Sulejman velicanstveni 138 epizoda,Smrt Bajazita i njegovih sinova
Nursef pasa dolazi kod Saha I donosimu deo zlatnika,kaze da ce ostalo dobiti kad se princ Bajazit vrati u prestonicu.Sah kaze da ne prihvata te uslove I da zeli dvostruko vise.Nursev kaze da e vladar to oceniti kao krsenje dogovora.Harsev kaze da mora obavestiti vlasdara o tome I da ce mozda on licno doci.Sah kaze da su ti dani davno prosli,jer Sulejman vise ne moze ni konja uzjahati.
Bajazit ,kao I njegovi princevi su za to vreme zatvoreni zbog pokusaja ubistva Saha,ali Defne je pustena da ode uz pratnju cuvara u Amisu kod sina.Defne u Amisu saznaje das u neki ljudi dosli po dMehmeta I odveli ga u Bursu.
Selim dobija jos zlatnih dukata od iste zene.
Sulejman saznaje za nove zahteve Saha.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Sulejman je u ogromnim bolovima.Mirimah dolazi kod njega I govori mu da je saznala da joj je brat zarobljen.Sulejman vice na nju kako je smela uci u njegove odaje bez dozvole I kako moze da prica o bratu dok je on u ovom stanju.
Selim ima dovoljno zlatnika.Bajazita I sinove pustaju iz tamnice.
Nursev pasa dolazi kod Saha I kaze da Sultan nece prihvatiti njegove uslove,mora mu predate Bajazita I njegove sinove ili ce ovo njegovo inacenje izazvati veliki rat .Sah kaze da nije moguce da preda Bajazita.
Nastavak na sledecoj strani
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Pitaj AI Sapunićku bilo šta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:
8 Komentar(a)
RaSia"
dabogda se ugusio u svojoj vlasti selime!
uff..
ina
auuuuuuuuuuu………. uzas kako je teska epizoda…………
pa ovo je opet suprotnost sa istorijom, Bajazita je ubio dzelat, ali po naredjenju Sulejmana, a ne Selima.
atv
ova epizoda je što reče ina zaista teška, selim i sulejman su zaista odvratni.u sl. epizodi umire sulejman.
RaSia"
dobro suprotnost..al’ opet eto bajazit je mrtav,kao sto stoji u istoriji..
i selim ce vladati.. -.-
Lola
Ne mogu da shvatim um ovog Sulejmana ,surovost koju je pokazao kao osvajač nad porobljenim narodom je ravna divljaštvu, posebno oduzimanje dece za janjičare ali i surovost prema rođenoj deci i unucima , ubijao ih je nevine ko piliće, ne proveravajući da li su mu zaista bili odani. Užas . I na kraju ga nasleđuje pijandura koja samo zahvaljujući Sokoloviću nije izgubila sve što mu je tata porobio .
atv
uff kakav je ovaj selim.vidi se da je sulejmanov sin.sulejman je pred svojim očima ubio mustafu a ovaj bajazita i njegove sinove
užas slažem se sa tobom lola ali mislim da ovo nije sulejmanova idea već selimova ko zna
atv
užas ezoda šta bi bilo da sam je gledala a ne čitala
odličan prevod hvala adminka
atv
užas mrzim i sulejmana i selima grozni su
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!