Shakti ( 107. ep. ),19.10.2016.,Čovek se pretvara u kinara i odlazi po Somiju!

Prevod čitateljka Anabela.Hvala! 🙂
Epizoda počinje sa Karinom koja pita Somiju da joj spakuje odeću, kaže da svi kinnari dolaze u hram sa različitih mesta. Somija ne želi da ide, pita njih da odu u hram. Karina govori da i ona mora da ide. Rani veli Somiji da mora da ide iz ovog grada i zemlje. Otićiće u svet kakav nije zamišljala ni u snovima.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Surbi i Harman pričaju sa muškarcem, treba im osoba koja bi išla u hram. Muškarac kaže da im jedna osoba može pomoći, zove se Kaustub. Taj tip ima samo jednu slabost, a to je novac. Harman se složi i pita za njegov broj. Ovaj da Harmanu broj tog tipa. Harman govori da se nada da ovo neće reći nikome, nijednoj kinnari. On ih uverava da neće nikom ništa reći, doda da je u Surbinim očima videla ljubav i bol za svoju sestru. Surbi i Harman odlaze. Stižu na datu adresu i sretnu Kaustuba. Kaustub ih pita ko su oni. Harman veli da moraju da pričaju sa njim. Uđu unutra. Sve kinnare se okupe ispred hrama. Latika sretne Maliku, srećna je. Govori da se sreću nakon godinu dana, hajde da ostave stvari u gostinjsku sobu i pričaju. Ona ugleda Somiju i pita je jesu li je roditelji ostavili ovde. Ona je jako lepa. Saya govori da su je oni doveli, pošto ona pripada ovde. Latika prokomentariše da zato izgleda tužno, uskoro će biti srećna. Somija pita zar sreća ovde? Karina joj veli da će se usrećiti uskoro.
Nastavak na sledećoj strani
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Sestre - Shakti
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

43 Komentar(a)
Irma
Konacno da se Harman i Somija sretnu, a Harman se pojavljuje u pravom stilu heroja ❤
Maya
Da, u najnovijim epizodama Harman kontaktira sa Soumyom preko Kaustubovog telefona. On odlazi da je pronađe i dolazi na vreme da je spasi od siledžija… Izašao je novi TRP uzgred.
Irma
Ove sadasnje epizode su kao stvorene za moju dusu i srce ❤
Maya
Slažem se sa tobom, draga ♥ 🙂
Irma
❤❤❤❤❤
helena
Ja sam bas uzivala u ovim scenama, Harmanov ulazak je bio bas herojski, za sve romanticarske dusice, ja sam se sva istopila na ove scene.
Maya
Novi TRP-Top 10 serija nedelje:
#1 Naagin 2 3.9
#2 Shakti 3.1
#3 Saath Nibhana Saathiya 2.9
#4 Yeh Hai Mohabbatein 2.8
#5 Udaan 2.7
#6 Siya Ke Ram 2.4
#6 Kumkum Bhagya 2.4
#6 Brahmarakshas 2.4
#6 Taarak Mehta Ka Ooltah Chasmah 2.4
#7 Sasural Simar Ka 2.3
#8 Chandra Nandini 1.9
#8 Ishqbaaz 1.9
#8 Swaragini 1.9
#8 Kasam 1.9
#9 Suhani Si Ek Ladki 1.8
#9 Devanshi 1.8
#10 Mere Angne Mein 1.4
#10 Kavach 1.4
#10 ETRETR/Ek The Raja Ek Tha Rani 1.4
helena
Sakti se odlicno drzi, ali nema nigde Kawach.
Irma
Nasa Ek tha raja ek thi rani na 10 mestu, mogla je gledanost da bude veca ali dobro sta je tu je
helena
Nisu baš dobra dešavanja gledanost naglo pada.
Irma
Ova Bindu mi ide na zivce, ipak Jewan mi je nekako simpatican, a Raja i Rani samo se mire i svadjaju…
helena
Bindu nema morala, Rani je čistija ovako ali i u srcu i u duši….
Maya
Slažem se, Shakti je ranije bila na prvom mestu. Žao mi je što je ,,Kawach” pala sa gledanošću, razvukli su malo seriju pa je zato ispalo tako. A naravno stigla je i ,,Naagin 2″ koja je popularnija i već je zauzela prvo mesto. Uskoro stiže nova epizoda ,,Shakti” na sajt- Harman spašava Soumyu od bandita; Preeto, Harak Singh, Nimmi, Bebe, Surbi i Mahinder saznaju da je Soumya pronađena! Takođe, ovog vikenda je tu i specijalna epizoda ,,Shakti”- izašla je najava: Harman štiti Soumyu od Saye i ostalih kinnara!
helena
Jedva čekam te epizode, samo da starci i kinnari ne zabraljaju nešto. Uzgred, Kawach ima odličnu priču,koja se nažalost zgadila publici. ja lično pratim i Naagin 2 pa Devanshi, Chandu Nandini takođe.
