Dil Se Dil Tak,  Indijske Serije

Dil Se Dil Tak (91. ep.) 05.06.2017. – Parth sumnja da Teni nešto krije!

Indu pomaže Teni da obuče sari.Teni je u njemu nespretna.Parth dolazi I smeje se.Teni mu kaže da se ne smeje, kaže da ga izaziva da je nauči da nosi sari.Parth kaže da će on u 4 koraka da je nauči.Parth joj pokazuje I ona shvati.Indu mu kaže da joj je olakšao rad.Parth kaže Teni da je razmišljao da pita policiju da pogleda snimak kako bi znali ko joj je ukrao ogrlicu.Teni je zbunjena, kaže da nema potrebe,sami će ih obavestiti I doneti joj istu.Kaže da ne treba da navaljuju.Parth razmišlja kako je plakala za ogrlicu,a sada izbegava da je uzme. Sejal briše Vikasovu sliku iz svog telefona.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Mohini dolazi I pita je zbog čega se udružila sa Sejal.Kaže da misli da je ona umešana u to ubistvo.Sejal kaže da ne mogu nikoga optuživati za ubistvo, doda da se neće družiti sa Teni I odlazi. Teni dolazi za poju u lepom pink sariju.Parth joj nagoveštava da super izgleda.Dadu stavlja tika na Tenino čelo.Shorvori joj poklanja ogrlicu.Parth joj takodje stavlja tika.

(NASTAVAK NA SLED. STRANI)

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Razgovarajte sa likovima iz serije Dil Se Dil Tak

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4 5

Avatar photo

Ja sam Vivian 98 i sada sam jedna od vaših moderatorki. Nadam se da ćemo nastaviti naše druženje, kao što smo to činili i do sada!

4 Komentar(a)

  • Niki

    Ova serija mi je u pocetku bila dosadna a sa mi je malo interesantnija..Steta sto niko ne komentarise..Sad me je najava zaintrigirala.Vjerovatno neko sanja ili zamislja..Mozda Teni zamislja pa ce onda shvatiti da voli Partha,zbog toga sto joj je Parth rekao..Iskreno meni su Parth i Shrovori ljepsi par.Jasmin je dobra glumica ali kao pojava mi nije nista posebno,nije bas za glavnu ulogu..

    • Vivian :D

      Pozdrav Niki, pa gdje si ti? 😀
      Slažem se sa tobom, ni meni se Teni ne dopada. Jako me nervira to što samo interes gleda i na novac misli. Mislim neki Amanovi gestovi bi je trebali bar malo dirnuti. Jako mi je ružno ovo što radi Amanu. Ne kažem i on je griješio. Ali mislim da sada ovo ne zaslužuje. Ona ga konstantno laže, ni ne želi da pokuša da ostvari neki dublji kontakt sa njim, pa bar prijateljski. I ne sviđa mi se u kom pravcu radnja ide, jer bi jako glupo bilo da sada Parth i ona budu zajedno. Malo mi u nekim situacijama ide i Parth na živce i neke scene njih dvoje su mi bespotrebne. Mada naravno, Parth je gleda samo kao prijatelja, ali opet nekako mi ružno. Samo da ne pretvore nju u negativku i treću osobu između Partha i Shrovori. Kad bi se bar u Amana zaljubila.

      • Niki

        Pozdrav Vivi,tu sam ja 🙂
        Sve si u pravu,i ja mislim da bi bilo glupo da Parth i Teni budu zajedno jer onda ona ne bi bila surogat majka njegovom djetetu,vec bi mu bila zena..I to je onda skretanje sa teme..Nesto ne vjerujem ni da ce sta biti od Teninog vjencanja sa Amanom..Bilo bi dobro da ostane sa njim ali cisto sumnjam..

        • Vivian :D

          E nažalost, i ja sumnjam da će biti bilo šta od Amanovog i Teninog vjenčanja. Uprskaće ona i onda jedino ima šanse ako bi se pokajala i malo “trčala” za njim i zaista ga zavoljela. Ali nekako sumnjam, ne može to na silu. Ako se do sada nije zaljubila…

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!