Sulejman velicanstveni 138 epizoda,Smrt Bajazita i njegovih sinova

Mirimah razgovara sa Gulfem o vladarevom zdravlju.Gulfem joj govori da je njegovo stanje isto I da ima neizdrzljive bolove s vremena na vreme.
Bajazit ulazi u sobi I zatice sinove kako se svadjau.On je ljut.Pita ih zar su vec poceli sa svadjama.Krivi najstarijeg sina sto se svadja sa mladjom bracom.Mladji sin mu kaze da je on krivi I da ga brat samo zeleo zastititi.Bajazit je ponosan na svoje sinove,kaze im da uvek bude ovakvi.On im kaze da ne uzimaju primer njega I princa Selima.On im kaze da ne dopuste da izgube jedni druge I da se uvek drze za ruke.Trazi od njih da mu to obecaju.Deca obecavaju sva u glas.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Sah poziva princa Bakjazita.B ga pita kad ce predati njega I njegove sinove.Sah mu kaze da je ocigledno mnogo plemenit I iskren,kaze da svi govore o milosrdju njegovom na bojnom polju.Savetuje mu da je najbolje da prihvati njegovu ponudu.Sah mu kaze da bi u tom slucaju zajedno ratovali protiv Sulejmana.Bajazid pokusava da ubije Saha.Sah mu kaze da mu to ne pada na pamet jer ce pred njegovim ocima biti ubijeni I njegovi sinovi I zena.Bajazit ga pusta.

Nastavak na sledecoj strani
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Pitaj AI Sapunićku bilo šta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:
8 Komentar(a)
RaSia"
dabogda se ugusio u svojoj vlasti selime!
uff..
ina
auuuuuuuuuuu………. uzas kako je teska epizoda…………
pa ovo je opet suprotnost sa istorijom, Bajazita je ubio dzelat, ali po naredjenju Sulejmana, a ne Selima.
atv
ova epizoda je što reče ina zaista teška, selim i sulejman su zaista odvratni.u sl. epizodi umire sulejman.
RaSia"
dobro suprotnost..al’ opet eto bajazit je mrtav,kao sto stoji u istoriji..
i selim ce vladati.. -.-
Lola
Ne mogu da shvatim um ovog Sulejmana ,surovost koju je pokazao kao osvajač nad porobljenim narodom je ravna divljaštvu, posebno oduzimanje dece za janjičare ali i surovost prema rođenoj deci i unucima , ubijao ih je nevine ko piliće, ne proveravajući da li su mu zaista bili odani. Užas . I na kraju ga nasleđuje pijandura koja samo zahvaljujući Sokoloviću nije izgubila sve što mu je tata porobio .
atv
uff kakav je ovaj selim.vidi se da je sulejmanov sin.sulejman je pred svojim očima ubio mustafu a ovaj bajazita i njegove sinove
užas slažem se sa tobom lola ali mislim da ovo nije sulejmanova idea već selimova ko zna
atv
užas ezoda šta bi bilo da sam je gledala a ne čitala
odličan prevod hvala adminka
atv
užas mrzim i sulejmana i selima grozni su
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!