Ek Tha Raja Ek Thi Rani (18. ep.) 19.08.2015. – Gayatri šalje pismo Rana ji-u!






Ujutru, Gayatri kaže Kaki da pošalje to pismo. Kaka je pita kome je napisala pismo. Gayatri kaže Rana ji-u. Kaka je pita šta je napisala. Gayatri kaže da je u pismu molba i neka pitanja na koja samo Rana ji može odgovoriti. Ona mu kaže da mu pošalje pismo, razmišlja kako šalje njene želje i snove u pismu Rana ji-u.
Bari Rani Maa ponudi Rana ji-u da sedne na sto i kaže mu da će se danas osetiti da je u Indiji. Rana ji pita šta to znači. Bari Rani Maa kaže da postoje tri tipa Britanaca, oni koji su rođeni da budu Britanci, drugi koji su usvojeni i treći tip Britanaca su oni koji su postali Britanci svojom voljom. Njegova majka je treći tip. Rana ji pita da li se ijedna njena diskusija završava bez Raj Mate, ona odgovori da ima tako divnu vezu sa njom. Ona servira tanjir Rana ji-u. On je pita zašto će ona početi posle njega, zašto žene uvek zaostaju. Bari Rani Maa kaže da niz uvek pokazuje put do zmaja otpozadi, stajanje iza nije slabost već symbol snage i žena zna da istupi ako treba.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Maa se moli ujutru, moli se Boginji, kaže da neće jesti dok ne nađu dobru ponudu za Gayatri. Seth joj kaže da pojede nešto, ona kaže da neće. Seth joj kaže da dođe k sebi, kakva je povezanost njenog gladovanja sa Gayatrinom ponudom. Maa kaže da danas želi da vidi Boginju majku, da li je to njena (Boginjina) tvrdoglavost ili će se njeni (Maa-ini) udasi prvi slomiti. Gayatrin stariji brat obeća Sethu da će naći ponudu za Gayatri.
Gledaćete: Pismo stigne u palatu. Rana ji pita svog saradnika da li u tom pismu postoji nešto što bi sam trebao da pročita. Saradnik razmišlja da li da mu preda pismo ili ne. Gayatrin brat dođe kući i objavi da je ubedio Damodara da oženi Gayatri.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Pitaj AI Sapunićku bilo šta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:
Stranica: 1 2







61 Komentar(a)
Jeca
Mislim da Maa nešto fali u glavi što se tiče Gayatrine udaje, zaista.
Irma
Po meni joj fali citav mozak i ona kljucna stranica za razmisljanje.
Jeca
Ma razmišlja ona, ali razmišlja kako da uništi Gayatrin život.
Irma
To si upravu.
LOL
Stvarno ne razumem Maa i bracu, kako mogu da ugovore brak Gayatri sa nekim starijim covekom koji joj i deda moze biti? Mada cekam tu epizodu kad ce Rana zavoleti Gayatri<3
Irma
Tu epizodu svi iscekujemo sa nestrpljenjem.
Jeca
Bojim se da ćemo se načekati do toga.
ja
Maa se ne ponasa kao majka vec kao maceha…Hoce li procitati pismo Rana? 😉
ja
Koliko vidim to da se ponasa kao maceha je vec neko napisao na proslim epkama…ali da…stvarno je tako…Gaya treba potpuno da ih zaboravi kad se uda za Ranu..jer ce tad da se prave dobre i ulizuju se sigurna sam…ipak je to kraljevska porodica..pfff…
Irma
Ja sam to bila napisala u prethodnoj epizodi, imam neki osecaj da joj ona nije kcerka ali neznam mozda se kasnije pojavi neka zena i ispostavi se da joj je to prava majka koja je neznam zbog cega ostavila, nemam pojma…
mirsada
Nije ni cudno sto tako razmisljas, jer je stvarno ovdje nezamislivo ponasanje prave majke.
Irma
Slazem se.
ja
Ne znam..mozda..
mirsada
Halo Ja, drago mi je da si tu i da nisi makla dok se serija nezavrsi, a nekad su I macehe bolje od majki, nazalost.
ja
Cao Mirsada :** Bicu tu i dalje..jer serija mi se stvarno svidja..
