Ek Tha Raja Ek Thi Rani (37. ep.) 14.09.2015. – Gayatri i Rana ji se venčavaju!
Ek Tha Raja Ek Thi Rani,  Indijske Serije

Ek Tha Raja Ek Thi Rani (37. ep.) 14.09.2015. – Gayatri i Rana ji se venčavaju!

02

Rana ji uzme sindur, izgubljen i tužan. On joj skine veo i krene da joj stavi sindur kad iznenada ugleda prsten za nos. Razmišlja o Surakshni, izgubljen je u mislima o njoj, što Kokila itekako primeti. On ispusti sindur preko Gayatrinog lica. Pandit kaže da je ritual sindura završen, ali Gayatri oseti da nema sindura na njenom razdeljku. Svi dođu i bacaju cveće na njih, Gayatri razmišlja kako da ga pita zašto joj nije stavio sindur kad svi misle da jeste. Ona zabrani sebi da misli o tome. Pandit nazove Gayatri kraljicom Amirkota i kaže Rana ji-u i Gayatri da uzmu blagoslove starijih. Rana ji napusti mandap ostavljajući Gayatri u šoku.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Kunwar i Laksh piju zajedno, Kunwar kaže da su želeli da ubiju Rana ji-a, on nije umro. Laksh kaže da je Saroj želeo da ih ubije pa je na kraju on (Saroj) sam bio ubije. Kunwar kaže da su želeli da zaustave venčanje, to se nije desilo. Kokila dođe i pita ih zašto su zabrinuti. Kunwar kaže da se venčanje održalo, koliko će vremena proći dok naslednik ne dođe. Laksh kaže da će ga oni ubiti, Kunwar kaže da ne mogu nikome dozvoliti da posumnja na njega. Kokila kaže da je ona isplanirala nešto o čemu on ne može da sudi, mogu uraditi nešto da naslednik ne može biti rođen. Kunwar pita da li je to moguće, Kokila kaže da može da zada Gayatri male povrede, krene da tapše i baci torbu sa novcem Panditu. (NASTAVAK NA SLEDEĆOJ STRANI)

 

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3

Ja sam vaš moderator Jeca, družili smo se i na starom sajtu. Želim vam prijatan boravak na sajtu!

25 Komentar(a)

  • Sara

    Sta li je Kokila smislila da uradi Gaytri pitam se.Epizoda nije losa et bar su se vencali.A pogled Raj Mate kada Kokila daje Gaytri onu mindjusu za nos hahah.Samo me intersuje lice snaja kada vide portret.

    • mirsada

      Cao Sara, prvo sto mi je proslo kroz glavu sta Kokila planira je po pitanju djeteta, mislim da je Panditu platila da slaze, da Gaya nemoze roditi, mora neke pudje raditi, uglavnom nesto u tom smislu opasno.Posto nisu uspjeli sprijeciti vjencanje, cilj je da se nerodi naslednik, i kao oni bi imali sanse da preuzmu presto, mislim i na Lakija, uglavnom je njena smicalica u tom pravcu.

  • mirsada

    Konacno vjencanje, a opet nije zavrseno kako treba, sreca nije niko vidio da joj nije stavio sindur. Rana ovako jedna cvrsta, jaka , stabilna i postena osoba, a po pitanju ljubavi prema umrloj zeni toliko slab, znaci kad voli, voli cijelim srcem i iskreno, e nadam se da cese takva ljubav roditi i prema Gayi, iskrena , jaka i cista.

  • Goca

    NAMASTE Jecka hvala ti na prevodu….. Hehhehe,, drage moje vidim da ste mnogo razocarane što Rana ji nije stavio sindur Gaytri, a zaboravili ste da je on nešto pre nesvesno stavio sindur od svoje krvi. To je jedno, a drugo kažu da je jako dobar znak kad se sindur prospe po licu, kao što se prosuo Gaytri . Bravo Gajtri je napokon postala kraljica, baš mi je drago zbog nje, ali najviše zbog njenih snaja. A šta mislite kako ce se osecati onaj deda što je hteo sa njom da se ženi, kad sazna.

    • mirsada

      Goco, Gaya i mi prihvatamo taj krvavi sindur, ali da ostali znaju da joj nije stavio sindur od cinobera nebi prihvatili taj brak, a nevjerujem ni Gaya, vidis da se ona tjesi, znas kako je kod njih mora sve po tradiciji.

  • Mica<3Veer

    ovi kokilini planovi za ubuduce bi mogli da budu opasni, ja se iskreno nadam da cese Laksh promeniti i da ce se zaljubiti u kumari, to bi znacilo manje opasnosti po ranu, mada, svakako ne ocekujem da se to brzo desi… ne znam sta je sa onom scenom kad rani drhti ruka i kad ispusta sindur… mozda to tek vidimo?

  • Irma

    Nerazumem kako niko nije primetio da joj on nije stavio sindur, pa onaj veo je providan, sve se vidi, meni je zao Gaju ona misli da je Ranaji voli i da radi sve iz ljubavi, a sa druge strane meni je zao njega sto on misli da je Gaja ucestvovala u ovoj kompromis…

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!