Simar (1731. ep.) 04.02.2017. – Kuši i Anđeli se čuju preko telefona, Anđeli potpisuje papire!

Saroj kaže da želi videti to. Simar kaže da ima vere u svoju ćerku kako je donela pravu odluku. Ona pita Staramajku da i ona pođe sa njima, ali ona odbija i ostaje tu. Oni odlaze. Rita gleda u ogrlicu sa Vadahininom i Piyushevom slikom, ona kaže kako će ova ceremonija ostati u sećanju Simar. Anđeli daje papire Simar. Oni gledaju. Simar je pita što ih nije potpisala. Saroj: ,,Rekla sam vam da je ona sebična i da se nikada ne može promeniti. Dobila sam danas svoju opkladu..” Sluga dolazi i donosi Anđeli hemijsku. Anđeli: ,,Nisam imala hemijsku pa zato nisam stigla da potpišem papire, ali evo sada ću.” Simar i Prem se smeškaju, gledaju u nju ponosno. Anđeli potpisuje papire. Saroj gleda zapanjeno. Prem pita Simar što plače. Simar mu kaže da su to suze radosnice. Anđeli se smeška i daje potpisane papire Premu u ruke. Saroj odlazi odatle ne rekavši ništa. Prem kaže svojoj ćerki: ,,Tako sam ponosan na tebe, Anđeli.” Ona mu kaže da voli Vikrama i da je spremna sve da uradi za njega a ovo je ništa. Simar joj kaže da će uskoro i Vikram shvatiti njene dobre namere i da će biti zajedno srećni. Anđeli misli: ,,Izvini, KB, ali te nisam poslušala ovog puta. Da sam te slušala imala bih novac ali ne i sreću svog muža.” Ona kaže Premu da ne govori Vikramu o ovome, ona će ga iznenaditi. Ona odlazi odatle. Prem kaže da je jako ponosan ja svoju ćerku. Simar ga ispravi: ,,Misliš, na našu ćerku.” Simar misli kako je danas Anđeli pobedila.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
– Najava za sledeću epizodu – Simar daje Roshni ogrlicu. Ona je otvori i vidi unutra sliku Vadahi i Piyusha. Simar je šokirana i pita kako je to moguće. Rita joj govori: ,,Prekini sa ovom dramom, Simar! Ovo si namerno uradila kako bi pred svima uvredila moju ćerku. Prava istina je da ti nisi prihvatila moju ćerku (Roshni) za svoju snaju!” Simar gleda zaprepašćena.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Sasural Simar ka-Simar
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:






One Komentar
tasa
Citam najavu i ne verujem
Ova Rita je grozna svojo cerki nanosi bol podvaljuje ogrlice,drago mi je sto je Rosni stala da odbrani Simar,gledajuci epizde i neke Premove reakcije primetila sam da Prem gleda Rosni kao sa neki prezirom.
Kusi nam se vraca ovau kakva vest njen lik me je postao zamoran,imam osecaj da cese vratiti ili ce se udruziti sa Saroji ili sa Ritom ili ce neko vreme biti solo a zaboravill sam na Pari i Umu.
Saroj svakom epizodom sve gora i sve vise me iritira postade ona i ucenjivac necu da otkiram epizode u naprem jedva cekam prevod danasnje epizode u Indiji pa da lepo iskomntarisem necu unapred da pisem
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!