Meksicke serije,  Quiero Amarte/Želim da te volim

Želim da te volim 2. epizoda – Porodica saznaje da je Maks u Meksiku!

capture-20150630-204424 capture-20150630-204507 capture-20150630-204555 capture-20150630-204658 capture-20150630-205138 capture-20150630-205233 capture-20150630-205321 capture-20150629-210652U ” Neskafi” ( orig : Neskafe – Firma Montesinosovih. Cesar telefonira s .mamicom)

Cesar : Ne znam mama ! Maksimilijano je bio na “Raju” i sad se vraca ovamo.

Lukrecija : Mislis li ( morala sam pomeriti video malko unapred jer je kocio) Cesar : Naravno ! Pet godina je studirao u Veneciji I otisao je direktno na imanje.To nije normalno !

Lukrecija : Ne nije normalno . Dobro, njega su uvek interesovali selo, kafa. Tako da nam nece puno nedostajati

Cesar : Meni Maksimilijano uopste ne ne dostaje ( gle cuda) ! Ne zelim da se vrate ni on ni njegova neodgovornost. Lukrecija : Maks ti nije konkurencija Cesare. Njegova interesovanja su drugacija. Ne dozvoli da te njegovo prisustvo remeti. Cesar : Nemoj mi to govoriti ! Ne zaboravi da se ne slazemo dobro. Lukrecija : Naravno da ne. On je uvek protiv onog sto ja kazem ili uradim, i Flavija takodje ali nikad kao Maks.

Kons prilazi jednom mladicu ( Salvadoru) I prekriva my oci rukom.

Kons : Ko sam ? Salvador : Sa tako lepim glasom, sigurno Maks ( smeh) Kons : Znas da se salis. Salvador : Mogu li da znam zasto si Dana’s tako zadovoljna?

Kons : Upravo zbog toga sto se tvoj prijatelj Maks vraca u Meksiko.Iznenadio me je preko telefona .Zamisli !

Salvador : Vidi, vidi. Sjajno, znao sam da ce se vratiti ali nisam mislio da ce tako brzo. Kons : Brzo ( Salvador klimne glavom)!? Dolazi pet godina kasnije i tebi je to brzo ? Salvador : Mislio sam da ce ostati jos koju nedelju.

Kons : Pa dobro , vazno je da je dosao.

Salvador bas i nije srecan zbog Maksovog povratka.

Salvador : Da , to jeste.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Kons : Ko bi rekao da je nasa veza izdrzala daljinu…

Salvador : Da tvoja mama nije umrla, ti bi sad bila udata za njega, ziveli bi pet godina u Veneciji.

Kons : Pa,da takvi su bill planovi, ali smrt moje majke je sve promenila. Nisam mogla ostaviti oca samog ovde.

Salvador : Da, da uostalom ti si uvek bila dobra kcerka. . Ali dobro je sto ste od danas opet zajedno ( ona I Maks) Kons : Sad izgleda zauvek!

Cesar i dalje razgovara s majkom preko telefona.

Cesar : On ( Maks) je arogantan. Jedino dobro sto moze da uradi je da ode. Lukrecija : Da,nikad se ne slaze s mojim odlukama. Ali ovo je moja kuca, ako zeli da ostane postovace moja pravila !

Cesar : Da , ali u firmi pravila postavlja tata!

Lukrecija : Mozda kad se vrati, Maks odluci da vise ne zivi u ovoj kuci.Mozda nece zeleti ni sa ocem u firmi da bude.

Ulazi Eloisa,Lukrecijina sestra.

Eloisa : Maks se vraca u Meksiko ? Lukrecija : ( Cesaru) Zvacu te kasnije ( prekida poziv i obraca se Eloisi) Ne znas da kucas ? Eloisa : Mislila sam da nisi u svojoj sobi. Reci mi jel istina ? Maks se vratio ?

Lukrecija : Da,dolazi danas . Nije se cak potrudio da nam se javi , Cesar je saznao jer su mu javili s “Raja”.

Eloisa : Sigurno stize poslepodnevnim letom. Jedva cekam da ga vidim! A ti ? Zar nemas zelje da vidis sina,nakon toliko godina koje si bila daleko od njega.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Lukrecija : ( ironicno) Da !

Salvador i Kons i dalje razgovaraju.

Salvador : Tebe bi mnogo usrecilo da se udas za njega ?

Kons : Mnogo! Dobro recicu ti nesto. Malopre, kad me je zvao,i pricao mi o svojim planovima,rekao mi je da zeli da zivimo na “Raju”. To mi se ne svidja. Salvador : Zasto ?

Kons : Kako zasto ? Zato sto ja ne bih da zivim u pojima kafe. Ovde imam , posao, fakultet , prijatelje ( uhvati ga za ruku, preko stola) , tatu …Sve koje volim!

Salvador : Da, da ni ja te ne mogu zamisliti daleko od odavde ( nesvesno se drze za ruke preko stola ali se kasnije oboje prenu i sklone ruke).

Kons : Dobro, mozda ce biti privremeno.Nismo pricali puno o tome , ali dobro, podji zamnom .

Kons : Da pokupimo Maksa sa aerodroma. Kako ti se svidja ideja ?

Amaja je sa doktorom.

(NASTAVAK NA SLED.STRANI)

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Avatar photo

Ja sam Vivian 98 i sada sam jedna od vaših moderatorki. Nadam se da ćemo nastaviti naše druženje, kao što smo to činili i do sada!

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!