Maya
Od serija na TRP listi, ja pratim: Shakti, Sasural Simar Ka, Kawach i Swaragini. Pratila sam i prvu sezonu Naagin nešto malo ali nemam želje da pratim drugu.
helena
Jeste bledo je to bez Arjuna, nego pošto si vatreni fan Neveste Mayo htela sam te pitati, ako kojim lsučajem znaš nešto o priči na osnovu koje je seria i snimljena????
Maya
Misliš da sam vatreni fan ,,Male Neveste”???
helena
Žao mi je ako sam pogrešila ali mi se čini da si je pratila a možda sam te pomešala sa nekim ko zna….
Maya
Nisi pogrešila. Pratila sam ,,Malu Nevestu” od početka pa sve do kraja, svih 8 godina. Pošto je u Indiji bilo puno puno brakova dok su deca još bila mala, bilo je vreme da se na neki način ukaže ljudima pažnja na to. Zato je, sa namerom da pokaže ljudima kako su brakovi dece loša i koje posledice mogu imati, 2008. počela ,,Mala Nevesta”/Balika Vadhu sa prikazivanjem. Počeli su sa Anandi, a završili sa njenom kćerkom Nandini.
helena
Sada mi je malo jasnije, načula sam da je tvorac ove serije neki Purmedu Šekar, posvetio Nevestu svojo majci koja e takođe bila žrtva ovih običaja, samo što se ona nije udavala za drugog muškarca ko što je u seriji prikazano. Ovakvi običaji su pravo društveno zlo u konzervativnoj Indiji, a mene je pored priče privukla i pokona glumica Pratiša koja je seriu obeležila za sva vremena. Samo ne razumem zbog čega si me to u predhodnom postu pitala da li mislim da si vatreni fan Neveste, ne razumem šta si time htela reći???
Maya
Pitala sam jer me začudilo otkud znaš da sam fan Male Neveste, a koliko se sećam nisam ti to rekla…Kako god, serija ,,Devanshi” se rekla bih nije nešto proslavila… 🙂
helena
Pa nisi mi rekla, ali na nekim postovima pričala, pa sam ja te postove pročtala i shvatila koliko ti voliš seriju. Da ne zaboravim da Devanshi se nije proslavila ali ipak ima dobru radnju stvarno šteta valjda je neće ukinuti.
Irma
Shakti na drugom mestu, nije ni malo lose, ali ove sadasnje epizode zasluzuju prvo mesto.
Irma
I ja draga sam u potpunosti uzivala gledajuci ih zajedno ❤❤❤
helena
Mada mi se ne dopada sšplet daljih događaja, negativci će opet zabrjlati.
Irma
Znas li nesto konkretno???
helena
Pa recimo da na indisjkim forumima gde sam ja prijavlena kao član komentarišu, da će Preeto ponovo rastaviti Harmana i Somiju.
Maya
Najverovatnije, da. Tako će i biti… :'(
helena
Nažalost sve više ima potvrđenih informacija, nikada glavni parovi ne mogu imati sreću. Plus postoji mogućnost da se vrati Nimmin pravi sin kinnar, nešto tako spominju.
Irma
Mogla sam da predpostavim, ta vestica
helena
Izgleda da će namerno pozvati neku Harmanovu drugaricu iz Londona i pokušaće da mu je nametne…
Irma
E ovo mi se nesvidja, tako ce slomiti Somiji srce…
helena
Ali Harman ce je podrziti.
Irma
Koga ce podrzati Somiju ili Prito???
helena
Za sada pisu da ce podrzati Somiju.
helena
Samo sto ce sreca kratko trajati, ko po obicaju…
Irma
Daj onda da uzivamo dok traje…
helena
Kratko ce trajati, jer se Harman po svemu sudeci opet zeni nekom Mahi…
Irma
Ko je ta Mahi, imali neka slika???
helena
Nemam ništa od dokaza, ne spominju ni glumicu koja će je glumiti, iskreno ko zna da l ije to tačno…
Irma
Ja bih volela da to ne bude istina
helena
Nažalost, potvrđena istina!!!!
helena
Sledeće nedelje se Harman veri tom Mahi…
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!