Dnevnik po kome je rađen deo “Odbačene” – 6. deo
Dnevnik po kome je radjen deo Odbacene,  Fanfiction nastavci

Dnevnik po kome je rađen deo “Odbačene” – 6. deo

www.youtube.com56454

Zahvalila mu se što se molio da ozdravi i što se raspitivao za njeno zdravstveno stanje. Pitala ga je kako su mu svi kuci i kako je Nilofer. Ašfag odgovara da su svi dobro samo ne zna kako je Nilofer, jer ga je ona napustila, saznavši da on voli drugu. Miti je bilo žao zbog toga. Ašfag joj kaže da je Zubeida rodila devojcicu i ona je dobila njeno ime. Zove se Miti, i sad on nju više i ne može da zaboravi i da puno voli tu malu Miti. Miti je jako srecna što se rodila devojcica i što nosi njeno ime, i oni završavaju razgovor.
Miti je svaki dan slušala plač svojih beba, i pomislila možda nju zovu. Probala je da ustane, ali je bila jako slaba. Nekako je ustala pridržavajuci se, došla do kupatila, pokvasila ruku i prešla preko lica, a onda i dalje pridržavajuci se stigla do vrata. Na ogledalu je videla da čupava, uzela je četku i prešla preko kose. Izašla je iz sobe pridržavajuci se za zid, nije znala gde su smeštene bebe, ali po plaču ih je našla. Morala je proći pored bračnog kreveta za koji se pridržavala da bi stigla do četiri krevetića. Krevetići su bili u beloj boji , a svaka devojčica je imala roze kapicu, samo u različitim nijansama, samo je dečak imao plavu kapicu. Naizmenično ih je posmatrala pridržavajući se za krevetiće.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Picture source: www.youtube.com

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4 5

Pozdrav svim sajtovcima od moderatora i prevodioca - Tempeste! Želim vam prijatan boravak na našem sajtu, tu smo zbog vas!

24 Komentar(a)

  • Goca

    Kako su mi na ovoj slici slatki Gaurav Bađađž i Tina Duta. Gaurav je u ovoj seriji imao tako lepu i pozitivnu ulogu da mi je teško poverovati, da u drugoj seriji glumi negativca.

    • Mahpeyker Kosem Sultan

      Glavni je lik
      Čak mi na momente ima lepe scene sa Srrejitom.
      Ali mi je u većini serije strašno mrzak.

      • Goca

        To im je profesija, da glume i pozitivce i negativce. Kako mi je Barunova baka, u toj seriji mila i draga sa nežnom facom, ali kada sam je ugledala da u drugoj seriji glumi vešticu, ja sam se smrkla jedva sam je prepoznala.

        • Mahpeyker Kosem Sultan

          Ma meni nije problem što je on negativac.

          I Ašgar (terorist) je bio pa sam ga obožavala.Meni on bio fenomenalan.

          To je svakako do glumca koji je fenomenalan.

          Kada sam pisala Senke greha gde je on igrao partnera a kasnije oca Tini Datti skidala sam slike iz druge serije.
          Tu mi uloga delujev skroz drukčije od Ašgara.

          Sad kod Garava mi je problem što mi nema tu zloćko harizmu.

  • Selim :D

    Ludilo. Hahha. Citam komentare i ubijam se od smeha posebno od Mah. Koja ima jako izrazen humor. A sto se tice serije Miti me nervira sada stvarno prvo me je nervirala sto nije htela da oprosti Ići a sada zbog ovoga. Pa zeno bozija sta je tebi imas neki problem on se napio i nije ni znao da je Camili spava sa njim u cemu je problem. Sada me stvarno nervira i sa ovim bebama i svime. Ako vako nastavi stvarno cu se najutiti na nju i nece je oprati ni jedna voda.

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!