Swaragini (13. ep.) 18.03.2015. – Swara saznaje da se Laksh verio sa drugom devojkom!
On skloni pokrivaca i ugleda jastuke ispod koji su poslagani da izgleda kao da Laksh lezi tu.Durga Prasad se naljuti i
kaze Adarshu da podje sa njim.Shekar ih pita da li zele da znaju o osobi koja mu je poslala video.Durga Prasad mu kaze da podje
sa njim i njegovim sinom.Shekar se slozi i oni odlaze.
Swara ugleda Ragini kako place i misli kako je ona sigurno videla snimke.Ona joj se izvini.Ragini kaze da je ona sigurno srecna sada.
Swara kaze da su one sestre.Ragini kaze da su one samo komsinice i kaze joj da je ne zove sestrom.Ona odlazi unutra.Swara misli
kako je ona uznemirena sada,ali bice joj bolje za neko vreme.
Shekar,Durga Prasad,Dada ji i Adarsh dolaze na zurku na kojoj je Laksh.Oni ulaze unutra i ugledaju Laksha kako se veri sa nekom
devojkom i slika se sa njom.Svi su sokirani.
Najava:Dada ji pita Shekara ko je napravio taj video.Shekar cuti.Upravo tada od dobije Swarin poziv i naljuti se.Dadimaa zove
Didu i kaze da se istorija ponavlja.Shumi kaze Shekaru da izadje napolje.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Pitaj AI Sapunićku bilo šta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:







13 Komentar(a)
Nina
Srecan osmi mart svima. 😀 😀
Nina
Srecan osmi mart svima! 😀 🙂
Vivian :D
Evo i ovdje,hvala,takođe. 😀
Nisam stigla pročitati epizode,ali koliko vidim,Laksh pravi šmeker. Kako samo djevojke nalazi. Sa dvije čak vjeren. Preslatki su mi Ragini i on bili u prošloj epizodi. Baš su suprotnost,ona sva povučena,a on ženskaroš. Moram ti priznati da mi je simpatičan u ovim epizodama,do pojave Sanskija,hahah. 😀
Nina
Hvala Vivi. 😀 Ja krenula posto sam zakasnila svuda,nije zgoreg. 😀
Tu se slazem u potunosti.Nazalost taj Laksh tj Lucky tada se izgubio a tako bih volela da ponovo bude tu.Nedostaje mi taj smeker ali onda ne bi Sanski bio u centru paznje,bez cega ne mogu. 😀
Nikako da odgledam ove u Indiji epizode,moram videti ali drama sa Kavyom se nastavlja.
Vivian :D
I ja ,ugrabila vremena pa svugdje da čestitam. 😀
Evo,ja sam počela odnedavno pratiti Swaragini,nisam ni znala da je Laksh bio šmeker. 😀 Toliko o tome koliko se izgubio ovaj Laksh. 😀
Ni ja ne stižem,jučerašnju sam pregledala. Kavya me iritira,SwaSan preslatki,kako je samo Laksh u inat Ragini poljubio Kavyu. Mislim da on možda osjeća nešto prema Ragini. Jedva čekam RagLak ,jer su predivni zajedno.
Nina
Sve je moguce mada iskreno mislim da voli Kavyu bar se vidim iz postupaka zadnjih.Mozda oseti nesto posle prema Ragini ali mislim da nece jos.A bili bi dobar par.Nervira me sto SwaSan umesto da ide na medeni mesec glumi detektiva,ocu vise romantike. 😀
Vivian :D
Šta će jadni kad im se samo ređaju problemi. Nema se vremena za romantiku. 😀
Nina
Bas.Postali su glavni detektivi sredjuju svima zivote okolo.
Vivian :D
Umjesto da se posvete sebi. 😀
Nina
Ima i njihovih scena preslatki su zajedno ali ne vredi malo je to meni.Sanskija koliko god da prikazu meni je uvek malo. 😀
Vivian :D
Hahahah nisi jedina. 😀
Nina
Znam. 😀 Moram danas gledati epizodu od 8 i 9 nisam nista gledala a najavljuju malo SwaSan scena a iskreno me smorila Kavya.
Martina (EMDE)
hvala i tebi srecan 8 mart
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!