Da u pravu si…. mi smo mislile na “onu drugu vrstu” macehe , jer prava majka koja voli svoje dijete nikad ovo ne bi uradila :**
Jeca
Nešto mislim da neće 🙁
helena
Evo i mene posle duzeg vremena pratim desavanja i uopste mi se ne dopada, kako se porodica ophodi prema Gaye, ovo nisam ocekivala zaista, jos i brak sa ovim starcem, stvarno strasno, jedva cekam da Rana-ji izjavi Gayatri ljubav, bice malo lakse…
Irma
Neznam sta da kazem za ovu njenu majku, ja sam je vec u proslim epizodama naruzila tako da za nju nemam vise komentara, a iskreno bih volela da Rana-ji procita pismo i spreci to besmisleno vencajnje. Rodjena majka hoce da joj unisti zivot.
Jeca
A i Seth je trebao da lupi šakom o sto i da kaže da Gayatri ne može da se uda za Damodara.
mirsada
Vidis da ih je istjerao iz kuce, ali one snahe, sinovi i njegova gospodja se neslazu, jos ih Ma ucjenjuje nece jesti, nemora nek posti da sapere koji grijeh.
Jeca
Ma trebao je da zabrani svojoj ženi da se meša.
Ivana Nina
Nisam pisala dugo ali sam pratila desavanja i ne mogu da poverujem sts Maa sve radi Gayi prvo sama a onda i sa celom porodicom.Mislila sam da ce je Seth makar podrzati ali posle ove epizode mislim da je Gaya prepustena samoj sebi sto ona jadnica i zna pa pise Rana ji-u i nadam se da ce joj on makar pomoci sto se tice tog braka sa starcem da se makar to raskine a imam utisak da ce nekako Raj Mata doci do pisma i da ce joj to biti dovoljno da se predomisli i da ozeni Rana ji-a Gayom.Sto se tice novog lika Bari Rani Maa po njenom pricanju predpostavljam da mu je to baba sa oceve strane i ocito je da bas ne voli Raj Matu da li je to zbog politike koju vodi ili zbog necega u proslosti ne znam pocetak je praticemo pomno i analizirati.
Jeca
Sad sve više mislim da će Seth saznati za Gayatrine emocije za Rana ji-a i da će on predložiti taj brak da je spasi od Damodara.
Ivana Nina
To bi bilo super,jer iskreno jedini iz te kuce Seth misli na nju i verujem da ce to biti jedini nacin a i Raj Mata bi se slozila sa njim. zbog duga.
mirsada
Hallo Nina, drago mi je sto si se i ovdje pridruzila, a sto se tice pisma neka bude sta hoce, samo je bitno da nije doslo u ruke nekome od njene familije, vidis da nisu bas normalni, sta bi joj tek tad uradili.
Ivana Nina
Zdravo Mirsada i meni je drago da malo komentarisem ovde dok se ne prevede sledeca epizoda IPPKND.Dok je Gaya govorila Kaki da odnese pismo sve vreme sam se bojala da Maa ili neka od snaja to ne vidi,ko zna sta bi joj uradile.Dobro je sto je ovako ispalo.Ne mogu prosto da verujem na sta je sve Maa spremna samo da bi se otarasila Gaye,cak i da je uda za tako starog coveka,strasno.
Jeca
Sad samo čekam šta će Damodar tražiti da bi on “mučenik” prihvatio Gayatri.
mirsada
Pa zamisli ti tu katastrofu, hajd da je brat pokusao naci normalnog mladozenju nego idiot isao ubjedjivati ciku i sigurno jos sav sretan dolazi sa mustulukom, on kao nesto uspio, fuj.
Jeca
Kad sam ga videla kako je srećan, uh!!!
mirsada
Pozdrav moje cure, procitah prevod, pogleda epizodu, procitah Vase komentare, razocarenje do srzi. Razumijem da svaka majka zeli srecu svojoj kcerki i dobrog muza, posto Gaya “nema majke,”ovoj zeni sto “misli”da joj je majka, zeni kamenog srca je svejedno je, jednostavno zele da se je rijese, ovdje vise ni tradiciju neakceptiram, najbogatija familija u drzavi i hoce jedinicu, lijepu i pametnu da udaju za ciku koji maltene ceka unucad, i zamisli jos ovo u najavi, brat ubijedio Damodara da je ozeni, pa to nezasluzuje ni djevojka koja rodi vanbracno a kamoli Gaya zbog dvije case vina, djevojka koja moze da bira za koga da se uda, a familija je toliko ponizava. .Imam osjecaj da se nece situacija brzo rijesiti, osjecam da ce ovaj brak Seth sprijeciti u poslednjem trenutku, a nesmijemo zaboraviti cinjenicu da je ciko-mladozenja rodjak od starije snahe.Rana moze biti sretan sto ima ostroumnu baku.Dijalog izmedju njega i bake vezan za Rajmatu mi je jako zanimljiv, izgleda da mu baka vise znaci u zivotu nego majka.
