Simar (1806. ep.) 20.04.2017. – Pijuš se, pod uticajem crne magije, okrene protiv Rošni!
Simar (1806. ep.) 20.04.2017. – Pijuš se, pod uticajem crne magije, okrene protiv Rošni!
Pijuš i Rošni stižu u odmaralište – udaljenu kućicu. Uđu unutra, svetla su pogašena. Rošni ih upali i skine povez sa Pijuševih očiju. Vidimo da je sve prelepo ukrašeno – balonima, lampinjonima, cvećem…
Ona vikne: “Iznenađenje!”
Pijuš je oduševljen: “Vau! Prelepo je! Dođi ovamo!”
Ona ga pita kako mu se sviđa. Pijuš potvrdi da je sve jako lepo, ali do njegovog rođendana ima još sat vremena. Ona mu kaže da je htela da ga iznenadi.
Pijuš izjavi da mu je to najlepši rođendan te doda: “Volim te! Moj prijatelj, moja žena, moj život!”
Rošni: “Volim i ja tebe, dragi mužu!”
Zagrle se. Odjednom, Rošni ugleda nečiju siluetu kraj prozora i kaže to Pijušu. Začuju neku buku. Pijuš veli da nije to ništa, ali Rošni mu kaže kako je ta kuća udaljena, moli ga da proveri. Pijuš proverava, nema nikoga. Rošni mu pokazuje na slomljenu saksiju, lepo mu je rekla da je neko bio tu. Pijuš kaže kako je to možda bila neka životinja. Neko se prikrada Pijušu s leđa, u ruci mu je nož. Zamahne ka njemu. Rošni to vidi i vrisne njegovo ime. Pijuš se okrene i gurne misterioznu osobu.
Misteriozna osoba se oglasi: “To sam ja, Pijuše! Iznenađenje! Srećan rođendan, brate!” (NASTAVAK NA SLED.STR.)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Sasural Simar ka-Simar
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:







6 Komentar(a)
Martina (EMDE)
Ponovo unistice seriju sa crnom magijom
tasa
Vise su dosadili sa tim,opala im gledanost pa onda ne znaju sta ce pa opet crna magija
Martina (EMDE)
Indici nemogu bez crne magije skoro svaka colrosova serija ima magiju meni se to bas I ne svidja zato neko vreme nisam pratila ovu seriju a pratim je od pocetka
Maya
Vala ne mogu, u svakoj seriji im se bar jedanput pojave veštice ili duhovi ili neke vračare, čini… Veoma su sujeverni, to prenose i na svoje serije a pogotovo onda kada im gledanost padne! Misle da će time spasiti gledanost serije ali ovog puta neće. Onda ako ne znaju šta više da rade treba lepo da završe seriju (ionako je dugooo trajala, neće valjda ovo biti Mala Nevesta), a ne da izmišljaju ove gluposti i kvare je, stvarno!
Martina (EMDE)
Kako su poceli nadmasice I Malu nevestu
Dada
Strasno… Zao mi je da prestanem da pratim ovu seriju jer je pratim od pocetka, i po mom misljenju je (bila) jedna od najboljih, ali preterali su sa crnom magijom, vesticama, djavolima… Mada sve sam mogla da svarim, ali kada su ubacili djavola… strasno… Ako vec nemaju ideje, trebalo bi da privode kraju… Vec duze vreme razmisljam da prestanem da pratim, ali opet iz navike nastavljam…
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!