Simar (1 230. ep.) 09.07.2015. – Simar i Prem se mire!


Kuši:”Staramajko, ja želim novu ogrlicu.” Svi gledaju Kuši čudno. Staramajka se nasmeši i kaže:”Dobićeš dva seta.” Kuši je srećna. Uma i Pari su ljubomorne. Pari:”Staramajko, stare naušnice…” Staramajka:”Svi ćete dobiti.” Uma i Pari su srećne. Staramajka:”Roli, ti ne želiš ništa?” Roli uzme Sidovu ruku i kaže:”Ja imam njega, to mi je dovoljno.” Prem i Simar se pogledaju. Uma i Pari povuku Prema i krenu da plešu oko njega sa Satuom, Šailuom, Sankalpom… Žena u crnom sariju još uvek gleda, Simar primeti da je prozor otvoren, Simar krene prema prozoru, ali je Đanvi zaustavi i kaže da je njoj mesto pored Prema.Svi plešu oko Simar i Prema, Prem uzme u naručje Sanđu i Anđeli.Žena je još uvek kod prozora, Simar ode do prozora i pogleda, ali ne vidi nikoga, Amar vidi Simar i ode do nje.Dodirne je, Simar se okrene. Amar:”Simar, šta se desilo?” Simar:”Amar, mislila sam da je ovde bio neko , ali nema nikoga.Učinilo mi se.” Simar zatvori prozor, prikažu nam opet onu ženu, čujemo smeh, žena prilazi vratima kuće, opet čujemo smeh.Žena prekrije uši, smeh prestane, ona krene dalje, stavi ruku na stub, Simar čuje zvuk, žena ode, a njen otisak šake ostane na stubu. Jutro je, porodica se bavi pripremama za venčanje. Staramajka:”Jesu li pripreme gotove?Roli, jesu pripreme…?” Roli krene brzo da govori:”Da, sveće, ukrasi, satu se brine za…Nešto sam zaboravila.” Staramajko:”Polako.Reci mi šta je na listi?” Roli je zabrinuta. Uma:”Roli se brine kao da je venčanje njene ćerke.” Svi se smeju. Staramajka i Sudžata sednu. Simar i Prem silazi, ali Simar drži Prema za ruku.Ovi dole razgovaraju o popisu gostiju. Simar i Prem ih gledaju. (NASTAVAK NA SLEDEĆOJ STRANI)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Sasural Simar ka-Simar
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:







41 Komentar(a)
RK&Biwi :D (Tini Stoessel)
Stvarno?Mačka?Pa dokle više sa tim paranormalnim pojavama?
RoSid su preslatki 😀 🙂 🙂
Mahpeyker Kosem Sultanm
Prvo “Zena Zmija ” kasnije “Zena u ogledalu ” i sad “Zena macka “.
Spojise “Grand” “Telemundo” i ” Holivud ” u jednu novelu. 3 u 1 nema sta
RK&Biwi :D (Tini Stoessel)
Odlično rečeno!3 u 1 😀
veer
U kojoj je ep rajkumari bila u ogledalu nemogu da nadjem
Mahpeyker Kosem Sultan
Pre epizode ” Rajkumari je mrtva”.
veer
Strasno uskoro ce sve zivotinje izredjati.Posle svakog naprijatelja kojeg se rese dolazi novi,a ovih se tako rese sto odu u zatvor ili postanu dobri i nestanu ko sto je i maja to mi je bas cudno jer se sa nikim nije pozdravila i niko je nespominje.Ti svi neprijatelji ce izaci jednom iz zatvora,pa ce ponovo biti oko toga.Odmah posle odlaska pnog simarinog drugog muza u zatvor posle par ep pojavljulje se maja,kad je ona postala dobra onda rajver,rajkumari i mano,e sad kad njih cetvoro nema,sad zena macka ova serija je ko neka bajka
Potter
Zaboravila si vesticu hahah 😀
veer
To nek bude tina
Mahpeyker Kosem Sultan
Prats je vestica i macka 2 u1
veer
Hahaha
Sinderella
I zaplet je sa Rajkumari vrlo glupo zavrsen!. Spominjala se kao jaca od Maye, a umrla od metka. A Mayi, inace meci nisu mogli nista. Inace kad je bio zaplet sa Mayom, bilo je povezano donekle sa prethodnim, a sada nista, samo ubacuju nove likove, i zavrsaju njhov lik veoma glupo.
