Simar (1 168.ep.) 28.04.2015. – Pari shvati da je žena pod velom Roli!
Maya počne plakati, ona padne na kolena. Maya pomisli:”Kako ću sada vratiti svoju moć?” Sidant hrani Sudžatu, svi ukućani osim Pari, Simar, Amara, Kalendara i Staramajke su tu. Mano:”Rekla sam ti da nas naš Sidant neće ostaviti.Tako je i bilo.Što ja kažem nikada nije pogrešno.Mata Rani neće to dopustiti.” Sudžata se obrati Sidantu:”Prepoznao si me, dete može bežati koliko hoće ali od majke ne.” Mano:”Odlično si to rekla.Nije teško da se dete sakrije nego je nemoguće.Jeli tako Rađendar?” Rađendar:”Tako je.Ja ga nisam prepoznao, ali Sudžata jeste.” Mano:”Nemoj se ljutiti, ali to je razlika između majke i oca.” Rađendar:”Jeste.” Pari dođe i apne Umi:”Snajko, našli smo Roli.” Uma:”Šta?Roli je tu?” Mano:”Kako znaš’Ko ti je rekao?” Pari:”Roli je u ovoj kući.” Svi su šokirani…
Prem: “Lično si je videla?” Pari: “Da, pođite sa mnom dole i uverite se i sami.” Mano: “Da, hajde bre.” Oni krenu svi dole, Rađindar kaže Sidu da ostane kod Sudžate, odmah se vraćaju. Oni siđu dole, međutim na foteljama Amar i Kalendar ćaskaju dok Simar radi nešto za stolom. Staramajka je u hramu kod Mata Rani. Ovi ugledaju ukućane, Amar i Kalendar nastave da pričaju sami. Pari u sebi zbunjeno misli: “Ovi se ponašaju kao da se ništa nije ni desilo. (Dok Amar i Kalendar pričaju, Simar stavlja tanjire na sto)” Ukućani dođu do Amara i Kalendara, ovi ih začuđeno gledaju. Mano: “Pari, šta sad bledo blejiš? Reci gde je moja Roli!” Pari: “Ahm.” Amar: “Roli?” Pari: “Amare, reci gde je Roli.” (NASTAVAK NA SLEDEĆOJ STRANI)
Razgovarajte sa likovima iz serije Sasural Simar ka-Simar
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:







31 Komentar(a)
veer
sad kad se pari udruzi sa rajveerom to ce biti paklena ekipa hahahaha.Sad ce malo i prem da leti sa balkona
RoSid (Martina Stoessel)
Haha neka leti xD
veer
neka se dobro razbije mozda se opameti
RoSid (Martina Stoessel)
Cisto sumnjam..za njega je prejaka reč “pamet”..
deepika padukone (melani)
slazem se…
deepika padukone (melani)
hheheh…nek leti ali problem je dali zna da leti….ako nezna verovatno je i to naucio….nije mu to problem…
RoSid (Martina Stoessel)
U ovoj seriji uvek rastavljeni ili Premar ili RoSid,ali uvek jedan par od njih,kad ce vise spojiti RoSid?Od Prema se nema vise sta ocekivati…
deepika padukone (melani)
ova pari mi mnogo pametuje…
Ssara Khan (Ani)
Još je Simar žao što su je prevarili. Simar nisu svi verovali pa je bila smirena, a ova odmah digla nos i pobegla.
deepika padukone (melani)
meni nikad ne bi bilo zao za tu glupacu….
Ssara Khan (Ani)
Za koga? :
deepika padukone (melani)
za pari…..
Ssara Khan (Ani)
Ma Pari samo laje xD
deepika padukone (melani)
ma ona drugo i nezna…xD
Jeca
Imam utisak kao da su želeli da se sažalimo na Pari. Jako mi je žao, ali nisu uspeli.
Lana
Kao i Pari da nešto razmišlja i kaže,joj dali su joj dve reči više nego obično.
Mahpeyker Eyshan Tezcan
Jo’s Kushi da krene, najvise volim the prosvetljene kad pocnu propovedati I soliti pamet.
Steta sto serija nema od pocetka da se cita.
Ima odande gde Kushi prodaje kuce za Djuvalu.
Lana
Haha,istorija se ponavlja,sve je na balkonu…
Ssara Khan (Ani)
Možda ovo Simar sanja.
deepika padukone (melani)
mozda….
Mahpeyker Eyshan Tezcan
Ja sam umrla od smeha kad sam citala kako su izradili Parri.Parri isparila.
A jadnica malko mi ju bilo zao .
Sutra cemo saznati dal Prem zna da leti.
A mozda je ujutro popio red bull da dobije krila.
Devojke na 153 epizodi Bandhana radim Web nastavak Odbacene :Nova generacija .
U glumackoj postavi konkretno iz Simar ce biti: Deepika,Manish I Maya.
Ko zeli da cita dobrodosao je.
Martina (EMDE)
Pa gde je Avika ubaci I nju ne ide Manish bez nje
Mahpeyker Eyshan Tezcan
Imam jednu ulogu koju bih mogla dati Aviki Ali ta uloga nema neke velike veze sa Manishom.
Ja inace ne volim copy paste parove .
Manish je kod mene Deepikin.
Martina (EMDE)
Kako ti hoces ali meni Avika I Manish su idealni zajedno ja ih nebi odvijala
Mahpeyker Eyshan Tezcan
Jesu Ali spajanje Manisha I Avike je tudja ideja a ne moja.
Ja volim sama smisljati parove .
Martina (EMDE)
Ok kako hoces
Mahpeyker Eyshan Tezcan
Htedoh reci Sarra .
A Ray samo ga ponovo odvesti na operaciju ali pitanje je kako ?
Manishu svaka cast kako glumi ovaj retardirani pogled tacno se vidi da nije sav svoj trebao bi dobiti jedan snikers.
deepika padukone (melani)
hahaha….dobro si ovo rekla mozda bi trebalo da mu mi posaljemo jedan snikers posto oni mozda nemaju tamo….
Mahpeyker Eyshan Tezcan
http://s23.postimg.org/vallboxuj/11178318_669856859813428_1716289770725450523_n.jpg
Nasla na Manishovoj face stranici.
deepika padukone (melani)
ljudi kad ce nova ep…..
Tempesta
UBAČENA NOVA EPI.
Pozzz!
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!