Simar – 13.03.2016. – Staramajka dolazi sebi, porodica sazna Maltinu istinu!
Staramajka muca, u strahu je i pita kako je to moguce. Pridje malo Malti i uperi prstom u nju, pita kako je ona dospela u njihovu kucu. Prem se ukljuci, i govori Staramajci da je to Sughan aunty, ona zivi sa njima od pre mesec dana. Staramajka zapanjeno negira, to nije Sughanda. Radjendar upita ko je ona, ako nije Sughanda. Staramajka: “To je Malti! A ta Malti… Malti je umrla godinama pre!!” Svi su sokirani kada cuju Staramajcine reci, gledaju u strahu ka Malti, koja pocne da se smeje. Svetlo se pocne gasiti i paliti, pocne duvati jak vetar, a Malti dolazi u svoj pravi, vesticji oblik. Staramajka se zlobno smeje, nestane i pojavi se u dnevnom boravku. Malti: “Secas se, Nimo, licno si u ledja svoje prijateljice, zabila noz! Zbog mene de dogodila tvoja smrt! Ne secas se?! A tvoju kaznu je morala da pretrpi tvoja citava porodica!” Zatim ponovo pocne u zlobnom stilu da se smeje i kikoce, dok je citava porodica vidno zapanjena gleda. Staramajka joj pridje: “Lazes. Nisam te nikada prevarila, Malti. Sve sto se dogodilo sa tobom, bio je rezultat tvojih crnih radnji! Zbog toga, ne mozes okriviti ni mene ni nikoga drugog! Nazalost, na svu stetu, ni smrt nije uspela da te promeni! I danas, i danas si toliko okrutna i zla! Mene licno si hipnotisala, i iskoristila me protiv moje porodice? Zasto?! Kakvu korist imas od toga sto ces muciti ove neduzne ljude?” Malti: “Osveta!! Malti je mogla postati najveca i najmocnija vestica ovog sveta, ali zbog tebe nije uspela postati!! Ti si bacila u vodu moj dugogodisnji trud koji sam ulozila uceci da bajam crnu magiju, Nimo! Zbog toga, danas ce biti izvrsena osveta jedne zalutale duse! I apsolutno niko od vas, nece imati snage da me zaustavi! Jer, niti nesto mogu izgubiti niti se plasim smrti! Kako cete uplasiti nekoga ko je vec preminuo?! Kako cete zaplasiti, je l?! Ono sto nisam uspela uraditi dok sam zivela, to ce sada Malti dovrsiti! Nemojte biti zacudjeni, jer se atmosfera pogorsala! (Obrati se Staramajci.) Dalje gledaj, sta ce uraditi Malti! Zivite i gledajte kako, medju vama, Malti dovrsava svaki svoj nedovrseni posao! A Simar, sta si ti umislila, da sam ja djavola dusa? Sada cu ja tebi da pojasnim, kako izgleda djavolje lice!”
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
(NASTAVAK NA SLED.STRANI)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Sasural Simar ka-Simar
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:







52 Komentar(a)
Maya
Kao i uvek naravno,prokomentarisaću i sada:Radnja serije je ,hvala Bogu,za razliku od nekih drugih indijskih serija ili ponekih turskih brza a ne usporena.Serija je jako uzbudljiva i napeta.Zanimaju me naredni raspleti ali mislim da će Malti u zadnjem trenutku pronaći kristal,ipak se nadam da tako neće biti.
Anabela Kruz
I ja se slazem sa tobom da je radnja serije brza, uzbudljiva i napeta. Zaplet se i meni dopada, a posebno gluma ove glumice koja tumaci Malti, a zblizila se mnogo sa Dipikom, koja se trudi da nauci od starijih glumaca o odgovornosti i profesionalizmu. Ja se ne bih slozila da ce pronaci kristal, ali ne bih da preterano otkrivam. Redovno gledam snimke sa snimanja, pa otprilike znam sve unapred.
Maya
I ja se isto nadam da kristal nece pronaci Malti.Ali samo bih jedno da pitam.Epizode serije Simar ne prevodis preko youtube,nego…?
Anabela Kruz
Ne, svake veceri izlazi engleski prevod za epizodu, pa ja sa engleskog prevodim na srpski. A kada sam raspolozena, gledam seriju na nekom forumu, i prevodim je sa hindi.
Maya
U redu
Maya
I da,veliki pozdrav za moju dragu Anabelu!
