Simar (1585. ep.) 11.08.2016. – Anđeli beži iz kuće Kapoorovih tokom noći, Piyush kaže Simar da nikad neće oprostiti Premu!

Prevod: Maya. Hvala. 😀
Epizoda počinje sa Simar koja preko telefona kaže Premu da se ona zove Simar.Prem je iznenađen.Veza je loša i telefon pišti.Prem: ,,Ne čujem vas.Ja sam Anđelin tata.”Veza se prekida,baterija je skroz prazna.Roshni: ,,Šta ćemo sada?”Simar: ,,Sačekaćemo je da se probudi.”Prem je u kući i pita Kuši gde je Anđeli.Njen telefon je isključen,on kaže.Kuši: ,,Otišla je kod prijatelja da završi svoj projekat.Sigurno je zabrinuta.Pozvaću je da samo znaš.Ali ako je pozovem ti ćeš uzeti telefon i vikati na nju.Onda mi ona neće hteti da se javi na telefon sledeći put kada je pozovem.I onda nećemo ni znati gde je.”Prem je gleda sumnjičavo i napušta sobu.Pari prisluškava razgovor.Ona ulazi u sobu.Kuši joj kaže: ,,Lagala san Prema opet.Nemam pojma gde je Anđeli.Sigurno je u nekom kafiću.”Njih dve se smeju.
Noć je,Simar prekriva Anđeli pokrivačem/ćebetom i sedne pored nje.Anđeli u snu uhvati njenu ruku.Simar je emotivna: ,,Zašto se osećam kao da je znam?Moja Anđeli bi trebala biti sada istog godišta kao ona.Ali moja Anđeli nikada ne bi radila sebi ono što ona radi.Prem ju je sigurno naučio manirima.A tu je i Staramajka takođe.”
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
(NASTAVAK NA SLED.STRANI)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Sasural Simar ka-Simar
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:






15 Komentar(a)
Nina
Ja se vala slazem sa Piyushom. Prem je sam naterao Simar sa ostatkom porodice da ode iz kuce sa bebom i posle toliko godina nije hteo da je saslusa vec je samo doneo papire za razvod. Nije uopste zasluzio da ga Piyush voli niti da ga Simar toliko dugo ceka. Andjeli je bas nevaspitana, sta ti je uticaj Kushi. Nadam se da ce Simar uskoro shvatiti da joj je ona cerka mada ne verujem da ce ova hteti nju da prihvati.
Maya
I ja se isto slažem sa Piyushom u potpunosti,ne volim Prema nimalo.Ipak slažem se da je Anđelino ponašanje Kušin uticaj ali je mogao i Prem malo da se više brine o njoj i učini da to ne bude sve Kušin uticaj.U narednoj epizodi ćemo videti sve ukućane samo bez Sida i Sanđu.
Nina
Da. On je zaboravio na dete i dopustio da ga odgajaju žene koje nikada nismo volele ni Simar ni tu kuću, već samo svoju korist i moć.
Maya
Pa da upravo to.Pozz
Mahpeyker Kosem Sultan
Zar je moguće da Simar ne zna kako joj kçer izgleda? Žive u istom gradu. Zar je moguçe da ni kradom nije probala da ju vidi?
Nina
Ja pre ovog skoka kao da sam negde pročitala da oni ne žive u Delhiju jer je jednom Sumit pita Simar da li bi išli u Delhi jer on ide tamo.
Mahpeyker Kosem Sultan
Vozili su se istim putem. Čak su Pijue i Anđeli išli u istu školu.
Maya
Kapoorovi žive u Luncnow,što je neka 3-4km do Delhija gde su Prem,Anđeli i ostali…A u jednoj epizodi su Simar,Piyush i Sumit svratili u Delhi zbog Sumitovog posla i Simar je to iskoristila kako bi videla Prema i Anđeli.
tasa
Sta je sa Sanđu i Sidantio.Izgleda da su scenaristi zaboravili na njih
Nina
To i mene čudi. Baš bi bilo zanimljivo da je Sanđu sušta suprotnost Anđeli i da tu bude nekih raspravi. Ovako samo brat-sestra gledamo a i bez Sida nije to to.
tasa
Verovatno ce tako nesto i biti.Da bez Sida je stvarno neobicno..u seriji. nisu ni prikazalu da li su se on i Prerna vencali
Nina
Nekako mi nedostaje onaj stari koncept. Dve sestre udate za dva brata i njihova zajednicka borba protiv svega loseg. Mnogo fali Roli.
Maya
To je u indijskim serijama vrlo česta pojava.Tako isto u Maloj Nevestoj zaboravili i na Bajrona i Sumitru i posle i Genu…
Maya
Meni je malo glupo što su pravili dva vremenska raspona.Bolje da je bio samo onaj jedan od 6 godina ili od 12…Uglavnom završila sam prevod nove epizode pre nekih 3 sata i trebala bi stići epizoda do večeri.U novoj epizodi ukratko će biti:Anđeli mrzi Simar pošto ju je ostavila u detinjstvu,videćemo sve ukućane na jednom mestu(sem Sida i Sanđu),Staramajka ošamari Prema,Rita rešava da uda Roshni za nekog momka iz Londona a zašto je došla na tu ideju saznaćete u novoj epizodi serije!Pozdrav za sve pratioce SSK!
Martina (EMDE)
meni se cini da ce biti nesto izmedju Rohana i Andjeli svidjaju mi se ove nove epizode ali bez Sida nije kako treba nije vajda i on napustio seriju kao Roli .bilo bi bas lepo kad bi se ponovo vratila kao Sidova zena Cumkili secate se nje
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!