Indijske Serije,  Simar

Simar – 12. 02. 2016 – Simar ubije Gayatri, vrati se na zemlju i pokuša sprečiti da njeno telo bude zapaljeno!

page

Ona odradi rituale Deviki, i baca latice crvene ruze na nju. Zavrsi sve rituale, kada svi ljudi pocnu da je nazivaju Boginjom.
Simar: “Hvala vam svima. Ali, ja nisam neka Boginja, ja sam samo obicno ljudsko bice. Ovo je Boginja, (pokaze ka Deviki.). Ovo je vasa Patali Devi, koja se svakog trenutka brinula samo za clanove svoje Patal Lok porodice. Ja sam dosla samo kako bih joj pomogla.”

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Ljudi klicu Simar i Patali (Deviki).
Na nekom mestu, Bharadwaj porodica je okupljena kako bi odradila Simarino kremiranje.
Simar i Patali (Devika) su na nekom lepom mestu u prirodi, u Patal Lok-u. Devika je obucena u odecu koju je nosila i Gayatri (zla Patali).

Patali: “Seko Simar, sta sve nisi uradila za mene. Bila si daleko od svoje porodice. Cak si napustila svoje telo, napustila svoje ljude i dosla kod Patal ljudi. Samo kako bi moje ljude spasila od Patali. Ne bih da te pustim da odes, ali mogu da razumem kakav je osecaj kada je neko dugo odvojen od svojih ljudi i porodice.”
Patali/Devika svojim kopljem napravi neki plavi krug na travi, i vrati se do Simar.
Nastavak na sledećoj strani

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Razgovarajte sa likovima iz serije Sasural Simar ka-Simar

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3

Avatar photo

Hej, pozdrav! Dvoje administratora, uz naše izvrsne moderatore, konstantno brine o vama, osluškuje i ispunjava vaše želje! Rekoh dvoje, pa da se predstavimo, moje ime je Igor i zadužen sam za tehničke detalje, njeno Tina i ona je i autor i tehnički asistent. Toliko za sada, čujemo se na sajtu!

24 Komentar(a)

        • Anabela Kruz

          Ja mislim da ce taj duh uci u Staramajku, kako bi osvetio Patali. Ako si pratila epizode, taj duh – crni oblak je pomagao i savetovao Patali. A, mozda i bude drugi ishod price. Kod njih, nikad se ne zna. 😀

          • Tempesta

            Nisam baš pomno pratila, ali sam u ovim poslednjim epizodama naišla na taj crni oblak. Ne znam samo otkud se sad on pojavio. Odjednom više nije ni Patali glavna, nego sad taj crni oblak… D ane pričamo pre toga ko je sve bio “glavno zlo”. A posle oblaka će možda neki vetar, mesec, sunce da progovori… xD

          • Anabela Kruz

            Izgleda da sam pogrešila, gledala sam segment sa snimanja, i novi promo,
            reč je o duhovima, jedna mala devojčica, devojka, pa neka starica… I
            Staramajka je viđena u avataru duha. U promo-u opet Simar, izgleda da
            Dipika tamo snima najviše, nadam se da će se i Roli priključiti kada
            dođe nova glumica. 😀

  • Mahpeyker Kosem Sultan

    Čekaj ,jel su oni baš spalili telo?
    Sad samo fali da zamene glumicu,tako što će Simar ući u telo neke druge žene.

    • helena

      Ovu seriju sam pratila odavno, jos kada je Simar bila mlada devojka koja je obozavala ples… Svasta se izdesavalo, ali serija i dalje traje, pratim je ponekad i msm da su preterali sa ovim duhovima nadam se necemu drugacijem i ja obozavam Roli bas je lepa, Deepika takodje, odlicne su!!! Moram pohvaliti tvoj prevod odlican je, htela sam te pitati hoce li biti tog skoka u seriji ili ne???

      • Anabela Kruz

        Hvala na pohvali. 🙂
        Što se tiče skoka, bila bih obaveštena kada bi ga bilo. Tako da, čisto sumnjam.
        Samo
        znam da je u toku audicija, bira se glumica koja će zameniti Aviku u
        ulozi Roli. Čak je fotograf ove serije poželeo dobro došlicu navodnoj,
        novoj Roli (Roopal Tyagi).

        • helena

          Nema na cemu, uvek sam iskrena, sada ja tebi zahvaljujem na informaciji steta sto odlazi Avika bila je sjajna, steta pratimo desavanja, idalje….

          • Anabela Kruz

            Bila je sjajna, a sada, kada ima dovoljno iskustva sa glumom, i kada je
            lepša nego ikada, šteta što ne izdvaja mnogo vremena i za Simar.
            Naviknućemo se i bez nje.

          • helena

            Nadam se tome, i slazem se sa tobom lepa, kreativna iskusna glumica, zelim joj srecu sta god da ucini u svojoj karijeri…

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!