Jeca
Zaista više nemam reči.
Martina (EMDE)
ona joj nije prava majka
Jeca
Otkud ti to?
Martina (EMDE)
ja sam pitala Mirsadu posto je rekla da Gaya nema majku pa sam mislila da joj mozda nije prava majka
Jeca
Aha…
Martina (EMDE)
Bas tako
Martina (EMDE)
Tako je
mirsada
Hallo Martina, ona joj je majka, ali vidis da sam stavila pod znake navoda, ovako ponasanje majke prema cerki, kako drugacije reci, nego da Gaya nema majku, znamo sta je majka spremna za svoje dijete uraditi da bi ga usrecila, to su majke, a one sto guraju djecu u propast, onda ta djeca nemaju majku.
Martina (EMDE)
takve majke ni treba da postoje deca su najvece blago koje treba da se cuva ali ipak nisu sve majke iste
DINA
Interesantno je što je ovdje ugroženo pravo žene i umjesto da daju podršku jedna drugoj one još više otežavaju život jedna drugoj. Majka u ovom slučaju postade gora od svih.
Mica<3Veer
citala sam da ce Raj Mata procitati pismo…
Martina (EMDE)
ja sam to i prepostavila
Jeca
E blago nama…
Mica<3Veer
iskreno meni se vise svidja sto ce ona da procita, Rana bo najverovatnije zguzvao pismo i bacio, ovoj ce mozda biznis plan da padne na pamet…
Mica<3Veer
zamisli da ga je procitao ovaj andjelcic od starijeg ,,brata” taman da joj odmah spreme lomacu…
Jeca
Ja vala nisam pametna.
Mica<3Veer
hahaha
mirsada
Pa gdje si Mico, dok se ja ovdje ruzim tebe nigdje, morala sam se vratiti i ponovo procitati ono tvoje obrazlozenje, super je, znaci Rani cita pismo, uh kako li je reagovao. Slika
Mica<3Veer
ma imala sam goste sinoc pa nisam mogla da vam se pridruxim…cekaj izgleda da nisi razumela, ne cita Rana pismo nego Ranina majka
mirsada
Jos bolje ako bude shvatila od koga je, bacice je u razmisljanje, rjesenje za dug u rukama.
mirsada
Jeco, pogledaj rejting, ja pogledala pa se razocarala.
Jeca
Sad baš videh, razočarana sam.
Jeca
Gledanost još pala, sa 1.5 na 1.4. Zaista ne razumem zašto im se ne sviđa.
Mica<3Veer
nije mi jasno, ja se samo plasim da ne prekinu seriju
Jeca
Ne prekidaju nikad nego zbrzaju i završe.
Mica<3Veer
pa to mu na isto dodje…
DINA
Ma dobro , tek je počela serija a radnja je na početku malo razvučena. Vjerovatno će se situacija promijeniti kada Gayatri i Rana budu zajedno.
DINA
Maa definitivno nije normalna. Sada će štrajkovati glađu dok Gayatri ne pristane na brak s onim djedom. I još su skontali da se miraz koji treba ponijeti Gaya sa sobom vrti u krugu porodice, kako vidim starije snaje. Baka mi se dopada. Mudra osoba koja poštuje svoje korijene, porijeklo i kako vidim ismijava one koji su zaboravilo ko su. Za pismo ne znam šta bih rekla može pomoći da se Gaja i Rana spoje a opet može postati predmetom ucjene. Kako vidim djevojkama je zabranjeno biti pismen a kamoli zaljubljen. Samo se nadam da će između Setha i Gayatri ostati dobar odnos.
Mica<3Veer
LJUDI, AJDMO NA KOLACE, JA CASTIM!!!!!!!!!!!!!! Promo za sutrasnju epku, kraljevska palata, razgovor izmedju Raj Mate i Seta: ,,Ja sam vam vec obecala vracanje duga, ali sad vam mogu obecati jos nesto- SRECU I BUDUCNOST ZA VASU CERKU!!!!!!!!!!!!!
Jeca
Sutra oko 12:30h prevod.
Jeca
UBAČENA NOVA EPI 🙂
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!