Simar (1738. ep.) 11.02.2017. – Saroj daje Anđeli ključeve kuće, Piyush tuguje za Vadahi!
Anđeli brani Saroj: ,,U pitanju su godine, dešava se. To nije njena greška. Tai ji, ovo ste radili puno godina i vreme je da se odmorite. Sigurno ste veoma umorni.” Vikram se složi sa njom: ,,Tai ji, Anđeli je u pravu.” Tao ji kaže: ,,Pitanje je vremena samo kada ćeš otići u penziju i predati Anđeli sve svoje odgovornosti, Saroj.” Vikram kaže: ,,Da. Ja mislim da je Tao ji u pravu. Anđeli treba da dobije ključeve kuće i upravlja ovom kućom odsad.” Anđeli ispruži ruku da joj Saroj da ključeve kuće i gleda na sat, još vrlo malo do 12 sati. Saroj je šokirana, razmišlja se ali na kraju ipak daje Anđeli ključeve kuće. Ona se smeška. Saroj uhvati Anđelinu ruku i govori joj: ,,Anđeli, ovu ključevi su blagoslovi odraslih i veoma su moćni. Moja svekrva mi je rekla da mnogo obaveza i odgovornosti dolazi upravo sa ovim ključevima. I budi oprezna..” Anđeli joj kaže: ,,Ne brinite, Tai ji. Meće biti razloga da se žalite na mene. Ispuniću svoje odgovornosti.” Saroj kaže u sebi: ,,Uzeću ove ključeve od Anđeli uskoro.” Anđeli je zadovoljna i govori u sebi: ,,Sve ću ti oduzeti. Tvoje vreme je završeno, Tai ji.” One se gledaju.
– Najava za sledeću epizodu: Piyush izlazi napolje i kaže: ,,Vadahi…” Vadahi dolazi iza svojih kola. Ona ulazi u kola. Piyush je vidi i trči za kolima, on viče: ,,Stani, Vadahi. Molim te..!” Ona vozi kola a on pada dole.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Sasural Simar ka-Simar
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:







6 Komentar(a)
Maya
Veliki pozdrav svima! Kao što vidite, postala sam moderatorka. Srećna sam zbog toga i nadam se da ćemo nastaviti našu saradnju kao i dosad. Ovo je prvi post koji sam izbacila. Nadam se da vam se svideo. Ako nađete neku grešku recite da to ispravim zaubuduće. Hvala na podršci, pozdrav! 🙂
Martina (EMDE)
Nek ti je sa srecom da nam sto vise serije prevodis bas mi je drago zbog tebe
tasa
Nek ti je sa srecom
Tempesta
Dobrodošla, Mayo! Želim ti da isprevodiš još puno epizoda i serija!
Sinderella
Čestitke. Neka ti je sa srećom!
tasa
Od smerne tihe i mirne Vadahi napravise zlocu,postala zloca i odmah moderno oblcenje sto je meni glupo.Skoro u svim serijama zloce uvek nose modernu odecu neke serije su izuzetci.Rosni i Piyus su mi dobra par,ali se ja ipak bojim da na kraju Rosni ne izvisi tj,kao sto se desava u Indiskim serijama Rosni ce da se povuce,Vahadii Piyus ce biti zajdeno.Ja ikreno navijam za Rosni i Piyusa.E bas mi je drago odose Saroj kljucevi.Imam osecaj da kad se Kusi vrati da ce se udruziti ili sa Saroji ili Vadahi.Iskreno bi mogli napraviti neko osvezenje u seriji neka dovedu Sandju ili tako nesto nekog pozitivnog lika za promenu.
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!