Ek Tha Raja Ek Thi Rani,  Indijske Serije

Ek Tha Raja Ek Thi Rani (04. ep.) 30.07.2015. – Rana ji-eva žena i Gayatrin verenik su umrli!

capture-20150731-121411 capture-20150731-122005 capture-20150731-122159 capture-20150731-122336 capture-20150731-122801 capture-20150731-122935 capture-20150731-123152 capture-20150731-123301 capture-20150731-123837 capture-20150731-123926 capture-20150731-124106

Gayatri trlja kurkumu na noge njene snaje. Ona priča o smrti Rana ji-ne žene. Snaje je i dalje ismevaju što se još uvek nije udala. Gayatri kaže da sanja samo zato što svi kažu da ona ne može dobiti ništa.
Seth priča sa svojom ženom kako Gayatri voli snove. Maa brine da Gayatri i dalje sanja za ono što je nemoguće sve do danas.
Raj Mata priča sa svojom služavkom i kaže da je njen sin izgubio življenje i osmeh i da ga nesreća i danas proganja.
Gayatrina majka kaže da se sudbina njene Gayatri promenila onog dana kad je njen verenik umro. Nema nade ni danas. Seth kaže da je siguran da će se sreća njihove Gayatri uskoro promeniti.

Gayatri se igra sa decom kada čuju haos iz kraljevske palate. Deca pitaju kakva je zabava u palati, oni veruju da je ona pročitala mnogo knjiga i da sigurno zna to. Gayatri kaže da ima sigurno velika hala, ljudi obučeni u šarenu odeću i nakit. Potom doda da je Rana ji sigurno takođe tamo.
Na zabavi, stranac pita Rana ji-a da li mu se svidelo življenje široko. Rana ji kaže da je bio daleko od svoje države, kako je mogao biti srećan. On klima na pitanje da li je kraljica sama sebi stavila bedž na grudi. Rana ji priđe Raj Mati koja ga upozna sa britanskim oficirom stanovnika. Oficir kaže da je zaista vruće ovde. Rana ji kaže da je to njihova zemlja, mora biti zaista visoka temperatura zbog njih, zato im kaže da rade svoj posao, a da puste njih da upravljaju. Raj Mata kaže Rana ji-u da im kaže za njegovo iskustvo iz Londona kada su krekeri odjednom bačeni u vazduh. Rana ji se seti nekih scena iz rata, on napusti palatu dok Bhanu Mati nastoji u tome da ga zaustavi. Deca pitaju Gayatri da vide vatromet. Gayatri sedne u auto sa decom i Kakom i sama vozi. Bhanu Mati pokušava da zaustavi Rana ji-a koji brzo vozi, Gayatri im se nađe na putu i zaustavi auto zatvorivši oči. Bhanu Mati grdi Kaku zašto nije gledao, zna li da je to auto Rana ji-a. Gayatri je uzbuđena i pokuša da vidi lice Rana ji-a, on nije okrenuo lice.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Gledaćete: Maa kaže Sethu da je Gayatri danas uzela kola. Deca im kažu da je to bio auto Rana ji-a (valjda sa kojim se zamalo nisu sudarili). Gayatri sluša Rana ji-a kako priča sa nekim u biblioteci. Oni prolaze jedno pored drugog, Gayatri izgubi ravnotežu i Rana ji je uhvati.

 

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2

Ja sam vaš moderator Jeca, družili smo se i na starom sajtu. Želim vam prijatan boravak na sajtu!

74 Komentar(a)

    • Sinderella

      Jeco, prvo da ti se zahvalim za prevod. Odličan je kao i uvek. Drugo, ne razumem te. Zašto se opet izvinjavaš, a prevod čak nije ni mnogo kasnio. Em nam prevodiš i mi sad treba da budemo bezobrazne i da se ljutimo. Svako ima svoje obaveze. Jos jednom ti hvala za prevod, super je. I ne brini ako malo zakasnis da prevodom. ;)*

    • helena

      Ma nema veza Jeco, prevod je ionako super… Sta reci serija je sve zanimljivija, iz dana u dan, samo mi je zao Gayatrine i Rana ji- eve sudbine, ipak su izgubili voljene, nego Jeco da li je tacno da ce Rana spasiti Gaye iz neke reke???