veer
Zaplet sa mayom je bio.povezan sa rajverom,al.ovaj zaplet.sa mackom nije sa nicim povezan jedino ako nije neka mayina sestra haha
Ssara Khan - Ani
Pozdravila se sa Simar i jasno navela razloge sto ide!
veer
Posle macke ce pas,pa mis i tako dalje haha
RK&Biwi :D (Tini Stoessel)
Hahaha moglo bi tako biti,kako su krenuli
Martina (EMDE)
da rosid je vrh davno ih nismo videle zajedno
RK&Biwi :D (Tini Stoessel)
Da,stvarno dugo…
Mahpeyker Kosem Sultan
Kalendar nam postao negativac ! A i Amar je mutan cim laze da mu je drug kod mame. Znala sam ja suvise su oni fini da bi to bill istinito.
veer
Pa gde je kalendar?
Mahpeyker Kosem Sultan
Otisao zagorcavati zivot junacima neke druge serije hahaha Pise na Deepika Samson FAN PAGE
veer
Aha znaci napustio je seriju
Martina (EMDE)
ne bi trebalo sad da kvare i Amara
Sinderella
Kako znas da laze? I Kalendar je, procitala sam, napustio seriju.
Mahpeyker Kosem Sultan
Ajme pa zezam se . Mislim otisao u drugu seriju a ovaj kazr da je kid meme.
Sinderella
Hahah. A sto si promenila nick?
Mahpeyker Kosem Sultan
Pa cekala sam da Turci izaberu serijsku Mahpeyker Kosem pa da ceo profil posvetim njoj.
Sinderella
Aha. A kako ti je pravo ime? (Ako zelis ne moras otkriti.)
Mahpeyker Kosem Sultan
Verica. Tebi ?
Sinderella
Nadam se da se ne ljutis, ali ne mogu otkriti. Zbog toga i saljem prevode preko komentara ovde, a ne preko FB-a. Da ne bi znali moje ime. Inace imas lepo ime.. Ja i da ti otkrijem moje, smejala bi se.
Nadam se da se ne ljutis..
Mahpeyker Kosem Sultan
Ne ljutim se. Idem slati slike za Fno. Ubacila sam Dheraja .
Sinderella
Ajt posalji. Jedva cekam. Bogami sjajno ti ide.
veer
Nije jos sigurno da ce biti beren
Mahpeyker Kosem Sultan
Ako promene promenicu Avatar. Jel sam ja jedina koja ne moze uci na “Turske serije net”?
veer
Ja bih bas volela da bude beren onda cu gledati.Sad je u turskoj pocela serija slatke male lazljivice
Mahpeyker Kosem Sultan
Jel to po uzoru na istoimenu americku ? Kako se zove u original ?
veer
Da rimejk pocela je na star tv gde ce i.biti.kosem isto.Zove se tatli kucuk yalancilar tek ima jedna ep pocela je u pon
Mahpeyker Kosem Sultan
Pogledala sam postavu poznata mi je samo Gokce .Ona je gumila Muratovu sestru u AvC.
Na pinku krece “Ajsen , draguljareva kci” a najavljuju i “Moja sudbina” i “Slomljene”. Na prvoj ce ici “Prljavi novac i ljubav “.
Od ovih me Paramparca najvise privlaci mada bih gledapa I Moju sudbinu zbog Gurbeya i Ozcana.
veer
Ja redovno pratim paramparca i moja sudbina,al je sad kraj sezone u turskoj.Zlatareva kci je prekinuta sa emitovanjem tako da nema kraj.Prljavi novac i ljubav cu vrv gledati.U mojoj sudibini Gurbeyov lik umire pre kraja prve sezone iako je drugi muski lik.Paramparca mi je najomiljenija serija,i najvise volim hazal iako.je svi mrze
Mahpeyker Kosem Sultan
A meni Gurbey bas dopadljiv. Ja ne mrzim Hazal samo mi ne spada medju drage glumice. Najvise volim Cansu, Beren, Nurgul i Aycu Bingol.
veer
Ja ne govorim o hazal kaya nego lik u paramparca hazal imas je ovde sliku na mom diskusu u crvenoj je haljini
Mahpeyker Kosem Sultan
Predlazem nov naziv : Sasural Simar and animal kingdom ka !
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!