Anabela Kruz
Punooo ti hvala, draga moja Mayo! I ja tebe puno pozdravljam!
deepika padukone(melani)
Hmmm sta reci: ova pari me stv nervira kad kod nesto bude bilo ona se uvek kao uplasi itd i zeli da ode…..po ovome sad simar sto je postavila uslov bas mi se i ne svidja verovatno ce ta vestica nesto sidu uraditi (posto on nije tu bio kad su vezale one svete naruknice…bar sam tako razumela da on nije tu) i onda nece biti drugi nacin i onda bi simar dala taj dragulj i posle tek bice pakao…na dalje ne bih ni prepostavila sta bi moglo da bude
deepika padukone(melani)
I da sve pohvale za nasu ANI :-* ♥♥
Anabela Kruz
Hvala na pohvalama, draga moja Melanic. :-* <3 <3
I mene Pari nervira, kad god naidje problem, ona i Uma drame i zele da pobegnu… Ali, zato je Simar najbolje shvatila sta treba da urade. Nema Sida otkako je spakovao stvari, napisao pismo i otisao.
Meni se dopada izazov, bice zanimljivo u sledecim epizodama. 😀
deepika padukone(melani)
Nista sto je istina, istina je :-*….e to me sada najvise plasi zbog sida 🙁
Anabela Kruz
Ja se nadam da ce Roli nesto uraditi, npr. vezati i njemu svetu narukvicu, kao sto je Simar vezala Staramajci. :/
deepika padukone(melani)
Daj boze da je tako kao sto ti mislis…
Anabela Kruz
Eh, a onda nakon toga, dolazi jedno ali… A to “ali” je tu jer ne znamo gde je Sid otisao i hoce li se uopste skoro vratiti. :/
deepika padukone(melani)
Da ko zna dta su sad smislili…. :/
Anabela Kruz
To niko ne moze da zna, hahaha. 😀
deepika padukone(melani)
Haahah da sada mozemo samo da prepodstavljamo…. 😀
Anabela Kruz
E, cini mi se sam upravo napisala stoti komentar, hahaha 😀
deepika padukone(melani)
Hahhahah pa super napredujemo 😀
Anabela Kruz
Na prethodnoj mozda vec i ima sto 😀
Da, samo polako, sve cemo vise napredovati, a nigde se ne zurimo 😀
deepika padukone(melani)
Da tacno tako bice i vise komentara samo polako… 😀
Anabela Kruz
Kada bi se skupili svi oni koji su sa nama komentarisali u prethodnom periodu, ali svi, presli bismo 500 komentara. Ali, nema veze. Polako cemo da idemo, pa koliko budemo. Vazno je da smo dobro raspolozeni i srecni, a ostalo ce doci. 😀
Martina (EMDE)
bas lepo sto je stranica puna izgleda veselo
Anabela Kruz
Slazem se sa tobom, draga moja Martina, izgleda veselo, a i mi smo svi veseli i pozitivni.
deepika padukone(melani)
Da 😀
Anabela Kruz
😀
deepika padukone(melani)
Eh kamo srece da je tako al nema veze boze moj idemo dalje ne brini doci ce oni za koj dan…. pa cak i za koju nedelju… 😀
Anabela Kruz
Mozda i ne dodju, ali budimo pozitivni, zivot ide dalje a i mi sa njim. 😀
deepika padukone(melani)
Da to je najbitnije za sada… 😀
Akaš
Prvo pozdrav Anabeli 🙂 Uh najava me zaintrigirala. S nestrpljenjem čekam sljedeći prevod. Konačno akcione epizode. Samo da Malti ne pronađe dragulj…jer sumnjam da ga i ne nađe da će tako lako priznati poraz i otići.
Anabela Kruz
Hvala ti, i ja tebe puno pozdravljam. 😀
I mene je zaintrigirala, i slazem se da su konacno stigle akcione epizode, zanimljivo je. Nece ga pronaci, Simar ce razbiti dragulj, i dati svakom clanu porodice po jedan delic dragulja, pa pretpostavljam da ce svako biti besmrtan, a i imaju narukvice od Mata Rani, pa smo barem uvereni da nece poginuti. 😀
Akaš
E sviđa mi se to što neće pronaći dragulj. I hvala ti što mi svaki put po neku informaciju odaš. I kad se sjetim skoro svi glavni članovi porodice su bili mrtvi pa oživili…STARAMAJKA je bila mrtva kad je bila radnja sa Mohini, tada je i SIMAR bila mrtva (i to 2 puta mrtva, barem su tako mislili članovi porodice) i SID je bio mrtav-robot (radnja sa onim sinom od Manu) SID-ARJAN, pa i ROLI je bila u takvim situacijama malo ROLI a malo MAYA (Ah MAYA, najbolja gluma i njene neprevaziđene scene). Eto vidiš i da im uradi Malti nešto vratiće se kao Fenix iz pepela…hehe 😀
Anabela Kruz
Ja zapravo uzivam u ovom zapletu, a sada cu ti objasniti i zasto. Jer, svaki put kada bi dosla neka zlobnica, ili zlobnik, porodica bi izgubila kontrolu nad igrom, i zlikovci bi vecito vodili i vodili… Muce ih, muce ih, pa tek onda pred kraj, zlikovci pocnu da gube, i Simar ih, ili sama, ili u drustvu porodice, porazi. A sada, Simar je hrabra, ne krije nista od porodice, i ne mora sama da se bori, a oni da budu u zabludi. Jos, Malti, ma koliko god pokusavala da izigrava opasnicu, ipak ne uspeva da ih iskontrolise, i da vodi igru. Samo je nesto ostalo isto, a to su Pari i Uma… Samo znaju da drame kao nekakve kokoske, i umesto da utese svoju porodicu poput Simar i Roli, one pocnu sa panikom i odmah bi da napuste kucu. Ne razumem zasto im Staramajka ne odrzi lekciju jednom za svagda, jer, da sam ja na Staramajcinom mestu, rekla bih: “Ako ne zelite biti uz mene i ostale clanove porodice, spakujte kofere i odlazite! I da, ne vracajte se kad porazimo neprijatelja!”
