Dnevnik po kome je rađen deo “Odbačene” – 6. deo
Dnevnik po kome je radjen deo Odbacene,  Fanfiction nastavci

Dnevnik po kome je rađen deo “Odbačene” – 6. deo

1

Ona je bila u svetom braku sa Višnuom, izašla je čista, ona je bila u bordelu i izašla je čista. I kaže mu još i da je nikada više nije dotakao i da je ne prlja. Pita se šta će ona u njegovom životu, kad je videla kakve on ženske voli, i kakve je dovodio kuci, a to može i Višnu da potvrdi. Ona izlazi iz sobe i dalje držeći se za zid, pa je čak i poklekla, zamalo da padne. Akaš je bio iznenađen i zapanjen i pošao je za njom, ali nije smeo da joj priđe. Miti je jedva stigla do kreveta i legla, a Akaš je odmah ušao za njom u sobu i rekao: ,,Ti moraš da znaš šta se desilo one noci!”
Miti mu kaže da je to više ne interesuje, ona je tog jutra dobro razumela njegov izbor, a to je da je on izabrao majku njegove ćerke, a ona je samo osoba sa kojom on nije mogao da dobije dete i ne želi da ga sluša više. On joj kaže drhtavim glasom da mora da ga sasluša, i poceo je da joj prica, sve joj je potanko objasnio šta se desilo te večeri i noći. Mora da ga razume da on to nije namerno uradio.
Miti ga pogleda pa mu kaže: ,,Ubica, lopov, lažov i prevarant uvek nađu opravdanje za svoja dela.”

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4 5

Pozdrav svim sajtovcima od moderatora i prevodioca - Tempeste! Želim vam prijatan boravak na našem sajtu, tu smo zbog vas!

24 Komentar(a)

  • Goca

    Kako su mi na ovoj slici slatki Gaurav Bađađž i Tina Duta. Gaurav je u ovoj seriji imao tako lepu i pozitivnu ulogu da mi je teško poverovati, da u drugoj seriji glumi negativca.

    • Mahpeyker Kosem Sultan

      Glavni je lik
      Čak mi na momente ima lepe scene sa Srrejitom.
      Ali mi je u većini serije strašno mrzak.

      • Goca

        To im je profesija, da glume i pozitivce i negativce. Kako mi je Barunova baka, u toj seriji mila i draga sa nežnom facom, ali kada sam je ugledala da u drugoj seriji glumi vešticu, ja sam se smrkla jedva sam je prepoznala.

        • Mahpeyker Kosem Sultan

          Ma meni nije problem što je on negativac.

          I Ašgar (terorist) je bio pa sam ga obožavala.Meni on bio fenomenalan.

          To je svakako do glumca koji je fenomenalan.

          Kada sam pisala Senke greha gde je on igrao partnera a kasnije oca Tini Datti skidala sam slike iz druge serije.
          Tu mi uloga delujev skroz drukčije od Ašgara.

          Sad kod Garava mi je problem što mi nema tu zloćko harizmu.

  • Selim :D

    Ludilo. Hahha. Citam komentare i ubijam se od smeha posebno od Mah. Koja ima jako izrazen humor. A sto se tice serije Miti me nervira sada stvarno prvo me je nervirala sto nije htela da oprosti Ići a sada zbog ovoga. Pa zeno bozija sta je tebi imas neki problem on se napio i nije ni znao da je Camili spava sa njim u cemu je problem. Sada me stvarno nervira i sa ovim bebama i svime. Ako vako nastavi stvarno cu se najutiti na nju i nece je oprati ni jedna voda.

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!