Simar (1 266. ep. ) 20.08.2015 – Sunanda i Mohini su uhapšene!
Uma prokomentariše tiho da je prvi put videla veštice da su uplašene, dobila je toliko mira, da to ne može 
Simar kaže da ona nije kriva, samo je htela nešto malo da nauči, ali neće više.Inspektor pogleda u Amara, on mu signalizira da pusti Simar.Inspektor kaže da sledeći put neće biti pošteđena.
Sunanda dodirne Mata Ranin veo i opreče se, ona govori da iih pusti.Mohini kaže da će se kajati.Policija odvodi Mohini i Sunandu.
Đanvi ode do Sanđu, a i ostali.
Simar u sebi kaže da će i ostale vratiti, kao i Sanđu danas.Ove bude Sanđu, ali ona ne rauguje.Đanvi kaže da je puls normalan.Pozvaće doktora.Simar kaže da čekaju, ona ode po vodu i da je Đanvi.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Đanvi je pospe vodom, ona se budi.Simar ide nazad, Sanđu je oslovi sa ‘mama’.
Sunanda i Mohini su u autu, one su uplašene.
Sunanda govori da su sada gotove, Mohini kaže da njihova crna magija ne radi samo dok je Mata Ranin veo tu, ali ubrzo će oni videti da nije lako zarobiti vešticu.Auto odlazi, Amar ih gleda, zahvali se Mata Rani.Sanđu ustane i krene do Simar, ali Kuši je zaustavi, pita je gde ide, ono tamo nije njena mama.Sanđu opet ode do Simar i zagrli je, zove je mama.Simar je u suzama.Ona klekne, veo joj spadne s glave.Ovi su šokirani kada je vide.Simar zagrli Sanđu.Plače, pita Sanđu je l donrp, je l se negde povredila.Ona poljubi Sanđu.Amar dođe.
Sudžata se zahvali Mata Rani, kaže da je njihova Simar odavno sa njima, a oni je nisu mogli prepoznati.Simar obriše suze, Sudžata nastavi, da kada je Sanđu došla svesti, odmah je znala da je iza vea Simar.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Nastavak na sledećoj strani
Razgovarajte sa likovima iz serije Sasural Simar ka-Simar
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:






13 Komentar(a)
Martina (EMDE)
kao prvo cestitam Aviki sto je postala moderatorka proved je super kao i uvek a i epizoda je bila dobra konacno da uhvate Mohini nadam se da ce sada da se pojave ostali i konacno da vidimo malo scene RoSid bas mi nedostaju
Avika Gor
Hvala ti puno 😀
Ne znam, ubacila sam novu epi, pa pogledaj, najava me malo začudila…
Sara
Pridružujem se čestitkama.
Avika Gor
Hvala 😀
Martina (EMDE)
nema na cemu upravu sam procitala i mene je razocarala
Avika Gor
Ne znam zašto ne naprave neki normalan zaplet, kao što su pre radili, u zadnje vreme sve nadnaravno.
Martina (EMDE)
da sad samo neke moci nista normalno
Mahpeyker Kosem Sultan
Avika cestitam !
Avika Gor
Hvala! 😀
Sinderella
Cestitam!
Ako je neko zasluzio ovo, to si defitivno ti.
Avika Gor
Hvala ti 😀 😀
Tempesta
Avika, čestitke i od mene, dobrodošla u dream tim hehe 😀
Avika Gor
Hvala, Tempi 😀
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!