Fanfiction nastavak ”Odbačene” – 57. epizoda – “Sve ce biti drugacije…”

Proslost.
Rani se zeli istusirati medjutim tus ne radi. Sluzavka joj govori da ce pozvati majstora, predlozi Rani da se istusira u Varekovom kupatilu.
Rani : Necu se kod devera tusirati sramota je!
Sluzavka : Gdin Varek je otisao na put, nece biti tu nekoliko dana.
Rani : Ipak cu kod svekrve.
Sluzavka : Zauzela ga je gdja.
Rani: Dobro sacekacu.
Sluzavka : Zasto da trosite vreme ako imate slobodno?
Malik i Tamana su u Colkati.
Malik : (zagrli Tamanu) Volim te.
Tamana : I ja tebe.
Malik : Hocemo li da se vozimo camcem?
Tamana : Hajdemo. (Krenu medjutim Maliku se slosi te se samo srusi pored Tamane)
Tamana : Malik (uspanicena je, drmusa ga i udara)! Malik, molim te!
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Sadasnjost.
Kundan dodje do Lile kojoj rade mehendi i uhvati ju za ruku gde je taze uradjen i izmrljavi ga. Lila izvuce ruku iz njegove.
Lila : Pogledajte sta ste uradili!
Imli : Ko ste vi?
Kundan : Ja sam Lilin ….
Lila : Ja njega ne poznajem.
Kundan : Poznajes me, samo se ne secas!
Manu : Gdine, vi uznemiravate devojke! Molim vas idite odavde!
Kundan : Ali…
Manu : Idite!
Manav vozi bracu, zove Imli koja se ne javlja te joj ostavlja poruku.
Manav : “Imli duso, zavolela si kretena (Arnav i Saurab se smeju)! Ja znam da sam ja trazio tajno vencanje ali upravo sam ja otkrio drugima da se zenim. Molim te izvini i volim te najvise na svetu.” Stigli smo! (NASTAVAK NA SLED.STR.)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Pitaj AI Sapunićku bilo šta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:






6 Komentar(a)
Morgana1231
Serije retko kad pratim, ali “Odbačenu” sam odgledala od prve do poslednje epizode.Nikad je nisam preterano volela, niti mi se sviđao rasplet događaja, ali nešto me je uvek vuklo da gledam… 🙂 A fanfiction nastavak, kao i Odbačenu pratim od početka.Pošto nisam bila kod kuće ovih dana, tek sam sad stigla da pročitam ovu epizodu…Sviđa mi se kako se stvari odvijaju, i jedva čekam da vidim šta će se desiti na Saurabovom venčanju.Mahpeyker, hoće li epizoda danas, s obzirom da je prošlo četiri dana??…Možda postajem malo dosadna, ali baš me interesuje. 😀
Mahpeyker Kosem Sultan
Ne znam kindapovana sam ! Odvukli me na plazu .Bice cim se vratim.
A vencanje …
Morgana1231
Haha, pa nije ti loše, to “kindapovanje” je najbolje koje može da ti se desi… 😀
Mahpeyker Kosem Sultan
E skoro sam zavrsila 58. Posle toga kucam “Senke greha” pa 59.epi.
Morgana1231
Super, samo opušteno, nemoj da žuriš, ni scenaristi Odbačene nisu žurili, kucali su 7,8 godina… 😉 😀
Mahpeyker Kosem Sultan
Poslata je 58. u pripremi je 59.
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!