Ek Tha Raja Ek Thi Rani (34. ep.) 10.09.2015. – Saroj podmeće bombu da ubije Rana ji-a!
Maa krene da stavi tilak Rana ji-u na čelo ali se on pomeri sećajući se njegovog i Surakshninog venčanja. Kokila se zlobno nasmeši. Rana ji pita ko je to uradio. Svi su šokirani zbog njegovog pitanja. Rana ji pogleda Raj Matu i pita ko je to uradio. Gayatri koja je bila u sobi izađe da vidi ovo. Rana ji ljutito pita ko je uradio ovu neslanu šalu. On napusti salu, Raj Mata ga prati.
Gledaćete: Rana ji kaže da se danas to desilo, ali on se izvinjava što se ne može vratiti u mandap. Raj Mata se okrene i uzme nož i stavi ga na ručni zglob rekavši da će morati da se oženi.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Invalid Displayed Gallery
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Pitaj AI Sapunićku bilo šta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:







24 Komentar(a)
Jeca
Moram priznati da Surakshna ima veliki nos 😀
mirsada
Pa Surakshna meni i nije nesto lijepa, Gayina ljepota je upotpunosti nadmasila. Sta nerazumijem, Rani se kida od ljubavi za prvom zenom a ovi idioti iz palate umjesto da mu olaksaju oni jos dodaju so na njegove rane, sve pripreme za vjencanje original sa njegove prve zenidbe sa zenom koju je iz ljubavi ozenio.Eto pristao je na zenidbu, boli ga to muci ga, nekako sam tu svoju bol prezivljava, ali gdje god pogleda sjecanja naviru, neko namjerno sve ovo radi, po meni svi komplet su krivi.
Jeca
Kokila je to uradila, da se on ne bi oženio.
mirsada
Predpostavljala sam ali krivim bakui Raymatu sto to nisu sprijecile, one bar znaju kako se on osjeca, mada momentalno nevjerujem nikome u palati, bas je Rana u teskoj situaciji, tezoj nego Gaya, jer ona nezna istinu.
Jeca
Pa čim je baka dala Gayi minđušu za nos koja pripada Surakshni, i ona je za to.
mirsada
Zato I kazem nikom u palati nevjerujem, svako ima neke interese da ne dodje do vjencanja , jedino Raymata, ona bi se rijesila duga a posle toga mozda i Gaye.
Goca
I ne treba verovati. Skoro svi žele Raninu smrt i svako iz svog razloga. Sluga podmece bombu u kokos, a kokos završi u babine ruke, a zatim u odaju za vencanje. Možda je i dobro što odugovlace, ako bomba bude eksplodirala, vencanje ce se sigurno obaviti na drugom mestu. I TO ce biti veliko olakšanje za Rana ji i nece ga toliko podsecati na njegovu prvu ženu, na njegovu veliku ljubav……………..Nisam odgledala epizodu, ali po prevodu mislim da je kokos završio u odaju za vencanje.
Irma
Pa mozda je i dobro sto ce Ranaji da napusti vencajnje, jer mozda kad bi ostao bomba bi eksplodirala i on bi poginuo…
Goca
Plašim se da bi i Rani ji i Gayi sigurno poginuli, a možda i mnogi drugi koji bi se našli u njihovoj blizini, pa cak i sveštenik.
Irma
Pa zbog toga ja i kazem da je dobro sto ce Ranaji da prekine vencajnje.
Irma
Ma kakvo poverenje, svaki dan mu planiraju ubistvo.
Irma
Ja ovu baku jos nemogu da ukapiram, ja sam mislila da je ona pozitivan lik kad ono i ona ne zeli da dodje do tog vencajnja.
Irma
Ni meni se ona posebno nesvidja, dobro ja postujem to sto je on zaljubljen u nju, to mu je bila zena, ali Gaja je puno lepsa od nje.
Irma
I ja sam to primetila.
Mica<3Veer
pozdrav za sve, ovih par dana nisam komentarisala zbog skolskih obaveza, mada mosteno, i nije imalo mnogo sta da se komentarise, sto rece mirsada, muce s ovim vencanjem i nas i sebe, razvukli su ga brate mili mnogo… jedini momenat koji bih da prokomentarisem su one batine sto ih je laki dobio, bilo mi ga zao, sad posle svega i nije toliko, u danasnjoj ep sam videla da ni on nije mnogo bolji od drugih, lepo ste svi vi i rekli tamo covek nemakome da veruje, bari rani maa me nekako razocarala…
mirsada
I meni bilo zao Lakija, tad nisam bila sigurna da i on zeli Ranijevu smrt, ali sad sam promijenila misljenje, da Rana zna da mu je samo Gaya prijatelj odmah bi je prihvatio, ali shvatice.
Mica<3Veer
U supstini prica pocinje tek nakon vencanja, tako da ja jedva cekam sledecu nedelju…
mirsada
Tacno, ovo je nesto kao uvod, upoznavanje likova i cjelokupne situacije, i ja jedva cekam.
DINA
Pozdrav i tebi. Evo i ja sam se vratila sa malog odmora ali u nedjelju ujutro idem na more. Valjda ću imati konekciju. I sada nešto nije u redu jedva ispišem komentrar. Blokira.
Irma
Posto nam ides na more, isplivaj za sve po jednu rundu, lepo nam se provedi.
Mica<3Veer
samo se ti nama lepo odmori na moru, pa cemo lako da nadoknadimo sve sto ne budes stigla da komentarises :*
Jeca
Sutra oko 13h epi 🙂
DINA
Pozdrav svima! Ajme, prije ću se ja udati nego Gaya. Baš su ovo razvukli. Ako ovako budu nastavili mi ćemo se družiti do duboke starosti.Nikome ne odgovara ovo vjenčanje, naročito Kokili i Kunvaru. Plaše se da će Rana dobiti sina i još jedna generacija gubi prijestolje. Podvaljuju predmete koji podsjećaju Ranu na prvu ženu ne bi li ga u posljednjem momentu slomili. Znaju da su mu još živa sjećanja na voljenu ženu.Kao što neko reče, kada se vjenčaju vjerovatno će biti zanimljivije. Laki takođe ima svoj plan. Vjerovatno misli ako se dočepa trona da mu otac neće visiti nad glavom.
Jeca
UBAČENA NOVA EPI 🙂
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!