Fanfiction nastavak ”Odbačene” – 57. epizoda
Fanfiction nastavci,  Nastavak Odbacene - Fanfiction

Fanfiction nastavak ”Odbačene” – 57. epizoda – “Sve ce biti drugacije…”

Saurab, Arnav i Manav / Rasal i Manu
Saurab, Arnav i Manav / Rasal i Manu

Autor: Mahpeyker Eyshan Tezcan
Napomena: priča/nastavak je plod autorkine mašte.

Sledeceg dana.
Manav prica sa bracom.
Manav : E, nisam vam juce nista hteo reci, Lakan je nadmasio sebe.
Saurab : Sta je uradio?
Manav : Zamisli (smeh), zalio se mamici da sam mu oteo dragu.
Arnav : Koji kreten!
Manav : Tacno tako, ocekuje da ga mama brani.
Saurab : Jel si imao nekih problema zbog toga?
Manav : Sem male drame nikakvih.
Saurab : Manave, nije u redu da ti ispastas zbog mene. (Manav prevrne ocima) Mislim da treba da kazemo Lakanu istinu.
Manav : Naravno da cemo reci istinu Lakanu. Sutra.
Saurab : Manave ja ne mogu dozvoliti da ti imas probleme zbog mene.
Manav : A ja ne mogu dozvoliti da ti pravis izmene u mojoj drami. Sta je tebi mali odjedanput!? Ostao je jos jedan dan i ti hoces praviti gluposti!
Saurab : Krijem se iza tebe a to nije u redu.
Manav : U redu je. Sasvim je u redu da stariji brat stane ispred mladjeg!
Arnav : Sta sad posvadjacete se? Samo nam jos to treba. Saurabe, ako je brat Manav imao probleme nisi ti kriv zbog toga.
Manav : Arnav je u pravu, ja sam zeleo da pustimo Lakana da misli da se Lila udaje za mene. Ako bude problema sam sam kriv.
Arnav : Dajte, dosta vise o njemu! Na redu je momacka! (NASTAVAK NA SLED.STR.)

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4 5 6 7

Pozdrav svim sajtovcima od moderatora i prevodioca - Tempeste! Želim vam prijatan boravak na našem sajtu, tu smo zbog vas!

6 Komentar(a)

  • Morgana1231

    Serije retko kad pratim, ali “Odbačenu” sam odgledala od prve do poslednje epizode.Nikad je nisam preterano volela, niti mi se sviđao rasplet događaja, ali nešto me je uvek vuklo da gledam… 🙂 A fanfiction nastavak, kao i Odbačenu pratim od početka.Pošto nisam bila kod kuće ovih dana, tek sam sad stigla da pročitam ovu epizodu…Sviđa mi se kako se stvari odvijaju, i jedva čekam da vidim šta će se desiti na Saurabovom venčanju.Mahpeyker, hoće li epizoda danas, s obzirom da je prošlo četiri dana??…Možda postajem malo dosadna, ali baš me interesuje. 😀

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!