Indijske Serije,  Simar

Simar (1 173.ep.) 04.05.2015. – Maya ubije Girjesha!


capture-20150504-172543
Uma se izvinjava što su bez razmišljanja optužili Simar, Staramajka ustane. Priđe im, Uma kaže da neće ponoviti svoju grešku. Moli je da im da još jednu priliku. Obe sklope ruke, na kolenima je mole za oproštaj. Ona im kaže da nema potrebe da mole za oproštaj, pridigne ih. To su uradile zbog dobrobiti porodice. One se keze i potvrde.
Uma se pravi pametna, smeška se: “Zar nismo od vas učili da u lošim vremenima ne mislimo na sebe, već na porodicu? “
Pari: “Da, da!”
Prem i Simar se smeju, i Staramajka jer sve shvata. Dolaze Amar i Kalendar.
Amar: “Dosta je vremena prošlo otkako je Sid otišao, mislim da sada moramo pravac kod Rajveera.”
Kalendar: “Šefe, ja sam siguran da je Rajveer do sada prokljuvio da je Roli živa.”
Amar: “I da su ga Sid i Maya izigrali. Zato ga je pozvao nazad, i ne znam šta će sada uraditi… Preme, moramo odmah otići.”
Prem: “U pravu si, idemo Staramajko mi. (Zatraži blagoslov od nje)”
Staramajka: “Živi bili.” Svi su zatražili blagoslov, Staramajka kaže da su njeni blagoslovi sa njima. Oni odlaze, Simar i Staramajka su zabrinute.
Rajveer se otme i gurne Sida. Udari mu pesnicu. Ovaj se okrene i dobije još jednu pesnicu. Rajveee ga i nogom gurne na pod. Približava mu se, Maya pokuša da ga zaustavi, ali Rajveer počne da je davi. Sid se uspravi, Rajveer počne da ga davi i podigne ga na noge.
Besan je: “Vas dvoje planirate moj kraj, a? Ali sada će biti samo vašeg kraja! I to iz mojih ruku!”
On ih davi i podigne u vis. (NASTAVAK NA SLEDEĆOJ STRANI)

Razgovarajte sa likovima iz serije Sasural Simar ka-Simar

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4 5

Ja sam vaš moderator Jeca, družili smo se i na starom sajtu. Želim vam prijatan boravak na sajtu!

17 Komentar(a)

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!