Car Ašoka Veliki – 376. epizoda
Prikazan je flešbek:
Nirankuš plače u strahu jer se voda sipa na njega kroz lonac koji visi iznad njegove glave. On viče da ne zna ništa o Gondni. Ašoka i Ačarja RG ga posmatraju.
Kraj flešbeka.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Bindu najavljuje da će Nirankušu biti dodeljena smrtna kazna ako u roku od 2 dana ne kaže ništa. To će biti poruka Gondni. Neće dopustiti Gondni i njegovim pristalicama da žive. A što se tiče princeze Padmavati (Kaurvaki) koja je varala….. Darma ga prekine i zaustavi da ne kazni Kaurvaki. Veli da je pred svima prihvatila svoju grešku, a nije čak ni krivila Devi. Sušim podrži Darmu. Bindu kaže da veruje više svojoj Darmi, nego sinu. Oslobodiće Devi i Kaurvaki od bilo kakve kazne. Čaru razmišlja da ona obično baca (crnu) magiju na druge, a ovog puta je ova Padmavati bacila čini na njenog sina. Padmavati (Kaurvaki) se zahvaljuje što ih nije kaznio.
Anindini drži prasad u rukama i čeka Ašoka. Ašoka ode u drugom pravcu kako bi je izbegao, a onda se sudari sa Kaurvaki koja mu padne u rukama. Ašoka joj prebacuje da malo više bude pažljiva. Kaurvaki mu odvrati da brine o sebi. Ašoka joj veli da izgleda srećno sa svojim izborom (Sušimom). Kaurvaki ga pita da li je iznerviran njenim izborom. (NASTAVAK NA SLED.STR.)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Pitaj AI Sapunićku bilo šta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:







2 Komentar(a)
DINA
Sindi, znam da nije teme ali da ti čestitam u vezi Ronalda… Žao mi što je povrijeđen ali ipak su osvojili evropsko…Vjerujem da si navijala za Portugal
slike
Sinderella
Aa Dina, hvala ti. Gledala sam, ali jedva nekako da pamtim utakmicu, imala sam veliku temperaturu. Taman sam malo ozdravila, i ovih dva dana mi je opet bilo loše.
A stvarno je i meni bilo žao kad se povredio. 12 godina je čekao taj trenutak, i na kraj povreda u ranoj fazi utakmice. Ne što mi je jedan od omiljenih igrača, ali stvarno nikome ne želim da propusti finale SP-a, EURA ili LŠ. Još nije bio dosuđen ni faul, a nisam videla da se Paje prišao izviniti. A bio mi je (Paje) gotivan igrač, razočarao me da se nije izvinio.
Navijala sam za Portugal i Hrvatsku, i jako mi je bilo teško kad su se sastali u ranoj fazi takmičenja. A Portugalci su zaslužili, vratilo im se ono finale protiv Grčke 2004.god.
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!