Car Ašoka Veliki – 376. epizoda
Chakravartin Ashoka Samrat/Car Ašoka Veliki,  Indijske Serije

Car Ašoka Veliki – 376. epizoda

8

Prikazan je flešbek:
Nirankuš plače u strahu jer se voda sipa na njega kroz lonac koji visi iznad njegove glave. On viče da ne zna ništa o Gondni. Ašoka i Ačarja RG ga posmatraju.
Kraj flešbeka.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Bindu najavljuje da će Nirankušu biti dodeljena smrtna kazna ako u roku od 2 dana ne kaže ništa. To će biti poruka Gondni. Neće dopustiti Gondni i njegovim pristalicama da žive. A što se tiče princeze Padmavati (Kaurvaki) koja je varala….. Darma ga prekine i zaustavi da ne kazni Kaurvaki. Veli da je pred svima prihvatila svoju grešku, a nije čak ni krivila Devi. Sušim podrži Darmu. Bindu kaže da veruje više svojoj Darmi, nego sinu. Oslobodiće Devi i Kaurvaki od bilo kakve kazne. Čaru razmišlja da ona obično baca (crnu) magiju na druge, a ovog puta je ova Padmavati bacila čini na njenog sina. Padmavati (Kaurvaki) se zahvaljuje što ih nije kaznio.

Anindini drži prasad u rukama i čeka Ašoka. Ašoka ode u drugom pravcu kako bi je izbegao, a onda se sudari sa Kaurvaki koja mu padne u rukama. Ašoka joj prebacuje da malo više bude pažljiva. Kaurvaki mu odvrati da brine o sebi. Ašoka joj veli da izgleda srećno sa svojim izborom (Sušimom). Kaurvaki ga pita da li je iznerviran njenim izborom. (NASTAVAK NA SLED.STR.)

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4 5

Pozdrav svim sajtovcima od moderatora i prevodioca - Tempeste! Želim vam prijatan boravak na našem sajtu, tu smo zbog vas!

2 Komentar(a)

  • DINA

    Sindi, znam da nije teme ali da ti čestitam u vezi Ronalda… Žao mi što je povrijeđen ali ipak su osvojili evropsko…Vjerujem da si navijala za Portugal
    slike

    • Sinderella

      Aa Dina, hvala ti. Gledala sam, ali jedva nekako da pamtim utakmicu, imala sam veliku temperaturu. Taman sam malo ozdravila, i ovih dva dana mi je opet bilo loše.
      A stvarno je i meni bilo žao kad se povredio. 12 godina je čekao taj trenutak, i na kraj povreda u ranoj fazi utakmice. Ne što mi je jedan od omiljenih igrača, ali stvarno nikome ne želim da propusti finale SP-a, EURA ili LŠ. Još nije bio dosuđen ni faul, a nisam videla da se Paje prišao izviniti. A bio mi je (Paje) gotivan igrač, razočarao me da se nije izvinio.
      Navijala sam za Portugal i Hrvatsku, i jako mi je bilo teško kad su se sastali u ranoj fazi takmičenja. A Portugalci su zaslužili, vratilo im se ono finale protiv Grčke 2004.god.

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!