Nego, imas li fb? 😀
Akaš
Sve si upravu…i najviše mi se sviđa ovo za Pari i Umu…Al dobro ne bih bilo zanimljivo bez njih..I da, nema niko srce kao Staramajka, a prvenstveno kao Simar pa da im uvijek opraštaju. I imam fb 😀
Anabela Kruz
Da li mogu da te dodam? Naravno, ako da, opisi mi svoj facebook. 😀
Vala, meni su postale dosadne. Kokoske bez karaktera, koje samo gledaju da ugroze jos vise situaciju, dok se drugi trude da sve srede. Nikada necu zaboraviti kako su stale na Manoinu i Rajveerovu stranu, kada su preuzeli kuci. Stalno ponizavanje, pa su krivile Mayu i Prema… A Maya je ispala bolja od njih, ne po jednom, nego po sto puta. Ali, Staramajka ih je tad dobro opomenula, al sta ces, vuk dlaku menja, al cud nikada. Divim se Simar i Staramajci sto imaju ogromno srce da oprastaju, po meni, kobne greske.
Akaš
Ma možeš me dodati, samo ne znam kako da ti objasnim. Nisam vješt u tome 😀 Mogao bi samo reći ime, al to ne želim da bude javno. Sada ne znam kako ćemo to dodavanje izvesti 🙂 I izvini što kasnim sa komentarom, gledam ovo Tvoje lice zvuči poznato, pa mi to malo pažnju odvlači 😀
Anabela Kruz
Ja sam na fejsbuku Anabela Kruz takodje, i na profilnoj su mi Ekin Koc i Beren Sat, Kosem i Ahmet, ona mu lezi u zagrljaju. Nadam se da ces se naci. 😀
Uspecemo nekako. 😀
Akaš
Eto ga zahtjev poslan 😀 🙂
Anabela Kruz
Prihvatila 😀
helena
Da ne skrenemo s teme i ti pratis tu seriju???
Anabela Kruz
Gledala sam samo fragmane, i zanimljive delove iz epizode, tj. uglavnom je pratim. 😀
helena
Pa i nije tako losa serija, osim Simar prevodis li jos neku seriju, i koliko Simar ima trenutno epizoda.
Anabela Kruz
Slazem se, nije losa serija.
Da, prevodim, ali ne svakog dana. Prevodim Simar svakog radnog dana, i vikendom, i subotom i nedeljom. Onda, prevodim sa Jecom seriju “Ek Tha Raja, Ek Thi Rani”, tri dana prevodi ona, tri dana prevodim ja. Ne znam koliko ima tacno epizoda, prestali smo pisati broj, jer je tako lakse.
helena
Pa dobro, vredna si ti svih sedam dana prevoditi seriju, a Simar traje os citave nedelje, mada moram priznati da je gledanost dosta porasla, jos od pojava ovih duhova i da uzivala sam gledajuci Prats u ulozi Mohini.
Anabela Kruz
Nije to nista, meni je uzivanje da prevodim, a nije mi problem sto to radim svakog dana. To je moja duznost, i nemam prava da se zalim, jer vi uzivate citajuci, ako sam u pravu. 😀
Da, iako nisam bila na sajtu, tj. bila sam odsutna u tom periodu, odgledala sam dosta epizoda i bila je zaista odlicna… Ja bih volela da se vrati. 😀
deepika padukone(melani)
Ahaha za ovo “kokoske” slazem se sa tobom 😀
Anabela Kruz
Hahahaha, samo sam iskrena. I kokoške su bolje i pametnije od njih. 😀
deepika padukone(melani)
Heheh i to si upravu : D
deepika padukone(melani)
Laku noc vam zelim :-* ♥♥♥
Akaš
Također, Laku noć 😀
deepika padukone(melani)
😀
helena
Nece pronaci cuveni dragulj, prewsrecna sam zbog toga, sada krece borba protiv Malti, jedva cekam da vidim kako ce ovo resiti, pozdrav za sve fanove ”Simar”.
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!