Simar (1883. ep.) 09.07.2017. – Samir i Sanju se vere, Ananiya šalje video Piyushu na kom je Roshni!
Indijske Serije,  Simar

Simar (1883. ep.) 09.07.2017. – Samir i Sanju se vere, Ananiya šalje video Piyushu na kom je Roshni!

Samir i Sanju se vere, Ananiya šalje video Piyushu na kom je Roshni!

Slike su zamenjene sa slikama Sanju i Samira. Anđeli kaže da je on zamenio slike, imala je dokaze. Samir kaže Anđeli da je ovo istina, želeo je da iznenadi Sanju. Reč je o medenom mesecu, bio je problem sa njegovim pasošem, pa je rekao tom čoveku koji je mogao da reši problem. Doda da ne zna zašto Anđeli pokušava da ga sroza. Anđeli mu kaže da ućuti. Sanđu kaže da ona (Anđeli) ne može da je vidi srećnu, to je problem, njen (Anđelin) život je uništen, pa želi da uništi i njen (Sanjuin). Neka ostavi nju i njenu porodicu. Anđeli joj kaže da ućuti, ona čak ni nije njihova krv. Svi su zapanjeni. Anđeli joj kaže da ne naziva ovu kuću svojom. Simar ošamari Anđeli. Simar kaže da je Sanju njena ćerka i uvek će biti, mnogo je bolja od nje (Anđeli), ona brine za ljude za razliku od nje. Doda da je ona (Sanju) ćerka kakva ona (Anđeli) nikad nije mogla biti, pita je kako može biti tako sebična. Anđeli potvrdi, kaže da ona (Anđeli) nije njena ćerka, zato je ona (Simar) ne voli. Niko je ni ne razume ni ne voli, svi su oni njeni neprijatelji. Staramajka kaže Anđeli da je dosta, krv ne čini/stvara vezu. Veza se stvara ponašanjem. Doda da je Sanju više kao Simar, a ona (Anđeli) ih je uvek posramljivala i uvek će. Anđeli ode u svoju sobu. Simar zagrli Sanju i kaže joj da ne plače. Pari kaže Simar da su njena oba deteta neposlušna. Staramajka kaže Pari da ućuti. Arav kaže da treba da slave. Samir zagrli Sanju. Arav pleše i izvede i Samira na podijum. On izvede Sanju na podijum. Svi plešu zajedno. (NASTAVAK NA SLEDEĆOJ STRANI)

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

 

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Razgovarajte sa likovima iz serije Sasural Simar ka-Simar

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2

Ja sam vaš moderator Jeca, družili smo se i na starom sajtu. Želim vam prijatan boravak na sajtu!

9 Komentar(a)

    • Maya

      Ja sam vam rekla, pogledaj poruke na pretprošloj ili onoj pre epizodi – baš sam pričala sa Tempi. Znači, znala sam da će nastati opet drama kao i sa Vadai-Piyušom-Rošni, pa će da Samir oženi Anđeli! Koju li će glupost sada da smisle samo!

      • Tempesta

        Još će Anđeli da spasi Sanđu od ovog prevaranta xD A Samir i ona su kao stvoreni jedno za drugo, oboje bezobrazni i samo svoju korist izgleda gledaju. Haha, kakvu će Samir facu da napravi kad vidi Anđu umesto Sanđu xD

          • Tempesta

            Ene… Vala, daj više da vidimo i to, stvarno ga komplikuju i odugovlače… Da su pametni pa da završe već jednom.

        • Maya

          Jeste stvarno. Ne znam hoće li se više završiti ova serija. Jedva čekam da se završi i da ove gluposti prekinu. Gledala sam juče onaj film ,,Chope Chope Chupki Chupki”, po kom je kao nastala serija ,,Dil Se Dil Tak” i na kraju filma, dvoje glavnih glumaca (u našem slučaju, Part i Šorvori) dobijaju bebu od (Teni) i posle nastavljaju svoj život, a ona odlazi od njih. Ja ne znam hoće li kraj biti takav i kod ,,Dil”, ali iskreno ne bih htela da Teni i Part budu zajedno. Nije zato što je Teni seljanka i što je radila kao klubna plesačica, nego nisu…

          • Tempesta

            Znam za taj film… Ja sam se prvo obradovala kad sam čula da će Rašmi i Sid igrati zajedno u novoj seriji, ali kad sam pročitala da će biti rađeno po filmu, odmah sam se razočarala. Radnja mi se nešto i nije svidela kad sam pročitala sinopsis filma. Naravno, Indijci ne bi bili Indijci kad ne bi ipak odudarali malo od već snimljene verzije. Meni je ovo sad da Teni hoće da bude Partova Mastani stvarno idiotski. Kao da ima devojka 15 godina pa mašta o glupostima…

          • Maya

            Jeste, da, malo je preterala! Pa, bilo bi skroz nerealno i bolesno da Part ima dve žene. Nadam se da neće biti takav kraj. Planiram da pišem o tom filmu. Rekla sam adminki i ona se složila.

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!