Fanfiction nastavak ”Odbačene” – 57. epizoda – “Sve ce biti drugacije…”

Kod Caterdjijevih.
Akas : Mladici, zelim vam lep provod i pazite sta radite.
Manav : Bez brige sa mnom su.
Akas : Slusaj, ako preteras s picem zovi nekoga od nas, nemoj slucajno pijan sesti za volan!
Manav : Teco, meni opijanje nije u planu a za malog ne brini, taj se ne sme napiti veceras, a bogme ni sutra.
Saurab : A zasto?
Manav : Zato sto ne smes biti mamuran na svadbi.
Arnav : Tako je, ili ne daj Boze da ti bude muka u sred ceremonije pa se ispo…
Manav : Daj taman sam resio da se zenim i ti mi morao opet zgaditi vencanje!
Akas : Manave, da ti nisi malo pobrkao loncice? Kolko je meni poznato ovde se moj sin zeni.
Arnav : Manave ti si se dobro uziveo u ulogu.
Miti : A mozda je resio da se ozeni Imli?
Manav : (iznervirano)Bravo tetka!
Miti : Zasto se ljutis? Gde sam pogresila?
Manav : Nisi ti tetka, ja sam. Trazio sam od Imli da nikom ne govori a sam sam se izlanuo.
Akas : Znaju li Visnu i Mukta?
Manav : Ne jos, sutra cu im reci.
Akas : Dobro, nemojte da vam ista pokvari raspolozenje, lepo se provedite, necemo sad o tome.
Rani je sa Tamanom.
Rani : Pomirili smo se (smeh).
Tamana : Ne svidja mi se to sto radis, ne budi kao oni.
Rani : Nisam kao oni! Oni su napali neduznu zenu koja se trudila da im svima udovolji a ja samo vracam milo za drago onima koji su mi naudili.
Tamana : A ako i ti budes patila zbog toga?
Rani : Vecu patnju od one ne mogu doziveti.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Lila i Imli caskaju, pored njihove kuce prolazi Kundan, koji ih vidi, posto su njih dve kod prozora.
Kundan : Ovo je ona! Kako da dodjem do nje?…
Imli : Lila, dolazi zena koja radi mehendi.
Lila : Idemo tamo onda.
Kundan kuca na vrata,Lanija mu otvara.
Lanija : Dobar dan, dobro dosli.
Kundan : Hvala, ja sam poznanik mlade.
Lanijs : Nisam vas ranije vidjala.
Kundan : Nisam odavde. Pusticete me da pozdravim Lilu?
Lanija : Svakako. (NASTAVAK NA SLED.STR.)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Pitaj AI Sapunićku bilo šta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:






6 Komentar(a)
Morgana1231
Serije retko kad pratim, ali “Odbačenu” sam odgledala od prve do poslednje epizode.Nikad je nisam preterano volela, niti mi se sviđao rasplet događaja, ali nešto me je uvek vuklo da gledam… 🙂 A fanfiction nastavak, kao i Odbačenu pratim od početka.Pošto nisam bila kod kuće ovih dana, tek sam sad stigla da pročitam ovu epizodu…Sviđa mi se kako se stvari odvijaju, i jedva čekam da vidim šta će se desiti na Saurabovom venčanju.Mahpeyker, hoće li epizoda danas, s obzirom da je prošlo četiri dana??…Možda postajem malo dosadna, ali baš me interesuje. 😀
Mahpeyker Kosem Sultan
Ne znam kindapovana sam ! Odvukli me na plazu .Bice cim se vratim.
A vencanje …
Morgana1231
Haha, pa nije ti loše, to “kindapovanje” je najbolje koje može da ti se desi… 😀
Mahpeyker Kosem Sultan
E skoro sam zavrsila 58. Posle toga kucam “Senke greha” pa 59.epi.
Morgana1231
Super, samo opušteno, nemoj da žuriš, ni scenaristi Odbačene nisu žurili, kucali su 7,8 godina… 😉 😀
Mahpeyker Kosem Sultan
Poslata je 58. u pripremi je 59.
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!