      • Sinderella

        Da ti ja odgovorim. Sad koliko je to tačno ne zna se. Ja sam isto to čitala na DesiTVBox-u. Mogu reci da je DesiTVBox pouzdan i da sve što sam do sada čitala na njemu se ispostavilo tačnim. Možda je i tačno možda i ne. Nadamo se da će se ispostaviti tačnim.

        • helena

          Hvala ti puno Sinderella, na ovom odgovoru… I ja pratim desavanja preko DESITVBOX-A, i iskreno se nadam da su sve informacije tacne, koliko sam upucena ova serija je sa snimanjem pocela skoro, da ne znas mozda kakav je rejting u Indiji, jer ja bih stvarno volela da vise zemalja emituje ovu seriju.. <3<3<3

          • Sinderella

            Ma nema na čemu. Iskreno ne znam kakav je rejting, pokusaću da saznam. Ja bih volela kad bi se emitovala na nekom našem kanalu sa prevodom. Super bi to bilo. <3

  • Niki

    Zanimljiva epizoda.Zao mi je jer su Rana i Gayatri pretrpeli takav bol u proslosti ali mozda im to pomogne da se lakse zblize njih dvoje,jer mislim da osobe koje su dozivele istu bol najbolje mogu razumeti jedna drugu..Nadam se lepom razvoju njihove price

  • Ivana Nina

    Prevod je super,zaista nema brige ako malo zakasni svi imamo strpljenja i mozemo malo sacekati.Danas vidimo da i Gayatri i Rana pate iznutra iako se to do sada nije primetilo,oboje su izgubili one koje vole i sada im je tesko da nastave dalje.Zbog toga ce sigurno biti najbolji jedno za drugo kako bi jedni drugima mogli zaleciti rane.I dalje ne znam kako ce se sve to izdesavati oko njihovog zvanicnog susreta,u najavi staro dobro indijsko padanje devojka i hvatanje od strane muskarca videcemo da li ce se tada sprijateljiti ili vec sta.

  • Sinderella

    Gayatri je prelepa. Rana nije sto se tice fizickog izgleda prelep, ali nije u sve u tome. Svako je lep na svoj nacin. Koliko znam, Gaya i Rana ce se vencati iz politickih razloga. Rana ce i dalje voleti svoju zenu, no vremenom ce zavoleti Gayatri. Vidimo da su oboje izgubili svoje voljene i to veoma mlade.

  • atv

    Epizoda je zaista kraljevska. Opet Gaygtri nije uspjela da vidi Ranu, ali nadam se da će uskoro. Prevod je savršen, a posebno mi se sviđa ova najava. Biće zanimljiva ova sledeća epizoda. *-*

  • Mahpeyker Kosem Sultan

    Pozdrav drage moje. Krenucu sa citanjem serije volim Drasti.Princ mi je antipatican totalno.
    Jel ima jos nekog poznatog sem Dhami ?

    • Jeca

      I meni je bio antipatičan pre početka serije, a sad vidim da super glumi. 🙂
      Ja sem DD i Rana ji-a ne znam nikog.

      • Goca

        Upravo sam juce htela da vam kažem da sam ga prepoznala, ali mi je ovaj sajt bio zatvoren. Da odmah sam ga prepoznala obucen u belo sa belim turbanom, i ovde glumi Kakaa samo mislim da je on kraljice majke sluga.

