link..Pogledala sam to,ali nije mi to to…
Martina (EMDE)
ni ja nema instagram blago tebi
Ssara Khan (Ani)
Ja prva sve saznajem xD
Martina (EMDE)
Pa I treba ipak ti prevodis seriju
Ssara Khan (Ani)
Čini mi se da sam ja stalno tu xD
Martina (EMDE)
I treba
Ssara Khan (Ani)
Takva je i kod mene situacija.
Martina (EMDE)
svi smo isti
veer
http://www.desi-tashan.com/images/video_XdatxE3zBFE.jpg kusi u svom pravom stilu ponasanja hahahahaha mozda ce u ovim epizodama ponovo pokazati pravo lice
Ssara Khan (Ani)
Ma ona je oduvek tako prosta i zla…
RoSid (Martina Stoessel)
Ako opet postane zla,oni ce joj opet oprostiti..
Martina (EMDE)
Sad se kao malo promenila sad ima detu u tu porodicu
RoSid (Martina Stoessel)
Da sad se “pripitomila” Bharadvaj porodici..
Martina (EMDE)
Tako je
RoSid (Martina Stoessel)
Ko je nasao da se pravi pametan,Kusi koja im je toliko toga uradila,ima pravo nesto da kaze?I glupa Pari se nasla da popuje!Zadavila bih obadve,samo da su mi blize.Čak su me iznervirale vise od onog kretena Prema!Uma cudo podrzava Simar..Ovo se tako sporo odvija,potrajace najmanje 2 meseca…Nacekacemo se da vidimo RoSid.
Ssara Khan (Ani)
Uma je sve ironično rekla, otpiši je…
RoSid (Martina Stoessel)
Pa kazem “čudo”, nisam gledala pa ne znam ni kako je zvucalo kad je rekla..Otpisala sam je!
Martina (EMDE)
ma od njih cetri se nista dobro ne ocekuje
RoSid (Martina Stoessel)
Noup! Glupe k’o točak!Kako ih samo nije sramota sta govore?Ma trebaju da se zakopaju u misiju rupu,koliko su zla nanele toj porodici sve zajedno,a Simar ih stalno spasava,pa dokle vise??!
Martina (EMDE)
njima svima je simar sad losa a oni pametne i dobre
RoSid (Martina Stoessel)
Da a Simar ih stalno spasava,ali opet Simar ne valja,a one su dobre..
Martina (EMDE)
ma one su tu samo za gluposti
RoSid (Martina Stoessel)
Da,nažalost…
Ssara Khan (Ani)
Ma sve su one na isti kalup… Nemaju ni stav, ni katakter, ni svoje misljenje, menjaju se kako duva vetar.
RoSid (Martina Stoessel)
Bas tako…
Martina (EMDE)
da oni kad pocinju neku pricu to trajeeeeeee
RoSid (Martina Stoessel)
Simar se konacno presvukla,i promenila stil sarija 😀
Martina (EMDE)
setila se devojka
RoSid (Martina Stoessel)
Da xD
Ssara Khan (Ani)
I Roli se setila… xD
RoSid (Martina Stoessel)
Haha xD Nju nisam opazila 😀
Sinderella
Uzme mi rec iz usta…haha xD
Guest
bas su pogodili hahahahha
Martina (EMDE)
sta su pogodili
Sinderella
Epizoda nije baš nešto, nervira me kad glupi ljudi ( Kushi, Pari) počnu pametovati.
Okreni, obrni njima Simar nikad ne valja. (Osim kad ih spasi)
Mahpeyker Eyshan Tezcan
Sta dodje Premu ova crkotina Parri bas se dopunjuju.?
Stvarno sta su on a I Kusi BD ovima?U kom svojstvu zive sa njima?
Martina (EMDE)
Vajda to su mu snajke
veer
pari je udata za premovog brata koji je napustio seriju neznam hoce ga zameniti,a kusi je snaja od drugog matajinog sina
Mahpeyker Eyshan Tezcan
Hoce li biti nove epke Dana’s?
Gledala Sam Dana’s epizodu kad he Sudzatta grlila Sidanta,zanima me ko he devojka koja he mozgala u sebi ko he on I otkud medju njima?Secala se I Jumki zapleta.
Bas mi smesna s onim facama bas priglupo izgleda a opet presmesno.
Jeca
Ubačena nova epi, izvinite na kašnjenju 🙂
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!