Ek Tha Raja Ek Thi Rani,  Indijske Serije

Ek Tha Raja Ek Thi Rani (18. ep.) 19.08.2015. – Gayatri šalje pismo Rana ji-u!

capture-20150819-214720 capture-20150819-215023 capture-20150819-215359 capture-20150819-215513 capture-20150819-215606 capture-20150819-215825 capture-20150819-215927 capture-20150819-220058 capture-20150819-220351 capture-20150819-220651

Gayatri kaže svojoj porodici da ju je otac naučio da čita i piše, sama će napisati svoju sudbinu. Braća viču na nju i da treba odmah da promeni svoju odluku. Maa kaže da se toga plašila, njena braća će se okrenuti protiv nje. Maa kaže Gayatri da je prešla svoje granice, čak i kad tok pređe svoje granice, nastane poplava. Kaže da je neudata devojka teret društvu. Seth gleda ovo ćuteći, a potom ustane i kaže da je danas video pobedu društva; sad neće reći ništa. Moraju uraditi šta žele.

Bari Rani Maa igra šah sa Rana ji-em, ona pita Rana ji-evog saradnika šta pričaju ljudi o njemu (Rana ji-u). On odgovori da ljudi misle da je Rana ji sigurno postao Britanac. Ona pita da ako neko ode u štalu, da lit a osoba postaje konj, kako će onda Rana ji postati Britanac. Ona ismeva da oni koji su morali postati Britanci, već su postal. Rana ji pita da li to priča o Raj Mati. Bari Rani Maa kaže da mora ispuniti uslov/zahtev sa njenom vezom svekrve i snaje sa njom (Raj Matom valjda), inače se ni njoj ne sviđa to. Oboje se nasmeše. Bari Rani Maa nagovara Rana ji-a na kupanje pošto je stigao iz inostranstva. On se složi zbog nje.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Gayatri piše pismo Rana ji-u. Ona piše da je danas stranac u sopstvenoj kući, nema nikoga da je sasluša.
Rana ji se kupa u potoku, Bari Rani Maa stavlja lanac oko Rana ji-evog vrata. Oboje se sete detinjstva Rana ji-a kad ga je Bari Rani Maa terala da pamti prošle priče o Amarkotu i on je imao običaj da kaže da ne trebaju da pamte prošlost već da gledaju napred.
Gayatri napiše da joj je Rana ji u srcu, kako se može udati za nekog drugog.
Rana ji kaže Bari Rani Maa da je njegova prošlost bolna i da je navikao da živi sa tim bolom sad. Ostaće sa njim celog života.
Gayatri napiše da oni koji vole nikad nisu sami. Ona napiše da je sigurna da on ne može biti njen, ona piše ovo pismo da uzme njegovu dozvolu da ga zapamti. Čekaće njegov odgovor. (NASTAVAK NA SLEDEĆOJ STRANI)

 

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2

Ja sam vaš moderator Jeca, družili smo se i na starom sajtu. Želim vam prijatan boravak na sajtu!

61 Komentar(a)

  • LOL

    Stvarno ne razumem Maa i bracu, kako mogu da ugovore brak Gayatri sa nekim starijim covekom koji joj i deda moze biti? Mada cekam tu epizodu kad ce Rana zavoleti Gayatri<3

  • helena

    Evo i mene posle duzeg vremena pratim desavanja i uopste mi se ne dopada, kako se porodica ophodi prema Gaye, ovo nisam ocekivala zaista, jos i brak sa ovim starcem, stvarno strasno, jedva cekam da Rana-ji izjavi Gayatri ljubav, bice malo lakse…

    • Irma

      Neznam sta da kazem za ovu njenu majku, ja sam je vec u proslim epizodama naruzila tako da za nju nemam vise komentara, a iskreno bih volela da Rana-ji procita pismo i spreci to besmisleno vencajnje. Rodjena majka hoce da joj unisti zivot.