  • mirsada

    Pozdravljam, prvo da kazem Jeci, da ti uopste nemas potrebe da se izvinjavas zbog kako ti kazes kasnjenja, opusti se isplaniraj svoje vrijeme kad stignes prevedi, i dobro je sto obavijestis kad izlazi prevod, da nebi cekali isti dan, hvala ti na trudu. Sad po obicaju da kazem par rijeci o utiscima u ovoj epizodi, prema opisu serije sto je par djevojaka napisalo, imam utisak da necemo dugo cekati vjencanje glavnih likova i onda dolazi njihovo zblizavanje koje ce sigurno biti bolno, mozda vise za Gaya nesto mi je mnogo zainteresovana za princa. A nas princ hrabar, rece on Englezu, “ovo je nasa drzava, pusti nas da upravljamo, a ti radi svoj posao ” znaci tacno onako kako Dina rece, pocinje borba za oslobadjanje od Engleza /ionako su je cijelu opljackali, iskljucivo mislim na dijamante i ostalo slicno rudno bogastvo. Eh jos bi voljela da mi neko tacno objasni za Gayinog oca, ok ima prodavnice ali najveci zajamcar u Indiji, zar tad nije bilo banki jer zbog zajamcara su i otvorene prve banke, neznam da su takve osobe na lijepom glasu, ili je ovdje nesto drugacije, legalno.

      • mirsada

        Jeco, sobzirom da Dina odlicno poznaje ovu oblast nadam se njenom objasnjenju, vazno je da znamo karakter Gayinog oca, on voli kcerku, ali nekako zajamcar mi nemirise na dobro, dali je sebican i egoista ili sirokogrudan kao osoba ili, ili???.

          • Mica<3Veer

            i ja imam takav utisak, meni jos jedna stvar nije jasna, gde su gajina braca…? sto se tice srodstva sa kunwarom mislim da mu je stric ili tako nesto, jer je u 1. epi on onde pored onih kola pricao sa onim mladjim covekom, imala sam utisak da je ono njegov sin, pricao o prestolu, rekao je nesto kao da mu presto nije bio sudjen (da se razumemo, ja hindi ne znam, ali dosta toga razumem, za ovo sam prilicno sigurna da sam dobro razumela, ako se vremenom ispostavi da sam pogresila, unapred se izvinjavam zbog toga) elem, htela sam da kazem da sam na osnovu te price shvatila da je kunwar imao sansi za stupanje na presto, sto bi automatski znacilo da je potomak kraljevske porodice, tj brat raninog oca, samim tim ranin stric

          • Jeca

            Oni su napisali step uncle, ali ja iskreno ne znam koji je to odnos. Jednog brata smo videli u prošloj epi, pored oca.

          • mirsada

            Jeco,zar nisu obadvojica mladica koji su dosli sa ocem Gayina braca, i ovaj u ljubicastoj kosuljii i onaj sa naocarima, nekako puno lice a imamo i dvije snahe, bas im pasu i po godinama, rijetkost da se jetrve slazu.

          • mirsada

            Ni ja Jeco neznam, nisu nam dali nikakav povod pa da znamo sigurno, malo nagadjamo, vjerujem da cemo uskoro saznati tek je pocetak.

          • DINA

            step-uncle je polubrat nečijeg oca ili majke.
            U ovom slučaju mislim da je to polubrat Raninog oca koji je bio kralj. Pretpostavljam da je Ranin a baka po ocu umrla i da je on oženio drugu ženu i sa njom dobio sina. To bi bio polubrat Raninog oca. Kao i u svakom kraljevstvu prvi sin je nasljednik krune. Vjerovatno Ranin polu-ujak bi volio da se njegov sin dokopa krune. Mislim da mu radi toga nije drago što se Rana vratio živ iz rata. Da naglasim, ovo ja pretpostavljam nisam nigdje pročitala

    • Mica<3Veer

      kad smo vec kod prevodjenja za ovo ,,step-uncle” nadjoh neku definiciju, ali ne znam koliko je dobra… to bi trebalo da je majkin/ ocev polubrat…

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!