Ek Tha Raja Ek Thi Rani (34. ep.) 10.09.2015. – Saroj podmeće bombu da ubije Rana ji-a!
Ek Tha Raja Ek Thi Rani,  Indijske Serije

Ek Tha Raja Ek Thi Rani (34. ep.) 10.09.2015. – Saroj podmeće bombu da ubije Rana ji-a!

capture-20150911-124954

Laksh kaže Saroju da je dao sve od sebe da uzme kokos ali Bari Rani Maa nije dala. I nije u njenim rukama sad. Saroj kaže da moraju taj kokos zameniti sa Rana ji-evim shagun kokosom. Laksh kaže da ne može napustiti rituale, on mora pronaći kokos. Raj Mata dovede Rana ji-a kroz hodnik, Bari Rani Maa ih sretne na putu i pita Raj Matu da li je obavila ritual protiv uroka ili je zaboravila. Raj Mata kaže da kada stvari zaista zastare, one moraju biti odbačene, ali ako i dalje želi da obavi taj ritual, može. Rana ji se okrene da pogleda  mandap i razmišlja da li je to taj isti mandap. Raj Mata takođe pogleda ka njemu (mandapu). Bari Rani Maa završi ritual, Rana ji se previje da uzme njen blagoslov i dobro pogleda mandap. Bari Rani Maa kaže Rana ji-u da dođe u mandap za tilak. Rana ji razmišlja da li je to isti mandap na koji on misli. On se seti Surakshninih reči da je mandap onakakav kakav je ona želela, ona mu je priznala svoju ljubav tad. Rana ji silazi dole besan, pogleda mandap, seća se Surakshne i njihovog venčanja. Surakshna je pitala šta ako ona odbije, šta će Rana ji Amirkota uraditi. Rana ji ju je uzeo/digao u krilo i obišao krugove. Rana ji je besan, Raj Mata mu stavi ruku na rame, ali on je odgurne. (NASTAVAK NA SLEDEĆOJ STRANI)

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

 

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3

Ja sam vaš moderator Jeca, družili smo se i na starom sajtu. Želim vam prijatan boravak na sajtu!

24 Komentar(a)

    • mirsada

      Pa Surakshna meni i nije nesto lijepa, Gayina ljepota je upotpunosti nadmasila. Sta nerazumijem, Rani se kida od ljubavi za prvom zenom a ovi idioti iz palate umjesto da mu olaksaju oni jos dodaju so na njegove rane, sve pripreme za vjencanje original sa njegove prve zenidbe sa zenom koju je iz ljubavi ozenio.Eto pristao je na zenidbu, boli ga to muci ga, nekako sam tu svoju bol prezivljava, ali gdje god pogleda sjecanja naviru, neko namjerno sve ovo radi, po meni svi komplet su krivi.

        • mirsada

          Predpostavljala sam ali krivim bakui Raymatu sto to nisu sprijecile, one bar znaju kako se on osjeca, mada momentalno nevjerujem nikome u palati, bas je Rana u teskoj situaciji, tezoj nego Gaya, jer ona nezna istinu.

          • mirsada

            Zato I kazem nikom u palati nevjerujem, svako ima neke interese da ne dodje do vjencanja , jedino Raymata, ona bi se rijesila duga a posle toga mozda i Gaye.

          • Goca

            I ne treba verovati. Skoro svi žele Raninu smrt i svako iz svog razloga. Sluga podmece bombu u kokos, a kokos završi u babine ruke, a zatim u odaju za vencanje. Možda je i dobro što odugovlace, ako bomba bude eksplodirala, vencanje ce se sigurno obaviti na drugom mestu. I TO ce biti veliko olakšanje za Rana ji i nece ga toliko podsecati na njegovu prvu ženu, na njegovu veliku ljubav……………..Nisam odgledala epizodu, ali po prevodu mislim da je kokos završio u odaju za vencanje.

          • Irma

            Pa mozda je i dobro sto ce Ranaji da napusti vencajnje, jer mozda kad bi ostao bomba bi eksplodirala i on bi poginuo…

          • Goca

            Plašim se da bi i Rani ji i Gayi sigurno poginuli, a možda i mnogi drugi koji bi se našli u njihovoj blizini, pa cak i sveštenik.

          • Irma

            Ja ovu baku jos nemogu da ukapiram, ja sam mislila da je ona pozitivan lik kad ono i ona ne zeli da dodje do tog vencajnja.

  • Mica<3Veer

    pozdrav za sve, ovih par dana nisam komentarisala zbog skolskih obaveza, mada mosteno, i nije imalo mnogo sta da se komentarise, sto rece mirsada, muce s ovim vencanjem i nas i sebe, razvukli su ga brate mili mnogo… jedini momenat koji bih da prokomentarisem su one batine sto ih je laki dobio, bilo mi ga zao, sad posle svega i nije toliko, u danasnjoj ep sam videla da ni on nije mnogo bolji od drugih, lepo ste svi vi i rekli tamo covek nemakome da veruje, bari rani maa me nekako razocarala…

  • DINA

    Pozdrav svima! Ajme, prije ću se ja udati nego Gaya. Baš su ovo razvukli. Ako ovako budu nastavili mi ćemo se družiti do duboke starosti.Nikome ne odgovara ovo vjenčanje, naročito Kokili i Kunvaru. Plaše se da će Rana dobiti sina i još jedna generacija gubi prijestolje. Podvaljuju predmete koji podsjećaju Ranu na prvu ženu ne bi li ga u posljednjem momentu slomili. Znaju da su mu još živa sjećanja na voljenu ženu.Kao što neko reče, kada se vjenčaju vjerovatno će biti zanimljivije. Laki takođe ima svoj plan. Vjerovatno misli ako se dočepa trona da mu otac neće visiti nad glavom.

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!