Simar (1715. ep.) 19.01.2017. – Veridba Vadahi i Piyusha se prekida jer Staramajka pada niz stepenice!

Staramajka otvara oči i budi se. Ona gleda oko sebe. Piyush joj priđe i poljubi je u ruku. Ona ga pogleda i nasmeši mu se. Piyush je pita da li je dobro. Ona / Staramajka klimne glavom za ‘da’. Piyush nastavi: ,,Uplašili ste nas.” Staramajka mu kaže: ,,Ja se izvinjavam, žao mi je. Kriva sam. Ja sam prekinula tvoju veridbu…” Piyush izjavljuje: ,,Neću se veriti sve dok se Vi ne oporavite i dok Vam ne bude bolje. Vaše zdravlje je najbitnije.” Svi gledaju. Vadahi se okrene i vidi iza sebe Roshni kako stoji i gleda sve. Vadahi je besno uhvati za ruku i izvede ispred sobe: ,,Ti si sve ovo učinila? Zbog tebe je Staramajka pala?” Roshni joj odgovara: ,,Da li si poludela? Nije mi cilj da povredim Staramajku, ne bih to nikada učinila. Ali da, ako me pitaš da li sam provela sekund a da nisam mislila kako da te povredim, u pravu si. Ti si mene stvarno povredila. Ja ću tebe isto.” Vadahi joj kaže: ,,Shvataš li uopšte šta si uradila? Staramajka je povređena zbog tebe…!” Roshni joj kaže: ,,Ne, za to si odgovorna ti i samo ti! Ti si sve ovo uradila. Vikramov tata je patio i sada je u ovom stanju zbog tebe, ti si kriva za sve! Oklevetala si Vikrama i sada želiš da uništiš ovu kuću takođe. Ti si pomračenje za sve nas i za Piyusha koje će mu upropastiti život!” (NASTAVAK NA SLEDEĆOJ STRANI)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Sasural Simar ka-Simar
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:






2 Komentar(a)
tasa
ova Saroj me nervira,Nesto bs ne verujem u to da se Andejli promenila…Rosni mi je naporna…gde je Ronah sta je sa njim mislim da ce njega ostaviti za Sandju ako se u opste bude pojavljivala.
Radnja je ok jeste da malo smaraju sa Andjeli ali hajde
Mahpeyker Kosem Sultan
Meni je nova generacija bila super dok nisu doveli tunjavu Vadahi i iskvarili Rošni.
Rošni i Pijuš su bili lep par.
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!