Fanfiction nastavak ”Odbačene” – 57. epizoda
Fanfiction nastavci,  Nastavak Odbacene - Fanfiction

Fanfiction nastavak ”Odbačene” – 57. epizoda – “Sve ce biti drugacije…”

Tamana i Malik/ Ristev,Rani, Varek i Gena
Tamana i Malik/ Ristev,Rani, Varek i Gena

Proslost.
Rani izlazi iz Varekovog kupatila u bade mantilu. Varek ulazi u sobu i gleda je. Rani okrene ledja.
Varek : Odkud ti ovde?
Rani : Kupatilo u sobi se pokvarilo. Mozes li izaci da se presvucem?
Varek krene da izadje ali Ristev ulazi.
Ristev : Majka mi je rekla…(vidi Rani) Sta ti radis ovde!?
Rani : Nase kupatilo se ne moze koristiti u kvaru je.
Varek : Izacicu ja da se snajka presvuce.
Ristev : Od svih kupatila ti si izabrala bas od mog brata!
Rani : Rekli su mi da je na putu, mislila sam da nece niko doci.
Ristev : Dobro.

Tamana i Malik su u bolnici.
Doktor : Bolest vam je uznapredovala.
Malik : Mozete li da ne govorite to!
Doktor : Mladicu moram vam reci istinu. Moracete ostati u bolnici.
Malik : Ne, ne to nikako! Ne zelim!
Tamana : Malik, molim te smiri se! Doktor ti zeli najbolje!
Malik : Tamana, svejedno cu umreti, ne zelim da to bude u bolnici. Molim vas , dajte mi nesto i pustite me da idem.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Sadasnjost.
Mladici su u kaficu, vide Namika i Lakana kako ulaze.
Manav : Zar je i njega poveo?
Saurab : Nisam mu mogao reci da ne dodje.
Manav : Dobro, rec da nisi zucnuo.
Saurab : Bez brige. (NASTAVAK NA SLED.STR.)

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4 5 6 7

Pozdrav svim sajtovcima od moderatora i prevodioca - Tempeste! Želim vam prijatan boravak na našem sajtu, tu smo zbog vas!

6 Komentar(a)

  • Morgana1231

    Serije retko kad pratim, ali “Odbačenu” sam odgledala od prve do poslednje epizode.Nikad je nisam preterano volela, niti mi se sviđao rasplet događaja, ali nešto me je uvek vuklo da gledam… 🙂 A fanfiction nastavak, kao i Odbačenu pratim od početka.Pošto nisam bila kod kuće ovih dana, tek sam sad stigla da pročitam ovu epizodu…Sviđa mi se kako se stvari odvijaju, i jedva čekam da vidim šta će se desiti na Saurabovom venčanju.Mahpeyker, hoće li epizoda danas, s obzirom da je prošlo četiri dana??…Možda postajem malo dosadna, ali baš me interesuje. 😀

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!