Car Ašoka Veliki – 394. (maha) epizoda, 2.deo – Bindu se povlači kako bi izabrao ženu za Ašoku i Sušima!
Bindu ga pita šta to priča. Šta bi Siamak mogao da radi sa Unanima? On (Simak) nema ništa sa njima. Ašoka ističe da je to veoma duboka konekcija/povezanost. Dharma se ubaci, savetuje Ašoku da razmisli pre nego što nešto kaže. Može povrediti nekoga. Ašoka razmišlja o Siamakovoj istini i kako ga je majka savetovala protiv toga pre 10 godina. On potom kaže majci da ovo govori kako bi ih sačuvao od nevolja.
On se potom krene i ka Bindu-u: “Rajmata je ovde živela 10 godina. Ubacila je strah u srca ljudi kao Gondna. Ne razumem kako je mogla ovo uraditi bez nečije pomoći/podrške. Rajmata je ovo uradila jer su je Siamak, Čaru, Mahamatja i Sušim podržavali.”
Bindu se iznervira videvši u Ašoki ponovo Čand avatar: “Prestani!”
Siamak glumata da je povređen: “Šta ti se dogodilo? Ne bih ubio Rajmatu da podržavam Unanije.”
Ašoka: “I ona je volela svog sina, ali ga je pred svima nama ubila kako bismo joj verovali. Ti si njen učenik. Pratio si njen put. Ovde si se pretvarao da si spasilac.”
Siamak odgovori da zato i ne želi biti ovde. Želi da se kloni luksuza, planiranja i kovanja zavere. Ašoka već daje sasvim drugo značenje njegovim rečima. Možda on planira pre nego što uradi nešto, ali ne misle svi kao on. Svi imaju drugačije perspektive. S vremena na vreme, ono što se vidi nije tu, a ono što se ne vidi, zapravo jeste tu. Preklinje ga (Siamak Ašoka) da ne govori to. Samo želi da služi svojoj domovini, ništa drugo. (NASTAVAK NA SLED.STR.)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Pitaj AI Sapunićku bilo šta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:







20 Komentar(a)
helena
Prvo Simak ubi Helenu gle Helenu pred svima, nadam se zauvek jer bi serija skroz otišla u aut, bab bi onda imala 300 godina i više, dalje možda je malo i realno jer su ljudi u to doba živeli dugoo dugoo. Bindu me iznervir aništa novoi neobično vređa tu Kaur uff a koja li žena odgovara njegovom sinu mnogo me zanima. Sindi svaka čast na prevođenju mahe i Tempi kao je pomogla hvala na prevodu : -)
Sinderella
Ma ja videh tvoj komentar Lenice, i reko’ da te pitam, znaš li engleski?
helena
Znam solidno, onako sasvim dovoljno, jel nešto po sredi???
Sinderella
Jeste, treba mi pomoć. Veselja su mi došla glave, pokupila sam virus.
Tempesta
Auh… Ako ti treba nešto, tu sam….
Sinderella
Da se na FB-u dogovorimo… Hvalaa ti puno, najbolja si! :-*
Tempesta
Kiss! <3
Sinderella
Je l’ si videla moj prethodni komentar?
helena
Ajj joj, tek sad vidim, mislila sam da mi nisi odgovorila, u gužvi sam spremam svoj rođendan i tako. Izgleda da ti treba zamena za prevod, nažalost tu ti ne mogu pomoći, jer ja stvarno imam gust raspored i privatne obaveze, da nemam ne da bi pomogla tebi nego bi prevodila i neku drugu seriju ovde, baš m ije žao želim ti brz oporavak, možda Tempi ili neko drugi može da pomogne.
Sinderella
Da, 6-tog ti je rođendan, zar ne?
Nema veze, videću sam Tempi. Hvala u svakom slučaju.
helena
Jeste sutra mi je rođendan, drago mi je što ćeš dobiti pomoć, stvarno mi je žao zbog toga što nisam u prilici da ti pomognem, još jednom želim brz oporavak mojoj dragoj Sindi.
Sinderella
Sretan ti rođendan draga, da ga provedeš u veselju i sa svojim najbližima! Sve najbolje i živela ti nama još 100 godina! 🙂 <3
helena
Oooo pa hvala Sindić drago mi je što na ovom sajtu imam prave priatelje, lepo je bilo s tim što nisam ni oka sklopila, bila luda žurka hvala najlepše i drugi put.
Vivian :D
Pridružujem se čestitkama,srećan rođendan,sve najbolje. Želim ti dug život,mnogo zdravlja,sreće i veselja. <3
helena
Hvala puno Vivi, baš sam se lepo provela, malo slavlja i ludila nije na odmet :)))) Hvala još jednom na lepim čestitkama, puno pozdrava za tebe.
Tempesta
Maha epizodu je vala Sindić sve sama prevela, alal joj vera! :))
E, al dobro je Kaur odbrusila Binduu… sve je lepo rekla.
helena
Dobro, ipak si ti pripomogla malo više kad god je trebalo, vredna je Sindić ali gde da zanemarimo Tempili slažem se sa raspravu nesuđenog svekra i snahe, zaslužio je pošteno : -)
Tempesta
Hehe :)) :-*
helena
I uvek si tu uz nas sve i uz Sindić sada joj je potrebna pomoć izgleda, ali ja nažalost nemam vremena : -(
helena
: ))))) <3 <3 <3
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!