Simar – 12. 02. 2016 – Simar ubije Gayatri, vrati se na zemlju i pokuša sprečiti da njeno telo bude zapaljeno!
Devika/Patali: “Cim stanes u taj krug, doci ces do kruga gde si napustila svoje telo i krenula sa mnom.”
Simar: “Nego, Devika, iako nas dve zivimo u dva razlicita sveta, ova veza je stvorena pa ce tako i ostati. Ti ces za mene uvek biti poput moje Roli ( u pozadini pocinje emotivna pesma… ).”
Devika: “U znak te nase veze, zadrzi ovaj prsten. (Ona skine plavi prsten sa ruke i preda ga Simar.) Kada dodje neka nevolja, i kada ne budes pred sobom nista videla, tada ce ovaj prsten da ti pokaze put. (Simar ga stavi na ruku). Neka Mata Ranina milost uvek bude tebi naklonjena.”
Simar: “Odoh.:)
Ona stane na plavi krug. Devika joj mase sa osmehom na licu. Simar je nasmejana i presrecna. Simar nestaje, Devika je srecna zbog nje. Simar putuje do zemlje, zadovoljna je. Neki duhovi prolete, Simar se uplasi ali predahne kada nestanu. Simar stize, pita se zasto nema osecaj da je u telu. Ona trazi sve, ode u Bharadwaj kucu, i ugleda svoju sliku na kojoj je venac preko. Ona je sokirana, i izadje vani te cuje neke zene kako pricaju o njenoj smrti. Ona je zabrinuta, stize na mesto gde ukucani rade njenu kremaciju. Svi placu, Prem radi ritual za njenu smrt. Simar ga zaustavlja, pokusava sve da ubedi da ne rade to, ali niko je ne moze ni videti ni cuti. Ona moli sve, place, vice… Ali, uzalud.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Prem uzima baklju sa vatrom kako bi kremirao njeno telo, Simar ne zna sta raditi, te duva ka Premu i on oseti.
On se okrene ka njima i ubedjen je da je Simar u blizini. Rajhinder ga ubedjuje da je Simar samo u njihovim secanjima. Simar vrisne ka Roli da uradi nesto, i Roli kao da to predoseti i krene da zaustavi Prema. Sid i ostali smiruju Roli, Prem pali Simarino telo koje gori. Svi su skrhani, Simar pada sa strane na zemlju i zapanjena je.
Najava: Simar prica sa Mata Rani: “Vi vrlo dobro znate da je Simar jedno veliko nista bez svoje porodice. Uprkos tome, radite sve ovo sa mnom, zasto? Danas je vas poslednji ispit, Mata Rani. Ili vratite svojoj Simar porodicu, ili dajte mira mojoj dusi! Ako budete sedeli tako i cutali, onda ce ova vasa vernica da prestane da veruje u vas!”
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Sasural Simar ka-Simar
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

24 Komentar(a)
Martina(EMDE)
konacno da se resimo Pateli sad msm da ce ovo sa telom da se oduzi
Mahpeyker Kosem Sultan
Još kako će.
Anabela Kruz
Za nekoliko epizoda ce se zavrsiti, a onda opet pocinje prica sa duhovima ponovo…
Tempesta
Zna li se kakva će biti okosnica priče? Šta se uhvatili za te duhove, daj nešto novo ili neka završavaju…
Anabela Kruz
Ja mislim da ce taj duh uci u Staramajku, kako bi osvetio Patali. Ako si pratila epizode, taj duh – crni oblak je pomagao i savetovao Patali. A, mozda i bude drugi ishod price. Kod njih, nikad se ne zna. 😀
Tempesta
Nisam baš pomno pratila, ali sam u ovim poslednjim epizodama naišla na taj crni oblak. Ne znam samo otkud se sad on pojavio. Odjednom više nije ni Patali glavna, nego sad taj crni oblak… D ane pričamo pre toga ko je sve bio “glavno zlo”. A posle oblaka će možda neki vetar, mesec, sunce da progovori… xD
Anabela Kruz
Izgleda da sam pogrešila, gledala sam segment sa snimanja, i novi promo,
reč je o duhovima, jedna mala devojčica, devojka, pa neka starica… I
Staramajka je viđena u avataru duha. U promo-u opet Simar, izgleda da
Dipika tamo snima najviše, nadam se da će se i Roli priključiti kada
dođe nova glumica. 😀
Martina(EMDE)
i sve u krug
Mahpeyker Kosem Sultan
Čekaj ,jel su oni baš spalili telo?
Sad samo fali da zamene glumicu,tako što će Simar ući u telo neke druge žene.
Sinderella
Telo koje je spaljeno nije Simarino.
Martina(EMDE)
kako
Anabela Kruz
Jhanvi je zamenila tela, Simarino telo je sakrila u neki sanduk, a neko drugo telo stavila umesto Simarinog kako bi ga oni spalili…
Tempesta
Vidiš ti kako ljudi samo tek tako izvlače tuđe leševe kao od šale…. Za kratko vreme, samo pucnu prstom i voala! Neverovatni su!
Anabela Kruz
Hahahaha, u pravu si. Zapravo, smesno mi je, cak i to da ni jednom nisu proverili les pre spaljivanja, a ne znam ni kako su imali vremena da zamene tela.
Martina(EMDE)
pametno
Anabela Kruz
Hvala Bogu, pa se to nece dogoditi, hahaha. 😀
Anabela Kruz
Zao mi je sto Devike vise nece biti, bila je super lik… Ali, srecna sam sto je dobila svoju pravdu. 🙂
helena
Ovu seriju sam pratila odavno, jos kada je Simar bila mlada devojka koja je obozavala ples… Svasta se izdesavalo, ali serija i dalje traje, pratim je ponekad i msm da su preterali sa ovim duhovima nadam se necemu drugacijem i ja obozavam Roli bas je lepa, Deepika takodje, odlicne su!!! Moram pohvaliti tvoj prevod odlican je, htela sam te pitati hoce li biti tog skoka u seriji ili ne???
Anabela Kruz
Hvala na pohvali. 🙂
Što se tiče skoka, bila bih obaveštena kada bi ga bilo. Tako da, čisto sumnjam.
Samo
znam da je u toku audicija, bira se glumica koja će zameniti Aviku u
ulozi Roli. Čak je fotograf ove serije poželeo dobro došlicu navodnoj,
novoj Roli (Roopal Tyagi).
helena
Nema na cemu, uvek sam iskrena, sada ja tebi zahvaljujem na informaciji steta sto odlazi Avika bila je sjajna, steta pratimo desavanja, idalje….
Anabela Kruz
Bila je sjajna, a sada, kada ima dovoljno iskustva sa glumom, i kada je
lepša nego ikada, šteta što ne izdvaja mnogo vremena i za Simar.
Naviknućemo se i bez nje.
helena
Nadam se tome, i slazem se sa tobom lepa, kreativna iskusna glumica, zelim joj srecu sta god da ucini u svojoj karijeri…
Anabela Kruz
I ja, a mi nastavljamo da se borimo sa problemima u Bharadwaj vili. 😀
helena
Da, kada stignem pogledacu, mada vec sam ti rekla odvno je nisam, bas redovno pratila..
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!