  • Ivana Nina

    Nisam pisala dugo ali sam pratila desavanja i ne mogu da poverujem sts Maa sve radi Gayi prvo sama a onda i sa celom porodicom.Mislila sam da ce je Seth makar podrzati ali posle ove epizode mislim da je Gaya prepustena samoj sebi sto ona jadnica i zna pa pise Rana ji-u i nadam se da ce joj on makar pomoci sto se tice tog braka sa starcem da se makar to raskine a imam utisak da ce nekako Raj Mata doci do pisma i da ce joj to biti dovoljno da se predomisli i da ozeni Rana ji-a Gayom.Sto se tice novog lika Bari Rani Maa po njenom pricanju predpostavljam da mu je to baba sa oceve strane i ocito je da bas ne voli Raj Matu da li je to zbog politike koju vodi ili zbog necega u proslosti ne znam pocetak je praticemo pomno i analizirati.

    • Jeca

      Sad sve više mislim da će Seth saznati za Gayatrine emocije za Rana ji-a i da će on predložiti taj brak da je spasi od Damodara.

      • Ivana Nina

        To bi bilo super,jer iskreno jedini iz te kuce Seth misli na nju i verujem da ce to biti jedini nacin a i Raj Mata bi se slozila sa njim. zbog duga.

    • mirsada

      Hallo Nina, drago mi je sto si se i ovdje pridruzila, a sto se tice pisma neka bude sta hoce, samo je bitno da nije doslo u ruke nekome od njene familije, vidis da nisu bas normalni, sta bi joj tek tad uradili.

      • Ivana Nina

        Zdravo Mirsada i meni je drago da malo komentarisem ovde dok se ne prevede sledeca epizoda IPPKND.Dok je Gaya govorila Kaki da odnese pismo sve vreme sam se bojala da Maa ili neka od snaja to ne vidi,ko zna sta bi joj uradile.Dobro je sto je ovako ispalo.Ne mogu prosto da verujem na sta je sve Maa spremna samo da bi se otarasila Gaye,cak i da je uda za tako starog coveka,strasno.

  • mirsada

    Pozdrav moje cure, procitah prevod, pogleda epizodu, procitah Vase komentare, razocarenje do srzi. Razumijem da svaka majka zeli srecu svojoj kcerki i dobrog muza, posto Gaya “nema majke,”ovoj zeni sto “misli”da joj je majka, zeni kamenog srca je svejedno je, jednostavno zele da se je rijese, ovdje vise ni tradiciju neakceptiram, najbogatija familija u drzavi i hoce jedinicu, lijepu i pametnu da udaju za ciku koji maltene ceka unucad, i zamisli jos ovo u najavi, brat ubijedio Damodara da je ozeni, pa to nezasluzuje ni djevojka koja rodi vanbracno a kamoli Gaya zbog dvije case vina, djevojka koja moze da bira za koga da se uda, a familija je toliko ponizava. .Imam osjecaj da se nece situacija brzo rijesiti, osjecam da ce ovaj brak Seth sprijeciti u poslednjem trenutku, a nesmijemo zaboraviti cinjenicu da je ciko-mladozenja rodjak od starije snahe.Rana moze biti sretan sto ima ostroumnu baku.Dijalog izmedju njega i bake vezan za Rajmatu mi je jako zanimljiv, izgleda da mu baka vise znaci u zivotu nego majka.

  • DINA

    Maa definitivno nije normalna. Sada će štrajkovati glađu dok Gayatri ne pristane na brak s onim djedom. I još su skontali da se miraz koji treba ponijeti Gaya sa sobom vrti u krugu porodice, kako vidim starije snaje. Baka mi se dopada. Mudra osoba koja poštuje svoje korijene, porijeklo i kako vidim ismijava one koji su zaboravilo ko su. Za pismo ne znam šta bih rekla može pomoći da se Gaja i Rana spoje a opet može postati predmetom ucjene. Kako vidim djevojkama je zabranjeno biti pismen a kamoli zaljubljen. Samo se nadam da će između Setha i Gayatri ostati dobar odnos.

  • Mica<3Veer

    LJUDI, AJDMO NA KOLACE, JA CASTIM!!!!!!!!!!!!!! Promo za sutrasnju epku, kraljevska palata, razgovor izmedju Raj Mate i Seta: ,,Ja sam vam vec obecala vracanje duga, ali sad vam mogu obecati jos nesto- SRECU I BUDUCNOST ZA VASU CERKU!!!!!!!!!!!!!

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!