Simar (1644. ep.) 01.11.2016. – Vadai govori Simar da je njen kidnaper tu, policija odlazi kod Vikrama za istragu!
‘Roka’ počinje. Saroj gleda i kaže: ,,Anđeli, mi smo tebe izabrali…” KB je tu u holu sa njima i dodaje: ,,Moja lutka izgleda veoma lepo.” Anđeli sedne na sofu. Kuši/KB joj prilazi i šapuće joj: ,, Pasoš za tvoju slobodu i spas je ovde , nemoj da ispustiš ovu priliku.” Simar se sprema da uradi rituale, Staramajka je gleda i pita Prema da urade rituale oko Anđeli sa njom/Simar. Prem i Simar rade rituale u vezi Anđeline veridbe. Saroj govori: ,,Ja čekam venčanje. Treba da se pripremimo za tu funkciju. Nakon toga, oni su venčani.” Na kraju te funkcije / ceremonije, oni odlaze. Pari kaže: ,, Oni nisu ništa jeli ovde. Sav napor nam je bio uzaludan. ” Uma: ,, Mi treba da jedemo. ” Oni svi odlaze za sto. Anđeli: ,,Gde je hrana? Jako sam gladna..” Prem gleda u Anđeli sa suzama u očima, Staramajka je pored njega. Prem: ,, Ne mogu da poverujem da Anđeli uskoro odlazi iz ove kuće. ” Simar dolazi i kaže mu: ,, Da, ali ti si ipak i proveo sve ove godine sa njom. A ja je nisam mogla ni upoznati sve dosad. Možda je to bila moja sudbina. ” Staramajka: ,, Ne govori tako. ” Simar kaže: ,, Ta rupa između nas ( Simar i Anđeli), nisam uspela da je ispravim… A ona će sad napustiti ovu kuću. ” Staramajka kaže: ,, Hajmo da jedemo, idemo. ” Simar kaže: ,, Da, dolazim nakon što dam hranu Vadai. Ona ništa nije jela. ” Staramajka joj kaže: ,, Naravno… ”
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
(NASTAVAK NA SLED.STRANI)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Sasural Simar ka-Simar
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:







8 Komentar(a)
deepika padukone(melani)
cure pozz svima <3 <3…
Martina (EMDE)
Gde si nema te kako si sta radis drago mi je da si nam se javila
deepika padukone(melani)
sada sam tu….nista
evo ucim ispitiispiti preko glave…ti sta radis kako si
Martina (EMDE)
Ja deca deca deca drugo nista
Maya
Pozdrav i tebi, Melani.
deepika padukone(melani)
<3 <3 <3 …
Anabela Kruz
Veliki pozz i tebi
deepika padukone(melani)
<3 <3…
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!