Počinje brakorazvodna parnica!
Indijske Serije,  Simar

Simar (995.ep.) 8.10.2014. – Počinje brakorazvodna parnica!

Kada je gdin Prem saznao da je Simar živa, otišao je kod nje, ali mu je ona dokazivala da je Sunaina Mehta. Onda se ona jednog dana vratila u kuću Baradvađevih. Znala je da oni neće poverovati u njene laži, pa je smislila nerealnu priču. Tvrdi da je Sunainina duša zaposela njeno telo. Pita se zašto je ta duša izabrala baš nju. Neka i pretpostave, recimo, da je to tačno. Njeno lice i glas se nikada nisu promenili, ali je dobila dozvolu da radi sve loše pod izgovorom da je Sunaina naterala na to. Simar je pokušala da igra tu igru krijući se iza duha koga niko nije mogao da vidi. Vikrant prigovori da Premov advokat vređa njegovu klijentkinju. Ovaj odvrati da je Simar izdala Prema i on sada želi razvod. Vikrant odgovori da je Sunainin duh zaista boravio među njima i on će to dokazati.

U sledećoj: Vikrant kaže kako je to problem u njihovoj zemlji, žene lako optuže za nešto. Prem nema odgovor na njegova pitanja. Simar kaže Vikrantu da ne može tako da vređa Prema.
Vikrant: “Ne možeš mi reći šta da govorim.”
Prem: “Ne možeš tako da razgovaraš sa Simar!”

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Razgovarajte sa likovima iz serije Sasural Simar ka-Simar

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2

Pozdrav svim sajtovcima od moderatora i prevodioca - Tempeste! Želim vam prijatan boravak na našem sajtu, tu smo zbog vas!

3 Komentar(a)

  • Lana

    Da li ovo samo ja čitam?Tempesta mila hvala što prevodiš zbog mene:) A što se tiče opominjanja dece da ćute,e toga će biti uvek,naviknućeš se,slušaćete petaci i pomalo šestaci,sedmi i osmi s l a b o,a ti budi drug sa njima,ali tako da ne prelaze granicu.ma ja ne brinem zbog tebe,znam da ćeš im se dopasti,da nećeš biti baba-roga,a i deca su mirna jedino na matematici,fizici i hemiji,eventualno na srpskom,ako im neka rospija predaje,tako da…Ma presrećna sam zbog tebe,kao kad sam i ja počinjala..

    • Tempesta

      Zadovoljstvo mi je, Lanuška 🙂 :-* Mada, mislim da ih ima još koji čitaju, samo ih mrzi da pišu komentare, a i radnja je trenutno samo da poživčaniš xD
      Hehe, stvar je u tome što je meni zapala gimnazija… 😀

      • Lana

        >Gimnazija,joj,e pa srednja škola je ipak nešta drugo,samo se lepo doteruj i gledaj da znas odgovore na sva pitanja,prate sve,gledaju sve,al tebe će zavoleti ne brini…

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!