Ek Tha Raja Ek Thi Rani (37. ep.) 14.09.2015. – Gayatri i Rana ji se venčavaju!
Rana ji uzme sindur, izgubljen i tužan. On joj skine veo i krene da joj stavi sindur kad iznenada ugleda prsten za nos. Razmišlja o Surakshni, izgubljen je u mislima o njoj, što Kokila itekako primeti. On ispusti sindur preko Gayatrinog lica. Pandit kaže da je ritual sindura završen, ali Gayatri oseti da nema sindura na njenom razdeljku. Svi dođu i bacaju cveće na njih, Gayatri razmišlja kako da ga pita zašto joj nije stavio sindur kad svi misle da jeste. Ona zabrani sebi da misli o tome. Pandit nazove Gayatri kraljicom Amirkota i kaže Rana ji-u i Gayatri da uzmu blagoslove starijih. Rana ji napusti mandap ostavljajući Gayatri u šoku.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Kunwar i Laksh piju zajedno, Kunwar kaže da su želeli da ubiju Rana ji-a, on nije umro. Laksh kaže da je Saroj želeo da ih ubije pa je na kraju on (Saroj) sam bio ubije. Kunwar kaže da su želeli da zaustave venčanje, to se nije desilo. Kokila dođe i pita ih zašto su zabrinuti. Kunwar kaže da se venčanje održalo, koliko će vremena proći dok naslednik ne dođe. Laksh kaže da će ga oni ubiti, Kunwar kaže da ne mogu nikome dozvoliti da posumnja na njega. Kokila kaže da je ona isplanirala nešto o čemu on ne može da sudi, mogu uraditi nešto da naslednik ne može biti rođen. Kunwar pita da li je to moguće, Kokila kaže da može da zada Gayatri male povrede, krene da tapše i baci torbu sa novcem Panditu. (NASTAVAK NA SLEDEĆOJ STRANI)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Pitaj AI Sapunićku bilo šta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:







25 Komentar(a)
Sara
Sta li je Kokila smislila da uradi Gaytri pitam se.Epizoda nije losa et bar su se vencali.A pogled Raj Mate kada Kokila daje Gaytri onu mindjusu za nos hahah.Samo me intersuje lice snaja kada vide portret.
anci
I mene zanima sta je Kokila smislila.Eto i to sto kazes bar su se vencali.I mene zanimaju face njenih snaja hahah …
mirsada
Cao Sara, prvo sto mi je proslo kroz glavu sta Kokila planira je po pitanju djeteta, mislim da je Panditu platila da slaze, da Gaya nemoze roditi, mora neke pudje raditi, uglavnom nesto u tom smislu opasno.Posto nisu uspjeli sprijeciti vjencanje, cilj je da se nerodi naslednik, i kao oni bi imali sanse da preuzmu presto, mislim i na Lakija, uglavnom je njena smicalica u tom pravcu.
Sara
evo jedna slika
anci
ja malo ne razume Saro ovu sliku sto si ti postavila jeli ona sa vencanja ili
Evo jedna slika
anci
Kumari ja za sada ne znam jeli ona dobar ili los lik
meni se cini kao pozitivan lik za sada
Vanja
Ona se meni cini kao dobar lik
mirsada
Kumari i meni djeluje dobra, nesretna u braku, mozda ce sad kad je Saroj mrtav nesto se promijeniti, pa da gledamo razvoj dvije ljubavi, jer Laki i ona su bas sladak par.
Jeca
Za sad je pozitivan 🙂
Vanja
Mene zanima kada ce Gayitru saznati da je Rana ji ne voli i da je njihov brak dogovor
evo jedna slika od mene
Jeca
Ja sam čitala da će saznati prve bračne noći.
anci
Joj kada Rana ji kaze Gayitri istinu mislim da ce joj se srusiti sav njen svet .Jer ona misli da je on jako voli.
mirsada
Da Anci, on ce joj bas onako grubo i ostro govoriti, neznam tacno sta, okrenuti se i otici pred sliku Sulaskane, i najvjerovatnije govoriti da nemoze niko njeno mjesto zauzeti. Gaya onako sa cudnom i sokiranom facom ostaje u sobi,
mirsada
Konacno vjencanje, a opet nije zavrseno kako treba, sreca nije niko vidio da joj nije stavio sindur. Rana ovako jedna cvrsta, jaka , stabilna i postena osoba, a po pitanju ljubavi prema umrloj zeni toliko slab, znaci kad voli, voli cijelim srcem i iskreno, e nadam se da cese takva ljubav roditi i prema Gayi, iskrena , jaka i cista.
Goca
NAMASTE Jecka hvala ti na prevodu….. Hehhehe,, drage moje vidim da ste mnogo razocarane što Rana ji nije stavio sindur Gaytri, a zaboravili ste da je on nešto pre nesvesno stavio sindur od svoje krvi. To je jedno, a drugo kažu da je jako dobar znak kad se sindur prospe po licu, kao što se prosuo Gaytri . Bravo Gajtri je napokon postala kraljica, baš mi je drago zbog nje, ali najviše zbog njenih snaja. A šta mislite kako ce se osecati onaj deda što je hteo sa njom da se ženi, kad sazna.
mirsada
Goco, Gaya i mi prihvatamo taj krvavi sindur, ali da ostali znaju da joj nije stavio sindur od cinobera nebi prihvatili taj brak, a nevjerujem ni Gaya, vidis da se ona tjesi, znas kako je kod njih mora sve po tradiciji.
Jeca
Nema na čemu Goco 🙂 Snaje mogu da crknu što se mene tiče. Možda jesam zla što to kažem, ali šta ću.
Goca
Ne Jeco nisi zla nego samo realna, snaje nas sve koji pratimo seriju nerviraju odvratne zlobnice.
Mica<3Veer
ovi kokilini planovi za ubuduce bi mogli da budu opasni, ja se iskreno nadam da cese Laksh promeniti i da ce se zaljubiti u kumari, to bi znacilo manje opasnosti po ranu, mada, svakako ne ocekujem da se to brzo desi… ne znam sta je sa onom scenom kad rani drhti ruka i kad ispusta sindur… mozda to tek vidimo?
Mica<3Veer
place mi se… ali od srece… pomalo sam i tuzna… ljudi moji kakav ce ovo par biti… 😀
Jeca
Sutra oko 13-14h prevod 🙂
Irma
Nerazumem kako niko nije primetio da joj on nije stavio sindur, pa onaj veo je providan, sve se vidi, meni je zao Gaju ona misli da je Ranaji voli i da radi sve iz ljubavi, a sa druge strane meni je zao njega sto on misli da je Gaja ucestvovala u ovoj kompromis…
Vanja
Ni ja nerazum kako niko nije video.Samo me cudi kako to snaje nisu primetile.
Irma
To si upravu, kad snaje i Kokila nisu primetile, za druge mi nije ni cudo.
Jeca
UBAČENA NOVA EPI 🙂
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!