Dnevnik po kome je rađen deo “Odbačene” – 6. deo
Dnevnik po kome je radjen deo Odbacene,  Fanfiction nastavci

Dnevnik po kome je rađen deo “Odbačene” – 6. deo

www.aapkacolors.com3

Došla je Gomti i donela četiri flašice mleka. Miti je uzela dve flašice i rekla da mora da su mnogo gladne kad ovoliko plaču. Gomti je hranila druge dve bebe. Ušao je Akaš i ugledao Miti, prišao tetki i uzeo flašice, da bi on hranio bebe, i tetki dao znak da izađe iz sobe. A onda sa blagim osmehom na usnama pogledao Miti i rekao kako mama ne može sama da nahrani bebe, mora i tata. Miti je samo ćutala. A kad su bebe bile site, odmah su zaspale. Miti je krenula da izađe pridržavajuci se za krevet, ali je Akaš podigao, zagrlio i rekao: ,,Ko još svom mužu daje ovakav poklon, kroz šta sve nismo prošli, samo zato što si ti tvrdoglava i mislila si da nikad nećeš postati majka, a ja sam znao, ja sam oduvek znao da će meni moja Miti dati potomstvo.” Kako ga mnogo u životu namučila, i od života mu napravila pakao, da je mnogo voli i da bi umro da ga je ostavila…. Miti mu kaže da je pusti, i da je više nikada nije dotakao. Otrgla se od njega i uhvatila se za krevet. Tako sagnuta je stigla do vrata, držala se za ragastov, okrenula se i rekla mu da je on toliko prljav da ga sva voda sveta, pa ni njihova sveta voda iz Ganga ne može oprati.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Picture source: www.aapkacolors.com

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4 5

Pozdrav svim sajtovcima od moderatora i prevodioca - Tempeste! Želim vam prijatan boravak na našem sajtu, tu smo zbog vas!

24 Komentar(a)

  • Goca

    Kako su mi na ovoj slici slatki Gaurav Bađađž i Tina Duta. Gaurav je u ovoj seriji imao tako lepu i pozitivnu ulogu da mi je teško poverovati, da u drugoj seriji glumi negativca.

    • Mahpeyker Kosem Sultan

      Glavni je lik
      Čak mi na momente ima lepe scene sa Srrejitom.
      Ali mi je u većini serije strašno mrzak.

      • Goca

        To im je profesija, da glume i pozitivce i negativce. Kako mi je Barunova baka, u toj seriji mila i draga sa nežnom facom, ali kada sam je ugledala da u drugoj seriji glumi vešticu, ja sam se smrkla jedva sam je prepoznala.

        • Mahpeyker Kosem Sultan

          Ma meni nije problem što je on negativac.

          I Ašgar (terorist) je bio pa sam ga obožavala.Meni on bio fenomenalan.

          To je svakako do glumca koji je fenomenalan.

          Kada sam pisala Senke greha gde je on igrao partnera a kasnije oca Tini Datti skidala sam slike iz druge serije.
          Tu mi uloga delujev skroz drukčije od Ašgara.

          Sad kod Garava mi je problem što mi nema tu zloćko harizmu.

  • Selim :D

    Ludilo. Hahha. Citam komentare i ubijam se od smeha posebno od Mah. Koja ima jako izrazen humor. A sto se tice serije Miti me nervira sada stvarno prvo me je nervirala sto nije htela da oprosti Ići a sada zbog ovoga. Pa zeno bozija sta je tebi imas neki problem on se napio i nije ni znao da je Camili spava sa njim u cemu je problem. Sada me stvarno nervira i sa ovim bebama i svime. Ako vako nastavi stvarno cu se najutiti na nju i nece je oprati ni jedna voda.

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!